Какви са мъжете белгийци?

  • 30 407
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Кажете нещо за мъжете от тази националност, една приятелка се запозна с един белгиец по интернет, чуват се всеки ден по скайп, абе голяма романтика, пича много влюбен в нея, пък и е младичък с добра професия. Кани я да се срещнат на живо и евентуално ако все още така се харесват да живеят заедно там.
Тя обаче е много разколебана и притеснена, много иска, ама не знае нищо за техните нрави, аз също и не мога да и помогна с инфо и съвет. Комуникират си на английски, тя друг език не знае толкова добре, това също я смущава, дали ще може там да се оправя с английски само. Ухажора говори перфектно 4 езика:)
Дайте инфо за западноевропейските мъже, особено в тази част на Европа и техните нрави, да и помогна поне с информация малко.

Последна редакция: пн, 25 фев 2013, 21:58 от Гангнъм звяр

# 1
  • Мнения: 768
Мъжете по цял свят са мъже. В повечето случаи успяват да кажат това, което жените искат да чуят, за да постигнат онова, което искат. Те още не са се срещнали наживо, тя вече за брак, нрави и език се притеснява  Laughing

# 2
  • Мнения: 52
Мъжете по цял свят са мъже. В повечето случаи успяват да кажат това, което жените искат да чуят, за да постигнат онова, което искат. Те още не са се срещнали наживо, тя вече за брак, нрави и език се притеснява  Laughing
Ами ще се срещат сега след 3 седмици и тя много се е развълнувала, той ще дойде до Бг за да се видят очи в очи. Сега са се виждали с видео връзка по скайп:))

# 3
  • Мнения: 62
Само Еркюл Поаро знам от тази нация... Wink

# 4
  • Мнения: 52
Само Еркюл Поаро знам от тази нация... Wink
Не ни помагаш много, няма ли някоя майка, мацка, баба, леля женена или имаща връзка с такъв, да даде факти и пикантерии от кухнята. Дали са сухари или пък са по-емоционални, като французите ли са или повече като холандците, за които пак нищо не знам! Thinking

# 5
  • Мнения: 2 124
Е, поне не са толкова забити като германците, пък и от човек до човек има разлика. Да го види и да прецени, защо да разчита на предубеждения (дори и някоя да е женена за белгиец, от първа ръка може да говори само за собствения си мъж все пак).
Да не бърза толкова със сериозното обвързване преди да изчисти за себе си всички съмнения.
И какво толкова ще й стане, ако научи малко френски или фламандски?

# 6
  • Мнения: 27 524
Фламандец ли е или франкофон? Щом говори 4 езика, вероятно е фламандец. Има доста българки тук, така запознали се и събрали се с мъжете си, някои са и с по 3 деца вече. С което нищо конкретно не казвам за твоята приятелка, това няма как да знаем  Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 626
Имам-приятел-белгиец-fламандец.Страхотен-симпатяга-и-много-добър-човек.Живее-тук-със-съпругата-си-българка.Малко-е-резервиран,но-е-много-добър.Приятно-е-да-си-до-него.

# 8
  • Мнения: 945
Тъкмо щях да те пратя в белгийската тема и тя, Блонди, се появила да даде инфо от извора Grinning


# 9
  • Мнения: 2 161
Само Еркюл Поаро знам от тази нация... Wink
Е, как бе! Ами Petit Julien не го ли познаваш?

# 10
  • Мнения: 52
Сега я накарах да го пита, фламандец е, тук живее http://en.wikipedia.org/wiki/Zwijndrecht,_Belgium и тук Berchem, Antwerpen, Belgium
Боже разкостихме момчето, само на 26 е милият хаха

# 11
  • Мнения: 1 298
Много обичам да ходя в Белгия и се радвам, че ми е наблизо. Wink

Белгийците обаче, не ги познавам добре.

Имам една съседка белгийка, но от френско говорящите и не знае друг език и трудно комуникираме.

Та...за белгийците, чувам от холандците и то само подигравки.
Ако питаш тях - няма по-глупав народ. newsm78
Всеки втори виц е с белгиец.

# 12
  • Мнения: 52
Много обичам да ходя в Белгия и се радвам, че ми е наблизо. Wink

Белгийците обаче, не ги познавам добре.

Имам една съседка белгийка, но от френско говорящите и не знае друг език и трудно комуникираме.

Та...за белгийците, чувам от холандците и то само подигравки.
Ако питаш тях - няма по-глупав народ. newsm78
Всеки втори виц е с белгиец.
Хаха, ужас, надяваме се да не е глупав, щом знае 4 езика пък и работил в някаква голяма компания като "I'm an inside sales person" Crazy
Тя ми е на 23 години само и искам хубаво да ги проуча тези белгийци, ама само знам, че имат най-готините шоколади и няй-яката бира и уж добра храна.
Надявам се, че мъжете им не са стиснати, че за холандците съм чувала някакви такива определения, че били големи стипци! Mr. Green
Уфф, абе на всякаква информация ще се радвам за да успокои вълнението си малко, че и тя нещо налапала много, ама аз като по-голяма все съм невярваща на хората.

# 13
  • Мнения: 558
Аз познавам няколко белгийци, и от двете 4асти. Пове4ето говорят пове4е от 2 езика. Особено ако искат да имат хубава работа. Доста са космополитни. Забелязвам, 4е са малко като южноевропейците, особено фламандците и холандците. Правят комплименти, обещават 100 неща. Но и бързо забравят какво са обещали.

ако иска да подразбере до колко е имал контакт с чужденци; да не би да е 4увал, 4е изто4ноевропейките са дашни и затова да й сваля звезди? не е истина за единия с*кс тук какво правят. А и много млад ми се струва за сериозно обвързване...

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 09:27 от Azalee

# 14
  • Мнения: 5 655
Надявам се, че мъжете им не са стиснати, че за холандците съм чувала някакви такива определения, че били големи стипци! Mr. Green
Не са. Мъжа ми е бил екскурзовод и ми е казвал, че холандците по правило не дават бакшиш, докато от белгийски групи е получавал, колкото да си плати половината наем.

Общи условия

Активация на акаунт