Къде в Пловдив? - 41 тема

  • 59 162
  • 737
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 41"



Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

# 1
  • Мнения: 272
Елфита,   bouquet
Момичета, дайте идея, къде мога да си купя хубави маратонки, но не много скъпи, около 40-50 лв.

# 2
  • Мнения: 1 103
Елфита   bouquet Evvaa по спортните магазини все още тече намаление,та ако има останал твоя номер,можеш да се възползваш,аз лично си взех Найк от Спрайдер,но беше преди месец!Всичко беше на 50%!

# 3
  • Мнения: 280
Елфита,   bouquet
Момичета, дайте идея, къде мога да си купя хубави маратонки, но не много скъпи, около 40-50 лв.
Разгледай тук http://www.facebook.com/#!/groups/491323720907809/, внясят ги от Англия и имат магазин в Гранда.

# 4
  • Мнения: 5 602
Елфита,   bouquet
Момичета, дайте идея, къде мога да си купя хубави маратонки, но не много скъпи, около 40-50 лв.
Разгледай тук http://www.facebook.com/#!/groups/491323720907809/, внясят ги от Англия и имат магазин в Гранда.


На мен не ми се отваря линка

П.С.Отворих го.

Последна редакция: чт, 21 фев 2013, 15:45 от Трапезица

# 5
  • Мнения: 1 517
На мен ми се отвори,но като го маркирах целия!
www.veselina-miteva.prodavalnik.com
Това май се има предвид! newsm78

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Я, съфорумката направила Аутлет Simple Smile

Добре заварили в новата тема.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 272
  bouquet
Да попитам къде мога да си разделя пътека (килим), т.е. да ми обкантят . Имам една а искам да я раделя на 2 , но е от тези рошавите и се чудех къде предлагат такива услуги?

Последна редакция: чт, 21 фев 2013, 16:21 от mimata14

# 8
  • Мнения: 354
Поздрави в новата тема и от мен.
И аз съм в търсене на маратонки, че ще трябва да се спортува  Laughing

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Миналия ден случайно забелязах, че на третия етаж в Гранда точно срещу ескалатора за слизане, има магазинче тип аутлет, в който се продават маратонки и спортни обувки, които са взимани от разпродажби в нета /Спортс директа и т.н./. Явно си слагат някаква търговска надценка, но като цяло са на много прилични цени. Имаше детски маратонки в рамките на около 30 лева /Адидас, ако не греша/.

Последна редакция: чт, 21 фев 2013, 22:25 от `ТуиГ

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Елфита,   bouquet
Момичета, дайте идея, къде мога да си купя хубави маратонки, но не много скъпи, около 40-50 лв.
Мисля, че в Tempo sport в Мол Пловдив има все още намаление на маратонки DIADORA. Имат много удобни тенис модели от естествена кожа (ако ти трябват за спорт де).

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 834
За потърпевшите от войната между двамата бивши съдружници в ДСС, просто трябва в настройките на цифровия приемник да възстановите "заводски настройки " от Настройки.В интерес на истината имат повече канали-около 180(тези които могат да се връщат са по-малко обаче и то само до 3 часа)и от цифровата съм по-доволна,но пък интернетът е много по-слаб.Дано не продължват в този дух на пускане и спиране.
Аз сега като съм абонат на Дсс, на кой трябва да си платя таксата  newsm78

# 12
  • Мнения: X
  bouquet запис и от мен. Елфита, благодаря за темичката.

# 13
  • Мнения: 158
Благодаря ninand и ...Даниела...!
...Даниела... вече имат доставка до България? Май съм пропуснала тази новина Simple Smile

# 14
  • Мнения: 987
Елфита,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт