Nextdirect.com -3

  • 46 168
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
записвам се и аз , довечера ще покажа и втората част от дрешките

# 16
  • Мнения: 20
   bouquet , запис и от мен!

# 17
# 18
  • Мнения: 302
Привет! В ибей гледах част от лятната колекция, която надявам се скоро ще пуснат! Пак големи красоти са сътворили, юхуу Party Момичешките неща, р-р 2-3г. визирам- пак пеперуди, слончета,жирафчета....

# 19
  • София
  • Мнения: 117
И аз си харесах тези дънки - http://www.ebay.co.uk/itm/BNWT-GIRLS-NEXT-2013-PREVIEW-BUTTERFLY … sh=item257af75d83
и тази блузка http://www.ebay.co.uk/itm/BNWT-GIRLS-NEXT-PREVIEW-2013-PINK-EMBE … sh=item232832dc92
Надявам се, че тук цените са завишени по идея, но ще видим...

# 20
  • Мнения: 302
И аз мисля че са завишени, ще видим. Харесах си ето тази тениска http://www.ebay.co.uk/itm/SUMMER-2013-BNWT-NEXT-Girls-Ochre-ELEP … sh=item3380081e78
и тази рокля http://www.ebay.co.uk/itm/BNWT-GIRLS-NEXT-PREVIEW-2013-PRINTED-S … sh=item23282bc7dd
И още няколко Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Здравейте, харесах тези коркови сандали
 http://www.nextdirect.com/bg/en/shopping/boys/shoes/14/6
, но си спомням, че коментирахте , че са умалени спрямо останалите.
Миналото лято сина ми имаше сандали НЕКСТ номер 7, следователно това лято би трябвало да му става номер 8, тоест от корковите ми трябва номер 9........правилно ли разсъждавам? Mr. Green
Пък, ако някои има номер 8 или 9 коркови сандалки да ми измери, ще съм много благодарна.

# 22
  • Мнения: 597
Елена Ди аз в края на лятото взех коркови сандали на дъщеря ми, номер 9 ...... скоро ги мерих за да напиша тук на друга мама - подметката от край до край е 17 см., а за мястото на крачето не мога да го измеря много добре, но е около 16 см., не по-малко със сигурност, защото крачето на дъщеря ми в момента е 16 см. и й стават. Не мога да кажа дали са умалени в сравнение с останалите сандали на Next, защото нямаме такива ........ и аз се водех по това лятото четейки форумите и взех девятка, а ние бяхме за осмица тогава ........ бяха й големички, но пак ги носи, защото са супер леки и явно удобни Simple Smile Надявам се съм ти била полезна Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Благодаря ти много, страшно ми беше полезна. Определено сме за номер 9, защото стелките на маратонките му е 16.5 см и са му леееко големи.

# 24
  • Мнения: X
Имам въпрос. Секюрити кода, който се изисква за поръчка , кой код е? Предполагам, че този от задната страна на картата, но и двете групи числа или само едната?
А името на картодържателя- двете му имена или само фамилията?
Извинявам се глупавите въпроси, но нещо ми дава грешка и не мога да си пусна поръчката.
А не помня предходния път какво точно попълвах.

# 25
  • Мнения: 1 177
Имам въпрос. Секюрити кода, който се изисква за поръчка , кой код е? Предполагам, че този от задната страна на картата, но и двете групи числа или само едната?
А името на картодържателя- двете му имена или само фамилията?
Извинявам се глупавите въпроси, но нещо ми дава грешка и не мога да си пусна поръчката.
А не помня предходния път какво точно попълвах.

Последните три цифри написани отзад на картата  Peace Винаги пиша Име, Фамилия.

# 26
  • Мнения: X
Имам въпрос. Секюрити кода, който се изисква за поръчка , кой код е? Предполагам, че този от задната страна на картата, но и двете групи числа или само едната?
А името на картодържателя- двете му имена или само фамилията?
Извинявам се глупавите въпроси, но нещо ми дава грешка и не мога да си пусна поръчката.
А не помня предходния път какво точно попълвах.

Последните три цифри написани отзад на картата  Peace
Явно това ми е била грешката. Сега успях, благодаря.

# 27
  • Мнения: 13
Здравейте, имам един въпрос. Аз ли нещо не разбирам/скарана съм с английския/ или пише ,че адреса на което име е картата трябва да е същия като адреса който трябва да се напише за доставка??? Моята карта не е нова ,дори не зная дали ще мога да платя с нея,но е правена с друг адрес различен от настоящия ми. Някой имал ли е този проблем ? Дали ако напиша друг адрес ще е проблем? Лека вечер и предварително благодаря на отзовалите се  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте, имам един въпрос. Аз ли нещо не разбирам/скарана съм с английския/ или пише ,че адреса на което име е картата трябва да е същия като адреса който трябва да се напише за доставка??? Моята карта не е нова ,дори не зная дали ще мога да платя с нея,но е правена с друг адрес различен от настоящия ми. Някой имал ли е този проблем ? Дали ако напиша друг адрес ще е проблем? Лека вечер и предварително благодаря на отзовалите се  Grinning
При мен адреса на картата е различен от адреса за доставка и няма проблеми  Peace

# 29
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте, момичета!
И аз съм нова фенка на марката, за първи път ще поръчвам тези дни, чакаме момченце началото на май Simple Smile
Сигурно ви е писнало да отговаряте на такива въпроси, но ще рискувам да питам - как се получават кодове за отстъпка> От някой сайт ли се взимат? И също ме интересува доставката винаги ли е безплатна или има периоди, в които не е?

Благодаря предварително!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт