Къде в Пловдив? - 41 тема

  • 59 180
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
 bouquet
Да попитам къде мога да си разделя пътека (килим), т.е. да ми обкантят . Имам една а искам да я раделя на 2 , но е от тези рошавите и се чудех къде предлагат такива услуги?

В магазина за мокети и килими с/у Бриколажа (пада се навътре в бивш индустриален двор, май зад гимназията на Стоянстрой) съм давала нашия. Някои от фирмите за пране на килими също предлагат такава услуга.

# 16
  • Мнения: 790
 bouquet
Да попитам къде мога да си разделя пътека (килим), т.е. да ми обкантят . Имам една а искам да я раделя на 2 , но е от тези рошавите и се чудех къде предлагат такива услуги?

Използвала съм тепавица Рай за почистване , но в сайта има и оверлог като услуга, провери - тук

# 17
  • Мнения: 959
За маратонките на прилични цени и аз съм за Гранд-а ет.3,аутлета.

Някой питаше за оцет от нар в предишната тема-а за какво се използва,че ми стана интересно?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 235
За потърпевшите от войната между двамата бивши съдружници в ДСС, просто трябва в настройките на цифровия приемник да възстановите "заводски настройки " от Настройки.В интерес на истината имат повече канали-около 180(тези които могат да се връщат са по-малко обаче и то само до 3 часа)и от цифровата съм по-доволна,но пък интернетът е много по-слаб.Дано не продължват в този дух на пускане и спиране.
Аз сега като съм абонат на Дсс, на кой трябва да си платя таксата  newsm78
Аз следя фейсбук страницата а късно снощи като  гледах пресконференцията на ДСС реших да мина през офиса им и ми казаха по никакъв начин да не плащам на когото и да било освен на фирмата с която имам сключен договор, и че скоро ще оправят нещата. Иначе наистина като върнах приемника на заводски настройки цифровата тръгна.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
.......
Някой питаше за оцет от нар в предишната тема-а за какво се използва,че ми стана интересно?

За салати основно, вместо балсамико, има различен аромат и вкус. Или поне аз затова го ползвам (не особено активно).

# 20
# 21
  • Мнения: 204
Нукой да е купувал подправката - сумак  и да знае къде мога да си купя?

# 22
  • Мнения: 214
  bouquet
Да попитам къде мога да си разделя пътека (килим), т.е. да ми обкантят . Имам една а искам да я раделя на 2 , но е от тези рошавите и се чудех къде предлагат такива услуги?
Ако е от пътеките с мека основа, на всеки оверлог може да се оканти, аз скоро делих едно килимче за баня така.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 272
gargamela, Тай, Емстерс много благодаря за идеите   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Здравейте  Hug
Баба Марта наближи и е време да ви поканя на поредния благотворителен базар на ДБМ звено Пловдив  Grinning

Базара с мартенички ще се проведе на 27 и 28 февруари в МОЛ Пловдив - ІІІ етаж
от 10 до 20ч

Красивите мартенички, които изработиха част от вас, нас и от още много момичета от цялата страна можете да разгледате в албумчетата във Фейсбук

Фондация ДБМ - Пловдив
http://www.facebook.com/#!/pages/%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%94%D0%91%D0%9C-%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/172709261373?fref=ts

Надяваме се, че и тази година ще успеем да ви зарадваме с новите видове специално изработени за базара.

Очакваме ви!   bouquet

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 11:14 от antom

# 25
  • Мнения: 292
Момичета, виждали ли сте по това време къде продават луковици на мускари. Проверявала съм в големите магазини, в които имат градински отдел (Баумакс, Практикер, Бриколаж), но за съжаление нямат. Тъй като растението се засява през есента е доста трудно да го открия по това време. Ако някой е видял- моля да помага!

# 26
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Запис в новата тема
Елфита   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 011
Благодаря ninand и ...Даниела...!
...Даниела... вече имат доставка до България? Май съм пропуснала тази новина Simple Smile

Поръчката идва за 2 работни дни.  Peace

# 28
  • Мнения: 272
Елфита,   bouquet
Момичета, дайте идея, къде мога да си купя хубави маратонки, но не много скъпи, около 40-50 лв.
Разгледай тук http://www.facebook.com/#!/groups/491323720907809/, внясят ги от Англия и имат магазин в Гранда.
Благодаря ти Hug Имаше страхотни модели на много добри цени, но от моя номер/41/-малък избор Sad
Ходихме и до склада за бирината и там няма моя номер..
Днес мисля да отида до Карфура в Матстар да видим и там какво предлагат....

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 239
Здравейте мами!Търся магазин за детски обувки в който да се продават гуменки и пантофки на "Денди".Есента купих от един на Ив.Вазов,но вчера ходих казаха че вече не зареждат с тази марка.Ако знаете къде мога да намеря или пък да имат представителен щанд някъде в града моля пишете ми-много ги харесваме!

Общи условия

Активация на акаунт