Сини или розови ритничета чакаме от АВГУСТовските мъничета! - 7

  • 21 236
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 378
ANNAFACE честита рожденничка! Здраве, здраве и само здраве на всички ви!
 Flutter Чудесна тема!
Имаше един док. филм, как да отслабнем с 2 кг за 1 ден. Е не можете да си представите какво направи този човек: До тоалетна по малка и голяма нужда, нищо не ядеше цял ден, епилира се навсшкъде, острига си косата, космите в носа си махна  Crazy Всичко теглеше и записваше и още няколко неща направи, но не си спомням. Е 2 кг си отидоха за деня  Grinning

# 31
  • Мнения: 20
ANNAFACE честита рожденничка! Здраве, здраве и само здраве на всички ви!
 Flutter Чудесна тема!
Имаше един док. филм, как да отслабнем с 2 кг за 1 ден. Е не можете да си представите какво направи този човек: До тоалетна по малка и голяма нужда, нищо не ядеше цял ден, епилира се навсшкъде, острига си косата, космите в носа си махна  Crazy Всичко теглеше и записваше и още няколко неща направи, но не си спомням. Е 2 кг си отидоха за деня  Grinning

В кръга на шегата, но наистина ли теглеше всичко?Дори и изразходеното в WC-то?   hahaha

# 32
  • Мнения: 3
благодаря за новата тема  bouquet
annaface честито на малката госпожица   bouquet
Госип честито за ритничетата и на мама за РД   bouquet
Дано да се покажат вече малките съкровища че и аз нямам търпение вече, но ще почакам до 19/03
Аз също се меря всяка сутрин на гладно и след WC и гола  Joy ,но за въздуха и епилирането не се бях сетила по-рано  hahaha
Хубав ден на всички   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 796
Аз се сетих нещо да попитам момичетата с втора или трета бременност. Децата ви хвалят ли се навсякъде за бебето като моята дъщеря. Откакто сме ѝ казали, навсякъде споделя Blush
А напоследък взе да обяснява, че и тя имала бебе в коремчето и си слага любимата плюшена играчка под блузата. Вчера и в детската е имала такива изпълнения. Като ми ги разказват се чудя накъде да гледам Blush

# 34
  • Мнения: 91
Графиня,моята хем е малка,но навсякъде казва,че мама има бебе в стомаха. Mr. Green Подчертава,че е момиче и се казва Рая.Не знам защо така е решила.  Laughing
Ани,да ти е жива и здрава каката и много да те радва,да помага и да е много усмихната   bouquet
За цигарите - никога не съм била пушачка,а бирата я мразя.Много ми е гаден вкусът и  Tired
По принцип обичам бяло вино,но сега като си пробвах някакси имаше много различен и не толкова приятен вкус  Confused

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Темата наистина е станала много хубава.Дано само положителни емоции да има.
За храненето аз до сега съм на 2 филийки хляб с масло и сирене и чаша чай,но понякога имам чувството че мога да изям всичко до което се докопам Joy Joy JoyГледам да не се отпускам но понякога то е по-силно от мен.
Абе бременни сме.
Чакам и аз вече да почувствам някой ритник или юмрюче.
За пиенето-рядко си позволявам по една чаша бира вечер а цигарите ги спрях 2-3 дни след като разбрах че съм бременна,а и не ми се пуши става ми лошо само като ми замирише на дим,за което много се радвам,че иначе преди не ги вадех от устата си.
Лек ден на всички и само приятни емоции.

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря и аз за новата тема!   bouquet
ANNAFACE да ти е жива и здрава рожденичката!
Днес бях на преглед, всичко е наред. Май пак ще имаме момченце, но не е съвсем сигурно, че се криеше. Утре ще ходя при друг доктор и ще видя какво и той ще предположи, още се надявам на момиче, но по-важно всичко да е наред.
Аз не смеех да се похваля, че денонощното гадене при мен приключи, ама май вече е сигурно. Хапвам си всичко, но в малки количества, не умишлено, просто не мога по-много. Забелязах дори, че детето ми, което е на 6 години и не е от най-ящните, вечер яде повече от мен. Въпреки това започнах да качвам вече килца и съм +3 досега, нормално ми се струва.
За усещането на бебето- аз явно съм от глупавите майки, които бъркат ритниците с контракциите. Досега мислех, че имам контракции, но днес на ехографа усетих същото, а нямах контракция точно тогава, докторката каза, че усещам бебето. Уж ми е второ, ама хич ме няма.  Laughing

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Благодаря за хубавата нова тема   bouquet
За килограмите -  аз стартирах от 50 кг на височина 165 см. Сега съм 50,300. Почти не съм качила, но си имам  коремче и бебето си отговаря на седмиците.
Вчера бях на преглед и ми казаха,че е по-вероятно да е пак момче Simple Smile))). Засмях се. Само да е живо и здраво.

# 38
  • Мнения: 38
Ехее аз докато се запиша и за 3 часа,3 страници сте изписали-кога сварихте   Simple Smile   Благодарности за темичката. Да си кажа и аз че обожавам бирата-ако е и с пържени картофки още по добре,особенно лятото немога без нея, а цигарите-пуших  до 2 месец но ги намалих още като разбрах,след това ги спрях нацяло,смея да кажа и че не ме дразнят,дано само като родя не ги почна пак,че след първото раждане така стана-3 месеца само кърмих и ги почнах,но сега ще стискам зъби   Simple Smile    Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Забравих да благодаря за темата Simple Smile, много благодаря и за името. Това ми е може би любимото заглавие на тема Simple Smile.

А за бройката на мъжките и женските в началото съм почти сигурна, че моето момиченце не е отбелязано (ако си остане такова до рая де Simple Smile). Предполагам ги броят по щъркелчетата до името, а до моето все още няма Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 032
Да се запиша и аз в новата тема. Страхотна, както винаги.
За бирата - още не ми се пие, на мен ми се припива лятото в жегите. Сега от време на време си пийвам малко червено винце, но никога не прекалявам.
За цигарите - аз ги отказах още преди 3 години и сега нямам такъв проблем. И като се сетя колко трудно беше тогава, никога няма да посмея да дръпна пак сигурно.
ANNAFACE , честита ти рожденничка, да е жива и здрава и много да те слуша.

# 41
  • Мнения: 21
Аз говорих с моята лекарка. Нямам й директния телефон в Токуда, но пък имах късмет.
Каза ми същото и като на прегледа в събота: никакво тестено, повече зелено, плодове, ядки и мед.
И да не се шашкам, на следващия преглед на 6-ти април ме иска финна (така се пошегува).
Аз на 1.02 бях някъде към 73кг.
Мисля, че спокойно мога да падна под 77кг до 6-ти април, т.к. и без друго в момента повечето ми килограми са от вода.
Така че леко и внимателно се взимам в ръце и ще работя за това на финала аз и бебка да сме красиви. От днес мъжа ми няма да идва с колата да ме взима от работа, така се разбрахме с него - ще идвам и ще се прибирам пеш - на 2км съм в едната посока и си стигам за 20 мин. Само трябва да си заредя някаква хубава музичка на mp4-ката.
Довечера сме на гости на родителите на мъжа ми: майка му ще ми направи някаква супичка, предполагам от коприва.
И така - ден за ден, тухла по тухла...

# 42
  • Мнения: 0
Злати,как ще падаш под 77 бе,нещо не разбрах ,сега да не се юрнеш да гладуваш! Идеята не е да отслабваш ,а да укротиш качването!

# 43
  • Мнения: 40
Благодаря и аз за новата тема!   bouquet
ANNAFACE да ти е жива и здрава рожденичката!
Днес бях на преглед, всичко е наред. Май пак ще имаме момченце, но не е съвсем сигурно, че се криеше. Утре ще ходя при друг доктор и ще видя какво и той ще предположи, още се надявам на момиче, но по-важно всичко да е наред.
Аз не смеех да се похваля, че денонощното гадене при мен приключи, ама май вече е сигурно. Хапвам си всичко, но в малки количества, не умишлено, просто не мога по-много. Забелязах дори, че детето ми, което е на 6 години и не е от най-ящните, вечер яде повече от мен. Въпреки това започнах да качвам вече килца и съм +3 досега, нормално ми се струва.
За усещането на бебето- аз явно съм от глупавите майки, които бъркат ритниците с контракциите. Досега мислех, че имам контракции, но днес на ехографа усетих същото, а нямах контракция точно тогава, докторката каза, че усещам бебето. Уж ми е второ, ама хич ме няма.  Laughing

За сега сме аз и ти глупавите, макар и с втора бременност  Joy

  bouquet за темата.

ANNAFACE честит празник! На цялото ви семейство желая здраве и късмет!

Моето бебе днес има спортен полуден   jump  много е активна.

И на мен не ми е отбелязано, че ще е момиче.

# 44
  • София
  • Мнения: 401
здравейте Simple Smile

за килограмите -засега съм +2кг, но това не е определящо при мен. И предният път беше така и накрая заковах +20кг. На мен най-голямото изкушение са ми сладкишите и под сладкиши разбирайте тортички, мусове, пайове и все от този тип.

След трети месец си позволявам по половин чаша червено вино вечерно време, но не всяка вечер.

Вчера имах контаркции , но през целият ден не се спрях, вечерта бяхме на рожден и като се прибрахме в девет бях на ръба на силите си. Днес почивам.

Аннафейс, честита ти рожденичка.

Общи условия

Активация на акаунт