Отговори
# 675
  • Враца
  • Мнения: 800
Сори за двата поста. Ето така беше вчера, така е и днес, а снощи беше доста червена.
Скрит текст:

А и забравих да се "похваля".  Mr. Green Върнахме си коликите след захранването. Добре дошли безсънни нощи нощи!  Tired
Бютка, и ти беше споменала нещо подобно, как е при вас сега? Hug

# 676
  • Мнения: 1 961
Фери ако беше малко по-голям щях да кажа, че му никне зъб отстрани. На една приятелка детенцето така му се зачервяваше от страната от която му излизаше зъбчето. Не мисля, че е алергия, нещо може да е от някаква материя да се е раздразнила кожата като е лежал на страни.
Аз вчера бях на някакъв режим на по-малко хапване, на закуска плод, на обяд месо със салата и вечерта сварен картоф и резултата е налице, намаляла кърма, снощи се събуди в 4 да яде, от седмици не се е будил вечерта, и в 7 пак и в 8 беше пак буден. Иначе като легне в 10 се буди чак в 8.Аз също си усетих, че снощи нямах много кърма. Повече няма да си правя експерименти Stop

# 677
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Да не би да е събота и да е хубаво времето?  Laughing

# 678
  • Мнения: 27 524
Да не би да е събота и да е хубаво времето?  Laughing

 hahaha hahaha hahaha Тук само е събота, времето е смотано и имам много работааааа, направо заспивам пред компа  Tired

# 679
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите за кашата..понеже осъзнах, че само на обяд давам пюре, много рядко следобяд  Hug
Тринити, не знаммммммм, объркана съм  Mr. Green Mr. Green
Фери, не знам какво е това при Криско, дано да не е от храната.  Hug Ужас за коликите, Анди до скоро много пърдеше и се гърчеше през нощта, сега е малко по-добре, ама докога лии  Whistling Whistling
Аз ще приключвам с цеденето, много ми е гадно, чувствам се провалена, ама кво да направя..пробвах го Анди да засуче, нещя, почна да ми дърпа зърното и да го джвака   Joy а вече ми писна да цедя, вече и за едно ядене на ден не събирам  Tired не съм се цедила 20 часа вече, нито напрежение, нито твърдост, никаква сетивност в циците  Tired Tired

# 680
  • Мнения: 2 052
диди, къде е това хубаво време  ooooh! Тук е ужасно ветровито и облачно. А така ми се искаше да излезем днес. За утре уж го дават слънчево.
Много ми е скучно  Crossing Arms Ина цял ден спи, ММ гледа филм, аз от скука чак почнах да уча  Mr. Green
Какво ще го правя това дете не знам, с апетит яде само първите 20-30гр. пюре, после се правя на маймуна за да хапне още малко. Веднага след това започва едно мрънкане, днес започна да ме удря по гърдите и отваря уста  #Crazy А аз се притеснявах да не почне да предпочита пюретата пред млякото и да откаже млякото Mr. Green

Я кажете кога се включва трето хранене  newsm78 И аз сега като давам каша с плод за второ, третото какво ще, само каша ли, или само плод  newsm78

# 681
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Бюти,
кое ти е проваленото, при тези болки постоянни, които имаше и които никой не ти каза от какво са е направо постижение, че издържа толкова. Вече са ни достатъчно големи децата, няма какво да се обвиняваш и да се чувстваш гадно Hug
Пристигнаха ни мокасините, те са си точно като цвички, меки отвсякъде Joy Ноооо много му пасват на пролетните дънки и панталонки, ще е джиджан по разходките Laughing А за обувки за прохождане на КиК четох много кофти отзиви из нета, отказах се напълно от тях. Евентуално или ще се насоча към Капчица или към някоя друга марка. Кофтито е, че Капчица са ортопедични, а нали не трябва да са такива.
И тук времето не е първа прелест, аз цяла сутрин въвеждах фактури, банкови документи и други подобни Crazy

# 682
  • Мнения: 20
Тук духа един ужасен вятър .....което не че ми попречи да изляза с децата още в 10. Обикновено по това време още спим,но кака ни събуди всички.

Явор вече два пъти днес ми заспива в шезлонга  Shocked Първия път имахме гости /моя приятелка с детенцето й/ и му врякаха на главата,но човека невъзмутимо си заспа.Сега за втори път и даже не го бяхме видели.....кака му скача,цвили,ние зяпаме тв....кога поглеждам то спи милото ми бебе  Heart Eyes

Довечера сме само с бебе.Поискаха я от село и я дадох,че днес ми дойде в повече,а утре и в понеделник съм сама.

# 683
  • Мнения: 251
 newsm68 newsm68 newsm68
Усетихте ли земетруса вчера newsm53 Утре пак ще ходя да скачам.Хареса ми Mr. Green
Бютка,защо да си се провалила newsm78 Други на твое място и 3 дни не биха издържали Hug
Личи си,че е хубаво времето.Много слаба активност днес Mr. GreenНие отразихме една разходка,преди това минахме за изследванията.Еми имаме завишени левкоците Thinking
Пюрето на Хип от картоф е отврат,малкият не го хареса,макар да хапна малко.Явно утре ще правя домашно.Има ли проблем,че нямам био картофи Thinking
Вчера го оставих да го гледат баба му и дядо му,аз тръгнах на зумба,а баща му трябваше да се прибере след по-малко от час.Познайте,връща се баща му,малкият реве червен,захласва се Sick Така и не разбрах какво е станало.Ама за урок да е,само се пънат да гледат бебе,ама да свикват,че има и такива моменти Crossing Arms
Мрън,отивам да полегна,че ми пада клепача Mr. Green

# 684
  • Мнения: 577
Момичета, привет!
Като се въведе и второ хранене - каша - ами то става едно непрестанно хранене, тъй като кърмя преди това. Да, твърдата храна е за опитване, ама все пак докато я накърмя, почакам, дам зеленчуково/каша  и то станало време за пак за кърмене.
При вас така ли е?

Бюти, не му се коси на цеденето, колкото толкова, даде му добър старт на Анди. Аз кърмя ама сякаш вече ми се отбива, писна ми, не изпадам в екстаз при кърменето. Да не говорим, че Сн я мързи и сега като не ми е вече силна струята и започва да пищи и не иска да суче, и дохранвам от време на време.
Обувки обсъждате, много изтървам като не ви следя - още малко до 15.03 да ми мине сесията....

Дафи, и при нас така - в началото е долу-горе с апетит, после вече започвам да пея, включвам каката да и прави муцуни....за да хапне около 50-60гр.

Месечинка, и голямата ми дъщеря я удари този вирус, завърши с начален стадий на синузит  Sad. Пие сега специални хапчета, да излезе секрета, ама за първи път виждам такива сополи - прозрачно - оранжеви. Сега вече е добре, ама две седмици си е вкъщи - пощуря.

Как въвеждате зелен боб и тиквичка с пюрета? Коя марка имам предвид? Има ли в чист вид или само с някой друг зеленчук? Питам защото Сн направи проблем от картофите и ще гледам да ги избягвам 1-2 месеца. тиквичка видях на Хип - с картофи, а зелен боб не намерих на никоя фирма (търсила съм само в един магазин). С удоволствие бих направила домашно, но няма от къде да взема домашни зеленчуци. Не ми се купуват гръцките.



# 685
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Дафи, ние сме точно така с апетита, първите 20-30 грама зяпа, после си прави "оглушки"  Laughing
А за поредноста на яденетата, аз правя така ориентировъчно, според това какво съм въвела: Първият месец едно хранене (зеленчуково ), вторият месец две хранения (обед: зеленчуково+- месо +- жълтък, следобед каша: +- плод),три месеца след захранването, т.е. когато почва 4ти месец от захранването-3то хранене, закуска (попара, или други зърнени с масло и сиренце). Дотогава закуската е мляко.  Grinning Когато се въведе и трето хранене, пак зависи и детето колко яде де, но млякото остава малко на заден план, а е важно.
Галка, тиквичка съм виждала май само на Хип, а зелен боб май не съм виждала, само на манджички вече за по-нататък.

# 686
  • Мнения: 2 052
Като се въведе и второ хранене - каша - ами то става едно непрестанно хранене, тъй като кърмя преди това. Да, твърдата храна е за опитване, ама все пак докато я накърмя, почакам, дам зеленчуково/каша  и то станало време за пак за кърмене.
При вас така ли е?
Така е  Mr. Green И аз това викам, уж захраних, мислих, че ще имаме повече време за разходки сега като се стопли, а то какво стана, тя по цял ден яде  hahaha На обяд обаче вече и давам първо зеленчуковото, след това кърмя и излизаме. Няма време да чакам, защото няма да има за кога да излизаме  ooooh! Тя си изяжда точно толкова, колкото и след кърмене, така, че винаги си пийва и достатъчно мляко.
Тиквичка и давах домашно приготвена от пазара, накиснах в студена вода и така. На Хип не я хареса, а на друга марка не съм виждала. Зелен боб също не съм виждала  newsm78

# 687
  • Мнения: 82
Тринити:
Маги
Ти като бебе
Никол като бебе

Познах ли?  Grinning

Хе хе - позна от 1-ви път hahaha hahaha hahaha

Белверде
- не позна:) hahaha :haюhaha:

Месечинке
, аз ги извеждам и дори когато са болни....и двете ми педиатърки го препоръчват, защото свежия въздух помагал за дишането....е не в големи студове, но сега времето е супер Peace

Фрийдъмче
- забравих да ти кажа добре завърнала се и че много се радвам да те видя:) Hug Hug за подутите оченца нямам идея newsm78 newsm78

Фери - незнам защо, но ми изглежда и подуто newsm78 newsm78 newsm78 да не се е ударил някъде newsm78 newsm78

Бютка
- приличаме си:) Това за да докажа,  че лесно може да сбъркаш Маги с Ники:) Embarassed Не се чувсатвай провалена!!!!!! толкова много изкара spoko spoko Hug Hug И аз вече съм към края на кърменето Cry Cry Cry почти нищо не остана и Маги се сърди:((( успява да изцока по 30-40 на ядене максимум и то като пея или и давам играчка да си играе докато суче - иначе не иска:( даже и нощем вече суче - ама се сърди, че няма:((( Ама колкото-толкова. Официално вече е повече от кака си...

# 688
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Тринити:
Маги
Ти като бебе
Никол като бебе

Познах ли?  Grinning

Хе хе - позна от 1-ви път hahaha hahaha hahaha

bowuu bowuu bowuu Маги я различавам, твоята снимка си личи че е ретро, а Никол по метода на изключването.  Laughing
Днес пак ходих да се "чекна"  Mr. Green, излязох малко по-рано от тренивровка, седнах на кафето долу, пих кафе САМА и говорих един час по телефона с една приятелка, която ми съобщи че е бременна  Heart Eyes . Направо след това бях нов човек, време само за МЕН!  newsm03 Накрая се прибрах при огладняло вече човече.

# 689
  • София - град
  • Мнения: 141
Ние пък се борим с един картоф  ooooh!
 Правихме  с малсо, без масло, със сол , без сол, с морков, без морков, с тиквичка без тиквичка...
Последната надежда е с тиква . Купено - домашно все таяяяя  ooooh! Ефект - позиви за повръщане и див, див рев все едно ще я убивам..Баси и детето знае че не мога да готвя  Joy
Ако не го яде и утре ш*бания картоф продължаваме с тиква! Писна ми.

Аз не знам вие как смогвате да излизате. То е нонстоп или ядене или миене на мръсната купичка.  Crossing Arms Яде пюре, после след 30 минути кърма, после след час пак пюре, пак кърма, оп наакала се, после спи, после каша, после спи после пюре и хоп 18,30 часа хахахха   Thinking

Днес купих чаша и имаме голям успех с нея. Ей такава взех , пи си водичка после я гризка щото е със силиконова биба, харесаха се. 
Скрит текст:

И Емма е с колики отново. Много пръцка милото , и две вечери ми се буди в 4 с рев... Точно като преди само дето сега реве по-силно. Чудя се от какво е и май е от крушата... преди това нямаше проблеми , от както яде крушка ми се струва че се получиха пак коликите.

Тиквичката на хип е с картоф и е доста гадна.....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт