Идеи за стартиране и развитие на бизнес 20

  • 135 753
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 592
Сайтът тепърва ще се прави. Относно обвързване със статистиката успях да уговоря удовлетворяващи ме условия: това колко ще е трафика към сайта ми, зависи от продуктите и търсенето им. Фирмата за СЕО, на която се спрях се ангажира да изкачи сайта на предни позиции в Гугъл, пък другото е моя работа  Grinning

# 721
  • Мнения: 3 634
това колко ще е трафика към сайта ми, зависи от продуктите и търсенето им.

Почти, ама не съвсем. Темата за оптимизацията е извън тази, така че няма да се впускам в подробности. Който иска да се занимава с он-лайн магазини следва да има добри познания по affiliate marketing. Съжалявам, но не знам как се казва на български, за да ви препоръчам къде да четете. Който има въпроси може да ми пише на ЛС.

# 722
  • Мнения: 3 634
На български се казвало "партньорски маркетинг".  Laughing Дори така успях да открия доста малко информация - Какво е affiliate marketing?

Не е особено актуално това, което чета и съжалявам, че не мога да намеря събрано на едно място как се пишат статии (за тези с блоговете и повече текстова част в сайтовете), SEO-оптимизация за начинаещи с он-лайн магазини и разни други основни въпроси, които е добре да знае всеки с фирмен сайт. Питайте ме тук или на ЛС, ако имате конкретни въпроси. Мисля, че минималното познание ще е от полза на всички.  Peace

Докато рових попаднах на интересен блог - http://www.novavizia.com/

# 723
  • Мнения: 11
       Здравейте момичета, от около година ви чета тайничко Grinning , много интересна тема. Миналата седмица ме съкратиха и съм в усилено търсене на работа, знам че някой ще ме оцени. Но снощи съпругът ми направо ме разби, иска да му направя няколко бизнес плана за мои идеи, но във тях да има укропняване и растеж и той ще осигури финансиране, сякаш не беше моя мъж, а друг човек  #Crazy
      1- ва - магазин за детски дрехи ( не бебешки, а хубави кокетни детски), при нас има 4-5 магазина, единия е с точно такива дрешки китайски са, но са надули много цените, аз няма да прекалявам с цената, защото се печели от оборот, а не от високи цени, другите магазини са с предимно бебешки дрехи.
       2-ра козметичен салон -  ще трябва да изкарам пълен курс за козметик, за да съм на ниво. Винаги ми е било интересно да се интересувам от процедури и козметика и имаме един празен апартамент на центъра, който може да свърши чудесна работа.
       3-та - сладкарница - защото имам приятелка от друг град с цех за невероятни торти и кетъринг и от нея ще доставям.

       Но, за да е успешно едно начинание, то трябва да е полезно на хората и тук идва въпроса който ме мъчи, кое ще бъде по полезно и изобщо има ли нещо много полезно в тях или няма  newsm78 . Малко се получи като да бъда или да не бъда, това искам да си изясня преди да почна да смятам и пиша план. Вие какво ще кажете?
palmena в София ли си? Сякаш от изброените сладкарница най-много би вървяло.

# 724
  • Мнения: 592
Октопод с рокля, благодаря за инфото. Да, партньорска мрежа мисля да предложа като възможност на трафик и от там на клиенти за дрешките. Идеята ми е да предлагам и много завършени визии (съчетания от дрехи и аксесоари), които ще спестят въпроса "Харесва ми, но с какво от гардероба ми да го съчетая"  newsm78 Мисля да почета инфо в нета за СЕО-то, за да имам познанията какво да искам от фирмата и да преценявам какво ми предлагат. Нямам време обаче да се занимавам с това интернет дело, ще се съсредоточа върху продуктите. Спрях се на http://bgoptimisation.com/, ще информирам как се развиват нещата  Flutter

# 725
  • Под звездите
  • Мнения: 203
       Здравейте момичета, от около година ви чета тайничко Grinning , много интересна тема. Миналата

       Но, за да е успешно едно начинание, то трябва да е полезно на хората и тук идва въпроса който ме мъчи, кое ще бъде по полезно и изобщо има ли нещо много полезно в тях или няма  newsm78 . Малко се получи като да бъда или да не бъда, това искам да си изясня преди да почна да смятам и пиша план. Вие какво ще кажете?
palmena в София ли си? Сякаш от изброените сладкарница най-много би вървяло.

Не съм в София, в Стара Загора. Мислех, че никой няма да ми отговори и се чудех какво съм написала нередно  newsm78 . Определено и аз клоня към сладкарница макар, че мога да разделя свободния апартамент ( разположението му позволява ) да бъде салон за жени и салон за мъже   Grinning . Най първата ми идея беше - дом за възрастни хора, защото населието ни много застарява и там има какво да се развива, но инвестицията е прекалено голяма и за сега ще почака. 

# 726
  • Мнения: 3 634
Тези предлагат франчайз - http://www.fitcurves.bg/

# 727
  • Мнения: 134
Здравейте отново,
 Минавам директно на въпроса. Ако купя парцел , колко ще ми струва цялата бюрокращина  докато се започне самия строеж на обществена сграда. Благодаря от ново.

# 728
  • Мнения: 79
Здравейте отново,
 Минавам директно на въпроса. Ако купя парцел , колко ще ми струва цялата бюрокращина  докато се започне самия строеж на обществена сграда. Благодаря от ново.

Зависи в коя община, но като цяло не по-малко от осем месеца и то в най-добрия случай, ако вече знаеш процедурата и всичко върви тип- топ.
На земята ще й се сменя ли статут? Виза за строеж има ли?

А колко ще ти струва, така не мога да ти кажа, зависи от много, много неща.

# 729
  • Мнения: 134
Red_Hot , няма виза, регулиран парцел, София.

# 730
  • Мнения: 79
Red_Hot , няма виза, регулиран парцел, София.

За София не знам. Отиди при архитект той ще ти каже каква е процедурата в конкретната община и колко ще ти струва. Все пак зависи за колко голяма сграда говорим. Щом е регулиран ще спестиш доста време и пари.

# 731
  • Мнения: 134
Red_Hot   , благодаря.

# 732
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 15
Здравейте,от доста време ви чета и сега се записвам в темата.Искам да попитам,някой знае ли в Солун,къде се намира китайския пазар за дрехи,чанти,аксесоари и др.Ако някой се интересува за Букурещ,мога да му обясня подробно.Благодаря!

# 733
  • Мнения: 599
Искам да отворя магазин за камъни и минерали от къде мога да зареждам?

# 734
  • Мнения: 1 071
Искам да отворя магазин за камъни и минерали от къде мога да зареждам?

Само ще продаваш или и ще обработваш? Познаваш ли добре камъните? към какъв сегмент си се насочила? Проучвах пазара за това преди около 2 години. Мога да ти дам повече инфо, стига да знам от какъв клас камъни се интересуваш.

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 21:54 от Shamsina

Общи условия

Активация на акаунт