Nextdirect.com -3

  • 46 175
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 154
Здравейте! Може ли да ми помогнете какво значи доставката е безплатна и до къде е безплатна и приемат ли български карти?

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
в nextdirect е безплатна доставката до България, цените са в евро. Приемат български карти. Кодове за отстъпка имаше в каталога, който ми изпратиха, но са за първа поръчка (препоръчай на приятел един вид).
Аз чакам тия дни 2 бр.. дънки за децата и една тениска. Харесах сандали за дъщеря ми, но тя носи 35 номер в момента и май няма да рискувам с поръчка. 3 го дават че отговаря на 36, а 2 на 34,5

# 32
  • Мнения: 154
Благодаря за бързия отговор а защо не ми приема телефонния номер на глобул, не мога да се регистрирам, а имам РД днес и много искам да си поръчам нещичко.
успях с номера сега се моря с адреса

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 11:33 от opsss

# 33
  • Мнения: 52
а кода за първа поръчка някой може ли да го напише,че аз само ви следя и досега не съм поръчвала..но харесах едни дънки за малчо..

# 34
  • Мнения: 154
Момичета на колко ви смятат еврото?

# 35
  • София
  • Мнения: 117
Момичета на колко ви смятат еврото?

1,96

# 36
  • София
  • Мнения: 2 799
Момичета на колко ви смятат еврото?

В петък пуснах поръчка, която днес очаквам да ми донесе куриер, осчетоводили са на 1.958 лв. - това за ДСК  Peace

# 37
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Може ли да помоля някоя от вас, ако има неизползван код за отатъпка и няма да й трябва, да ми го прати? Ще поръчвам за първи път. Благодаря предварително  Hug

# 38
# 39
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
А колко време след като пуснете поръчката ви дърпат парите от картата? Пише ми наличност еди колко си, разполагаемост - без стойността на поръчката, но явно още не са ги дръпнали, щом така ми го показва. Друг път само наличност по сметка ми показва.

И още едно питане DHL доставят ли в събота? Или ако в четвъртък тръгне, ще я получа в понеделник?

# 40
  • Мнения: 154
Adv_ вие на колко сте? Питам защото много ми харесват дънките а ние сме на 1,4 и дали ще ни станат?

# 41
  • Мнения: X
Нашите коркови сандали дойдоха, но не ми се виждат омалени. Очаквах, че ще са по- малки и поръчах 1 номер по- големи от обикновените сандалки на Некст и сега са му леееко големи.

# 42
  • София
  • Мнения: 179
Момичета, ще поръчвам за пръв път и се чудя и мая  ooooh! на този бански горнището със странната номерация А/B и C/D .. аз като съм B/C - какво да поръчам  Embarassed

# 43
  • Мнения: 283
Ние сме на почти 8 месеца  Simple Smile като пристигнат дънките ще ти ги замеря, взехме естествено по големички, тъй като сме и ние по големички newsm30
Всъщност понеже и аз за първи път пазарувам от Nextdirect.com, да питам в събота доставят ли или в понеделник да чакаме?Поръчахме вчера newsm03

# 44
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Явно тази тема е главно за споделяне кой какво си е купил, а не за взаимопомощ...

След питането ми кога дърпат парите от картата, писаха няколко човека, които са поръчвали и никой не си направи труда да ми отговори.

Общи условия

Активация на акаунт