Сбъднаха ли се детските ви мечти?

  • 3 292
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз пък обичах да мета двора на къщата ни и казвах, че искам да стана метачка! Майка ми се обриваше от ужас  Mr. Green Добре, че не се сбъдна  Laughing
Иначе постоянно рисувах на улицата къщи (обзаведени) погледнати от горе. Художниците които имаха ателиета до нас (живеехме до дома на писателите и ходожниците) все ми подаряваха пастели и тебешири. В последствие това се превърна в професия.
Като ученичка исках да бъда моден дизайнер, що рокли изкроих на Барбито, що скици изрисувах... е, сега мога да закърпя чорап и зашия копче  Wink
Мечтаех си да имам хубаво семейство и с мъжа ми и детето да излизаме на разходки, така както моите приятелки в неделя. Това никога не ми се случи с моите разделени родители. Успях!

# 16
  • Мнения: 2 000
Сещам се само за 2-3 типично детски...
1-вата, да се оженя за брат ми  Shocked Била съм под 10 годишна. Не се осъществи  Laughing

Аз като бях много малка бях заявила веднъж, че ще се оженя за баща ми  Laughing

А относно професиите си спомням, че си мечтаех много да стана сервитьорка и/или продавачка в магазин за хранителни стоки. Струваше ми се страшно интересно. На една приятелка баба й й беше дала да си играе с някакъв счупен касов апарат и аз безкрайно много й завиждах за тази скъпоценност  Laughing
Също така ми се искаше да съм и учителка в начално училище.

Мечтаех си също да живея във Вила Вилекула с Пипи или поне да си имам вкъщи Алф.

Дотук нищо не съм сбъднала  Laughing

# 17
  • Мнения: 37
На 4-5 годинки мечтаех да съм руса, да бъда "барелина" и да работя ветеринарен лекар. Първите две ги изпълних, третото-почти (професията ми е близка). В тийн-годините не съм мечтаела за нищо, имах само цели, които до голяма стапен се изпълниха или планирам да се изпълнят скоро. Като чета вашите истории за принцеси и извънземни осъзнавам, че от малка съм била старшен реалист  Grinning.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 010
Чак като сбъднах една от най-ранните си мечти, осъзнах, че това ми е било мечта.
Гледах ги говорителките в телевизора и се чудех как точно са там, осъзнавах, че не са наистина вътре, но все пак някак си бяха там...
Искаше ми се да опитам и аз - да разбера какво е да си в телевизора.
Опитах и разбрах Simple Smile

Другата мечта още я боря - всички да сме щастливи. (Сигурно това е проклятието на Стрелците...)

# 19
  • Мнения: 693
Не!
Детските ми мечти бяха свързани с животни.
 Исках да стана лекар и закрилник на животните.

# 20
  • Мнения: 3
Преди два дни направих, както предно, така и задно салто... Simple Smile От дете си мечтаех за това и сега разбрах, че единственото условие да постигнеш мечтите си е да преодолееш страха си и да повярваш, че можеш (стига наистина да го искаш)!:)

# 21
  • Мнения: 2 805
Да живея в блок - да.
Да имам трабантче - не.
Да стана лекар - не.
Да се оженя по любов - да.

За третата несбъдната най-много съжалявам.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 111
Слава богу, не съм осъществила детските си мечти.   Laughing
Една от тях беше да стана космонавт. Друга - да съм Лепа Брена.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 133
Слава богу, не съм осъществила детските си мечти.   Laughing
Една от тях беше да стана космонавт. Друга - да съм Лепа Брена.
Joy  Аз исках да стана дресьор на маймуни.

# 24
  • Мнения: 4 785
- Да се оженя за принц - (а в тинейджърска възраст исках някой ден да срещна голямата си любов) е, не е принц, но пък за мен е най-прекрасният човек, на който можех да случа. Даже понякога не знам с какво заслужих толкова голяма любов, ама с каквото и да съм - мерси  Mr. Green

- Да стана стюардеса - имах оферта, ама се оказа, че ме е страх да летя. И по-добре де, сега не виждам с какво ме е привличало това...

- Да имам котка - баща ми ги мразеше и нямах никакъв шанс, гледах тайно кварталните. После той ми донесе най-прекрасната котка на света. После отгледах още 2. И сега имам една, подарена от мъжа ми, нищо че хич не ги харесваше - но за неговото момиче и котка преглътна...

- Да стана певица - грам не мога да пея  Whistling

-Да стана известна - не станах  Laughing Исках да ме преследват фотографи и аз да се правя на важна...  bowuu

.... тези помня, иначе за какво ли не съм мечтала.

# 25
  • На село
  • Мнения: 873
Бях в детската градина, когато поръчах на Дядо Мраз да ми донесе ски - донесе ми комплект за рисуване  Sad. Много, много бях разочарована, но не се се отказах да се науча да карам ски. Качих се за пръв път на 36 години и се научих. Карането ми доставя голямо удоволствие, може би точно защото ми е осъществена детска мечта.

# 26
  • Мнения: X
Мечтите затова са мечти, за да си останат такива.
Реализират се Цели.
Мечтала съм за какво ли не....Да съм
баРелина-ходих на балет
гимнастичка-ходих на гимнастика
певица-пяла съм в хор
тв говорителка-снимах се в документален филм
учителка-бях една година
екскурзовод-изкарала съм курсове
Зоро-бях влюбена в Ален Делон
принцеса-сега съм принцесата на съпруга си
автомобилен състезател -дори нямам книжка
актриса-по-горе
да живея в 18 век-ако изобретят машина на времето, там съм
да имам здраво и щастливо семейство
сигурно има и още, но не се сещам....

Изпълни се само последното.Имам най-страхотния мъж и най-страхотното семейство на света.

Сега, на дърти   Mr. Green   години, започнах да мечтая за къща на плажа в Нова Зеландия....силно, много силно се надявам тази ми мечта да не е сполетяна от същата съдба като детските.    Praynig

# 27
  • Мнения: 2 674
Да, сбъдна се детската ми мечта да отида  на концерт на New Kids on the Block. Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 23 111
Да, сбъдна се детската ми мечта да отида  на концерт на New Kids on the Block. Mr. Green
Това беше най-голямата ми раннопубертетска мечта. Бях откачила по тях! Завиждам ти съвсем неблагородно.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 674
Знам си аз, че съм за завист. Joy

Общи условия

Активация на акаунт