КИВИ + КОМ = КИС - 24

  • 42 014
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте, момичета Hug
Неуспях да вляза  във форума тези дни, та сега искам сърдечно да ви благодаря на всички за пожеланията към Дени HugНека ви се връщат на вас и вашите близки Hug

Сега на патерица, но от сърце:

Фейче, мила, честита ви годишнина!
Бъдете здрави, обичайте се все така, и дай Боже
внуци и правнуци да отгледате!




Луси, честито ти именници!
Със здраве и късмет да си носятимето!




И аз гласувах...но нямам кой знае какви очаквания за промяна....

Мастерче Hug ти си като слънцето, искаш да огрееш всичко!Сега си почивай, че тази ръка представям си как те боли Crazy

Паце, все ще го мислиш момчето, но аз съм сигурна че той ще се оправи Peace

Гушкам ви всички и изчезвам, че работа ме чака Crazy

# 706
  • Мнения: 2 433
Фейче, Честита годишна годишнина! Все така щастливи , влюбени и заедно!
И аз гласувах...въпреки омерзението си че отново старите муцуни дето отдавна трябваше да идат в затвора са на челни линии. Не знам какъв беше смисъла на протестите, какъв беше смисълът на надеждите ни... Не знам защо това се случва и няма най накрая да вкарат някого в затвора та нещата да се оправят?!
И сега ще ви кажа за кого гласувах - за единственият човек на когото имам доверие, на когото разчитам за хлябът на децата си и за утрешният ден -
това съм АЗ
и понеже честните и почтени хора ги няма с списъците... мен също ме нямаше в списъците...
затова си написах името и се отбелязах с "Х"
може да ви се стори смешно...но това е моят избор.
Така гласът ми се отчита процентно но не го давам на нито един от прилежащата измет

# 707
  • Мнения: X
Добро утро момичета   bouquet

Аз чистя прозорци  Mr. Green

Юле, браво на теб  bowuu, и аз мисля като теб, относно изборите  Peace  Отчаяна съм, че и този път отново за сетен път нищо не се получи, но май и аз като Жаки нямах особено големи надежди  Sad  Нов бардак със стари курви - това се случва в момента. Няма да се учудя, ако сега  ББ, СС, доганов;ци, сидеровци и т.н. седят заедно и доволно потриват ръце - те всички са доволни - те всички ще си вземат кой милионите , кой  стотиците хиляди от субсидиите, а ние отново ще лапаме мухи. Ами не съм съгласна с това и толкова, не искам да ми отиват парите за  това - който иска да членува в партия моля да си плаща членски внос и да си се издържа партията им, но така - не съм съгласна. Жалко е, че много хора не искат да го проумеят това и докато  не се бутнат оттам нещата - нищо няма да се получи  Sad

Последна редакция: пн, 13 май 2013, 12:36 от Анонимен

# 708
  • Мнения: 2 022
Юле, Жаки, благодаря ви, мили мои.  Hug Hug Hug
Браво, Краси. С две думи описа най-големия проблем.  Hug Никъде по света за управляващи не се кандидатират никому неизвестни (или почти) хора с единствената цел да си напълнят гушките (в случая - да хванат заветната субсидия). В развитите (да не използвам друга дума  Twisted Evil ) държави хората първо се издигат с труд, доказват се като специалисти в дадена област, доказват способностите си да управляват фирма (собствена или не), да ръководят екипи, да постигат успехи и чак тогава се впускат в политиката и се кандидатират за управляващи. И то след като първо се явят на избори в собствените си партии (например в САЩ). Т.е. хората първо показват и доказват на какво са способни, уреждат собствения си живот и едва след това тръгват да оправят страната си. А ние пак слагаме каруцата пред магарето. Или по-точно слагаме магаретата начело на страната си. Няма да се учудя, ако сменим и герба си - вместо лъва, който не е свел глава и при най-тежки обстоятелства, да си сложим едно кротко дръгливо магаренце. Повече ще ни отива с оглед снощния позор! Sick
Ох, спрете ме, бе! Много се разпених.  Embarassed Няма вече. Обещавам!

Момичета, искам да ви пожелая сили и кураж да се преборим и с това изпитание, и с всички други, които съдбата постави на пътя ни. Дано Господ е с нас и да бди над семействата, децата и домовете ни в тези смутни времена. И искрено се надявам много скоро да дойдат по-добри времена за всички ни. Време разделно вече отмина. Господ е отредил на избрания му народ да скита и тегли в продължение на 40 години. Ние страдахме и теглихме почти два пъти повече. Дойде ред да стигнем Обетованата земя. Аз все още имам искрица надежда, че ще доживея този миг......  
Praynig Praynig Praynig

# 709
  • Мнения: 2 286
Момичета, днешният ми ден мина повече от добре. Много са ми готини колежките Heart Eyes , ама сега ми е широко около врата, след 10 дни - 2 седмици започва истинския екшън, та ще видим какво ще пиша тогава Mr. Green .

Днес се прибрах в 17:30, направих набързо закуска за утре сутрин и мъжа ми ходихме да си приберем дечко от гарата, беше с майка ми 6 дни на село Laughing . Като се прибрах, хапнахме и сготвих за утре Party . Ейй, много съм доволна, голям кеф да си до 17ч Grinning .

И аз гласувах Peace

# 710
  • Мнения: 1 269


Следобедно кафенце за примамка !  Hug
Къде се губите?

# 711
  • Мнения: X
Оххх, ха здрасти  bowuu

ДНес половината ден посветих на мама и тати  Simple Smile, а другата половина за мен и свършване на някои задачки  Simple Smile Завърнахме се към 18 ч. и веднага хванах тенджерите, вече съм почти готова, картофена салатка, салатка  зеле и моркови и скумрийка на скара. Младежите ритат топка, рибката се пече от скъпия, а аз да ви нагледам кво си прайкате, макар, че всички май са ги награбили пак задачките  Thinking

Хейли, радвам се, че  са ти готини колежките  Peace, много е важно това, тъй наречения микроклимат в колектива, колкото и изтъркано да звучи, важно е. Аз съм работила и така и онака, та знам за какво иде реч - когато всички се разбират и се работи екипно работата върви, даже не се усеща  кога минава времето и ти е едно леко и приятно, от сърце ти го пожелавам все така да е  Peace Hug Hug Hug

Момичета, сега пък ново 20, току що се обадиха нашите приятели на които сме кръстници - утре имат 30 гоиди от сватбата и ей тъй да се почерпим. Не че е лошо, ама  така в последния момент, аз знам защо така правят, щото знаят, че съм без работа и ...., но все пак не може така. Ще трябва утре и с това да се заема и да измисля нещо, почти съм го измислила де, та да ви питам. Значи нали си имам аз едно наум, че имат годишнина и като ходя тук там и се оглеждам, та в един магизин за ръчни  изработки разни, където правят и надписват бутилки, чаши и т.н. видях и едни часовници - рисувани, харесаха ми и жената която работи там ми каза, че може отстрани (мястото позволява) да напише даже и пожелание някакво и датата или имената, каквото решим де. Даже така си мисля просто едно пожелание за отброяване на много щастливи мигове - нещо такова ще го доизмислям, но тя предложи и друго - две чаши за шампанско и нарисувана бутилка шампанско. Чашите също за украсени, а може и само перлички да им сложи, защото сватбата е перлена. Та такива дертове имам в момента, още със скъпия не съм дискутирала щото те преди малко звъннаха, ако се появите ще ви помоля и вас за съвет и насока и изобщо какво мислите, плиииззз   Praynig  и тенкююю  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Ееега си фермана дето съм спретнала. Изчезвам, ама  ще наглеждам да видя евентуално и за други идеи, че време няма и явно утре пак ще си вея напред назад  з-ка  Laughing

Люска, обади се, днес  мисля, че ти беше  химиото, драсни два реда, ходя напред назад, ама те мисля, и знам, че не само аз, а и другите момичета  Hug Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 5 001
пУявявам сЪ......а ГОЛЯМО ЗАКЪСНЕНИЕ..... Embarassed

сОРИИИИИИИ.......Уфффффффф......

Тя Пацето примамки сложила....мА явно не сЮвсем точните....Щот гледма Юлето Ич не сЪ  е пУявила...... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Много задачки ме налегнаха и затва не мога да се добера да форума.....

Плюс тва и нещо май се опитвам да се разболявам,мА засега не се давам - боря се......Гледам да не се отпускам,че ще стане страшно..... ooooh! Mr. Green...А хич нямам време да боледувам....И в събота имаме (пак!) концерт с учениците.....Таааа.....Така покрай мен......Лудницата е пълна.....

Зичоноооу....дЕ се губиш??????

И всички също тука на отчет молиииим.....(да'н вЪ изплющя - дето викаше Юлето едно време.... Joy )


# 713
# 714
  • Мнения: X
Добро утро   bouquet

Влизам да видя за съвет ама ... нъцки  Sad

Изчезвам да си действам по задачите, лек ден на всички  Hug

# 715
  • Мнения: 66
Добро утро!Не ми е много добре,отпаднала,без сили  и явно с ниско кръвно щото ми се вие свят,причернява ми.А малко по-късно трябва да ходя на скенер  ooooh! Как ще ида, не знам.
Анкасче,на мен и двете идеи ми харесаха.Клонях повече към часовниците с отброяването на щастливото време,но после се сетих,че часовника се тълкува и като-времето ти изтича,свършва.Казват,че ако някой ти подари часовник,трябва да му дадеш паричка,че да не се скарате.Общо взето разни поверия и суеверия и за това май по-добре е чашите и бутилката с перли,щом е и перлена сватба.
Оффф,не мога повече да пиша,че съм и легнала...
Хубав ден и до скоро!

# 716
  • Мнения: 2 433
А добро утро! Hug И мен ме е подлегнала службата...и бързам все да съм готова че в 18 часа да отлитам. Ясно ви е що...щото градината ме зове...КРАСТА е това КРАСТА!!!! Mr. Green Ма като на малко дете и се радвам!
Хейли - блаво за новата работа. Айде все така да е, като първите впечатления! Да се разбираш с колежките и работата с песен да лети!
Анкасче, аз да ти кажа... май не искам часовника. Часовника, брои! Отмерва!Бърза!Краде от минутите ни живот! не - категорично не съм за часовника!Другият подарък по ми допада, но пък и той ще прашасва във витрината. Едва ли е евтин - поне 30 тина лева ще ти вземат за него... Аз съм практична и се привързвам към любимите си вещи - но само ако ги използвам. Ако е да ме крясят...не благодаря. Прах има достатъчно да му създавам още терен за разпространение.
Знаеш ли на какво бих се спряла? Пак чаши... Подарих на мъжо си първата година след втората ни сватба Mr. Green Чаши за кафе. Поръчах ги във фотостудио. С наша снимка, и есенни листа около снимката ни. Понеже беше златна есен... Сега виждам две такива чаши - за кафе... с перлен наниз около снимката. Посланието ясно. Всяка сутрин заедно да пият кафето си, чашите да са им пълни със радостта от споделянето! Практичен подарък - 20-24лв за двете... но то зависи от гледната точка...
Паце, ми фургон...ама сигурно не е като нашите фургони бе. те са помислили за всичко предполагам . Бяла държава са все пак! И не забравяй едно време мъжете в казарма са ходили и са станали мъже, ако така клиширано мога да се изразя... Надали са били по добри условията!
Зичоно, Какво стана с градинката! Mr. Green Искаме пак да ни снимаш!Че много хубава бееее!~
Мастерче , а така - нека има изяви за децата! Mr. Green Вярно че ти си под напрежение и пара...ама как хубаво ще ти е в неделя сутрин когато всичко е минало с успех?! Нали? Mr. Green
Мамче съжалявам че си толкова уморена след работа. Явно старанието в началото, стреса дали ще те харесат и желанието да покажеш най доброто си казват думата. Дано скоро се успокоиш и нещата ще видиш как ще се канализират! сещам се като започнах първата си работа преди 20 години... кетелистка. Месеци наред сънувах как нижа бримките на кетела... Месеци... Страхувах се да легна вечер защото то си беше кошмар някакъв! Но после свикваш и стреса отстъпва място на рутината!
Луси, миличка. Има и такива дни...Дано по бързо отшуми и този  и утре да си шестица! HugПожелавам ти го миличка! Hug

Накрая да не забравя! Мама вчера беше рожденичка! Стана на 76 години! Нека ми е жива и здрава! Все така да ме радва , да ме обича и да е до мен!!!
да почерпя наранина на патерица с традиционно руско меню!

# 717
  • Мнения: 2 286
Юленце, да ти е жива и здрава мама! Още дълги години да се радвате една на друга  bouquet

Анкасче, честита годишнина на твоите кумове, много по 30 да са заедно  bouquet

# 718
  • Мнения: 511
Я и аз да кажа едно -Здрасти,мили дружки
Рядко влизам,нямам време,ни ви мисля
При мен едно и също-работа ,ученици и така.Стягам си групата за тържество ,че на есен сме първолаци ,а то от скарлатина и варицела все се отлага и сега до 15 юни,трябва да направим две тържества.
Ох,да ви се оплача-стегнала ме е душата-преди да си тръгна се счепках с шефката-нали събота е работен ден,а аз по график съм отпуска,а тя иска да ме прати във филиала,че там пуснала две колежки в отпуска и остава само една и на мен ми стана криво-значи тяхния график го спазва,а моя -не и сега незнам къде ще съм в събота-дали на работа в централата или във филиала ,или пък отпуска,защото после пък една от другите ми колежки каза,че и казала на нея да ходи във филиала....и сега ми е едно криво-дали сгреших като и казах,че в графика съм отпуска,дали няма да ме гледа с други очи,ох,незнам
Е,оплаках ви се,ама ще се побъркам,а мъж ми ,ми вика да не ми пука

Хубава вечер от мен,и когато мога ще пиша пак

# 719
  • Мнения: 7 201
Здравейте и от мен, момичета!
И мен ме стегнала шапката и ми е свито на душата, а и адашката като е писала реших и аз да си споделя.Все пак сме тук за това, нали? Hug
И ще започна с цитата от Юлето
Мамче съжалявам че си толкова уморена след работа. Явно старанието в началото, стреса дали ще те харесат и желанието да покажеш най доброто си казват думата. Дано скоро се успокоиш и нещата ще видиш как ще се канализират! сещам се като започнах първата си работа преди 20 години... кетелистка. Месеци наред сънувах как нижа бримките на кетела... Месеци... Страхувах се да легна вечер защото то си беше кошмар някакъв! Но после свикваш и стреса отстъпва място на рутината!
Благодаря ти за успокоението, примера и милите думи, но .. моята няма да я бъде.
Не само че съм уморена от работа, ами съм утрепана, оставане системно по час-два след раб. време на вечерните смени, и за капак лошото, некоректно и грубо отношение на прекия ми ръководител! Confused
След всичкото ми старание, добро отношение(защото аз не се конфронтирам с никого), неползване на почивката ми(която е 2 пъти по 15 мин. за 9 часа) и на крак цял ден да търчиш като кон ..!
Нося си сандвича от вкъщи, и си го прибирам обратно ...просто защото не смогваш на всичко това.
Е, това аз не мога да го търпя повече!
Днес си бях написала молбата за напускане, но тъй като имали собствени бланки, а и адмистраторката била  почивала - ще си я подам в петък.
Аз съм човешко същество, с нормални нужди, и накрая да те овикват като че си някой темерут.Ами, аз не съм.
Ето, затова ще имат текучество, и няма да си задържат хората.И не само заради тежкия физически труд, ами и за неморалното и просташко поведение. ooooh!
Да не споменавам само коя верига хипермаркети са, че ще стане страшно!
От няколко дни съм на валериани, валидоли и каквото там ви дойде на ум.Плаках, разстроена съм, и стресирана ..Свалих 5 кг за 1 мес.
И не зная още 2 сед. как ще изкарам, докато ми намерят заместничка. Tired
Съжалявам за негативния пост!
Имах огромна нужда да се изплача и на вас!
Простете ми, ако съм ви натоварила с моите проблеми .. Blush

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 18:03 от Mam4е

Общи условия

Активация на акаунт