ТУЕС - 3 тема През ТУЕС със страст минаваме и за супер работа се стягаме

  • 41 341
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 140
Здравейте "мами Туесарски"  Simple Smile Simple Smile ,
Отдавна не съм се включвала, но Ви чета редовно. Много съм ангажирана след нова година.
Добре, че ви има да научавам каква е атмосферата в училището, че знаете от децата колко се научава. Аз моя син не съм го виждала от 04.01. а само го чувам по телефона.
Не съм доволна от 1-вия срок. Рекапитулацията е Мат. и БЕЛ - 5 -ци ; Биология и Английски- 6-ци. За математиката- е ясно, там се примирих, но по БЕЛ съм ядосана, защото детето имаше 5 после на класната от четири 6-ци в нашия клас, едната беше наша,... последва 2 дни преди края на срока и тест-изпит с оценка 4-ка  и оттам 5-ца за срока. До 7 клас е бил всяка година пълен отличник и сега ми е да си призная малко недоволно, нещо бележкарството в мен си е доста развито да си призная.
Иначе децата имат доста свободно време по мои наблюдения. Освен попрекаляването с компютъра чете и книги ,което мене ме радва като цяло, но тематиката ми е чужда  Simple Smile нещо : така нареченото фентъзи. Ето линк на последната книга, която поиска от поредицата която чете:
http://www.book.store.bg/p24544/pesen-za-ogyn-i-led-kniga-3-vihy … h-r-r-martin.html
Доколкото го поразпитах и други деца в нашия "Б" клас четат тази поредица и си я коментират.
Следващата седмица планувах да отскоча до София, че съм се затъжила за децата, а и  Simple Smile Simple Smile една пица би ми се отразила добре  Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Ще опитам да дойда, че и за вас се затъжих.   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 157
Еей, най- накрая, bp, вече се тревожехме за теб  Grinning. Присъствието е задължително, да знаеш  Grinning- в пицарията оставят неизвинени отсъствия. Иначе за бележкарството чета, чета и хич не Ви влизам в положението  Grinning Grinning И да искам да се разболея от тази болест - не става. Но сигурно си има и хубави страни. Чакаме включване и от другите мами.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 349
Оооооооооо Bp ти съвсем се изгуби   Hug Hug Hug


И така до тук


Radostina74
Bakerita
Jord
Mimi75
Naddya
Alleisha
Bp


Изпратих покана на още две мами, а в понеделник ше запазя една маса за петък в 18 и 30 часа в пицария Авалон  Peace Peace

# 48
  • Мнения: 47
Привет и честита нова тема.Заглавието е супер  Hug
Предимно четяща и рядко пишеща..радвам се на новите членове в групата и най-вече на бг татко-то Simple Smile
Радвам се,че се вълнувате относно това ,което се случва в ТУЕС, но защо не оставите децата да се оправят сами, цял живот ли ще го играете "мама Божка" , повечето от тях са момчета (мъже) и се справят доста добре, доколкото разбирам от прочетеното тук.
Пишете от сорта "тая по химия" , "оная по математика", ако уважавате училището и учителите, поне използвайте техните имена и защо оплакванията са  само от тези, при  които децата ви имат слаби оценки...
Спокойно тройките при г-жа Динова в девети клас ще се превърнат в петици (за тези от вас, за които оценката е най-важното).
Темата е супер, но защо не използвате страстта си малко по-положително Simple Smile
Защото ни четат и родители на бъдещи Туесарчета.Какво ще си помислят те?

# 49
  • София
  • Мнения: 4 349
Направена и потвърдена резервация за 01 март от 18 и 30 часа в пицария Авалон
Всички са добре дошли  Hug Hug

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 157
Аз понеже пак не разбрах.... Embarassed  Grinning Със или без синковците? Моя не ще де, но е склонен така леко, ако има и други... мрън-мрън. Да няма после ние искахме, ама защо не ни казахте и т.н.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 349
И моя мрън - мрън  Mr. Green Mr. Green Щял да разпита утре другите деца  Crazy Crazy и тогава да даде компетентно мнение

# 53
  • Мнения: 1 525
Чакам да решите Simple Smile
Но ако не спрат с протестите и блокирането на "Орлов мост"...не знам. Всяка вечер бързам да се прибера преди 18:30, че след това...

# 54
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте,
малко се загубих но ви изчетох. За жалост няма да мога да дойда на срещата.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 349
Добро утро на всичке! Стискам палци днес за контролното по физика  Peace Peace

Какво правим с протестите - освен, че протестираме  Mr. Green Mr. Green Ще ни попречат ли на срещата  newsm78 newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 157
Срам ме е много, досадих на всички вече, но ние сме с бронхит.... Не знам дали трябваше миналата седмица да ходи болен на училище и на изпит.Уморих се много, но това не е важно. Не знам за срещата дали ще мога. То има ли още протести вечер на Орлов мост, не посвършиха ли? Една евентуална събота през деня как Ви се вижда, само идея, де.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 349
Jord  Hug Hug Hug Бързо да се оправяте!!! И моя беше болен след бялото училище, дори се стигна до антибиотик, защото на бялото се разболя. Прилагай бабини илачи колкото можеш повече и не се предавайте на вирусите  Peace Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 4 349
Хей, ако ставаше със стискане на палци  Mr. Green Mr. Green Днес е кантролното по химия - успех на младите химици  Peace Peace

Jord как сте? Надявам се по-добре  Hug Hug

Вчера от 8а клас са отсъствали 7 - 8 деца. Явно вирусите настъпват, но ние се държим мъжки  Mr. Green Mr. Green

А и вчера сме имали информационни за първи път  Hug Hug Абе ще влезем в крачка - бавно, но славно

УСмихнат ден на всички

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 08:35 от Naddya

# 59
  • София
  • Мнения: 157
Надя, благодаря ти  Hug Hug На нас също ни даде антибиотик личния мошеник, той да си върже гащите -това му е първото дето му идва в главата, но още не съм го купувала, защото няма и месец, откакто пихме 2 други много силни. Не искам да влизаме в затворения кръг отново - антибиотик, слаба имунна система, вирус, бронхит, антибиотик и така до безкрай. Сега се мажем обилно с мед отгоре до долу и чакаме да почнем да кашляме по правилния начин. Няма сили никакви, не може да стои прав.... Аз също  Mr. Green Mr. Green Изпуснахме пак всички контролни и много часове и не смея да се обадя на класната, да ви кажа  Embarassed Embarassed Вижда ми се смешно, че доскоро се ядосвах за оценки и за отношение на учители, и за абсурдни мнения на майки /и деца/, и какво ли още не. Вече искам само да е здрав и да може да ходи на училище...

Общи условия

Активация на акаунт