Отговори
# 675
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Този месец от кой ден ти започна стимулацията, обикновенно е по-рано.

# 676
  • Мнения: 15
Този месец не сме почвали стимулация, миналия я почнахме на 6-тия ден.

# 677
  • Мнения: 603
Момичета аз миналия ден бях на коментар след неуспешния опит. Сега д-р Персенска иска да направим диагностична хистероскопия, каза ми, че ще търсим проблем в матката. Също така иска да повторя хормоните на щитовидната жлеза, че съм ги правила преди 3 години.

# 678
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Този месец не сме почвали стимулация, миналия я почнахме на 6-тия ден.

Тогава, ако ще правите пак стимулиран опит, отиди на 5-6 ден. Не се обаждай на спешния, ами звънни на телефона за часове и си запиши час за доктора си.  Peace

# 679
  • Мнения: 2 709
Момичета, можете ли да ми препоръчате лаборатория в която да пусна инхибин б и антимюлеров хормон? Д-р Персенска каза, че при тях все още не се правят и ме насочи към Бодимед, но там пращат кръвта в Германия. Гледам, че го правят и в клиниката на Владимиров. И сега съм в чуденка къде е най-сигурно.

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 17:16 от BettyBoop

# 680
  • Мнения: 51
Здр момичета. Някой чувал ли е за т. нар. надраскване на матката преди трансфер за по добра имплантация.При Стаменов още не го прилагат.

# 681
  • Мнения: 429
напротив, пирлагат го Wink момичета сопделят, че им е правил някакъв специален масаж - това е Simple Smile

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
напротив, пирлагат го Wink момичета сопделят, че им е правил някакъв специален масаж - това е Simple Smile

Да, аз имах "масаж" при последния си опит при д-р Стаменов, точно същото е - "надраскване" на матката.

# 683
  • Мнения: 774
Момичета, можете ли да ми препоръчате лаборатория в която да пусна инхибин б и антимюлеров хормон? Д-р Персенска каза, че при тях все още не се правят.

Два пъти съм ги изследвала в ЦибаЛаб.

# 684
  • Мнения: 2 709
Нещо не ми се иска да се доверявам на Цибалаб точно за тези хормони, въпреки че ги ползвам за други изследвания.

# 685
  • Мнения: 774
Няколко от репродуктивните клиники в София работят именно с ЦибаЛаб,и аз съм ги пускала там.
Твое си е решението къде ще ги направиш,избора на лаборатории е голям.

# 686
  • Мнения: 40
Мисля, че в Щерев ги изследват тези хормони.

# 687
  • Мнения: 774
Мисля, че в Щерев ги изследват тези хормони.
изследват ги,да и пак е ЦЛ

# 688
  • Мнения: 699
 Здравейте на всички момичета, потърсили надежда , за осъществяване на своята най-голяма мечта в най правилната клиника при най точните за мен и моето семейство професионалисти ! Аз очаквам с нетърпение 10 септември , когато имам записан час при доктор Персенска ( това ми е за първи път). Преди това съм ходила като придружител ! Цялото ни семейство е толкова щастливо благодарение на д-р Персенска, д-р Стаменов и целия екип на Клиника "Надежда" . Моята по -голяма сестра претърпя две Ин-витра в други клиники-неуспешни. Прехвърли се  за трето ин-витро в клиника Надежда и там направиха всичко възможно и невъзможно за да види и тя  EFP Сега е майка на близнаци-момче и момиче , които на 26.03.2013г направиха 1 година. Много наши познати и приятели отивайки в тази клиника сега се радват на дечица , при положение , че преди това са били в други клиники постерилитет.
 При мен надеждата ми е също в тях. Преди една година претърпях извънматочна бременност, а тази година , тоез в неделя направих спонтанен аборт в 6г.с ( най-вероятно е "кухо яйце", след като си взема епикризата ще разбера най-точно).
 Пожелам на всички момичета  , включително и на себе си Simple Smile да прегърнем в най скоро време нашите бебчета - знам от опит че е трудно , но трябва да вярваме , че има надежда Simple Smile , най-вече , когато се борим за целта си и знаем къде и при кого отиваме за помощ! Успех!!!!

# 689
  • Мнения: 603
Късмет мила, всички имаме нужда от това!

Общи условия

Активация на акаунт