Сбъднаха ли се детските ви мечти?

  • 3 282
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 786
Да, сбъдна се детската ми мечта да отида  на концерт на New Kids on the Block. Mr. Green

Аз имах подобна за концерт на Backstreet Boys и също я осъществих Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 010
Ааа, щом ще включваме и тийн мечтите:

- да не се казвам, както се казвам (бях решена да сменя името си със "Зоя");
- да имам голямо семейство с минимум 3 деца и къща (датира от 18-годишна възраст)

Първата мечта бе попарена неусетно с обяснението, че ще ми дадат още няколко години да си помисля, а аз взех, че забравих с годините.
Втората - придобива все по-реални очертания  Grinning

# 32
  • Мнения: X
Аз пък обичах да мета двора на къщата ни и казвах, че искам да стана метачка! Майка ми се обриваше от ужас  Mr. Green Добре, че не се сбъдна  Laughing

 Laughing
Брат ми много искаше да стане боклукчия. От онези които мятат съдържанието на кофите по камионите и после скачат на тях в движение, като по екшъните. На косъм беше да си осъществи мечтата, добре че майка ми приложи непопулярни мерки по гърбината му.
Аз имах мечта да стана стюардеса. Предполагам, че това ми се е струвало единствения възможен начин да правя това, което най-много обичам - да ходя безцелно насам-натам, че и да ми плащат. Уви, не се осъществи.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 00:17 от Анонимен

# 33
  • София
  • Мнения: 1 010
Аз пък обичах да мета двора на къщата ни и казвах, че искам да стана метачка! Майка ми се обриваше от ужас  Mr. Green Добре, че не се сбъдна  Laughing

 Laughing
Брат ми много искаше да стане боклукчия. От онези които мятат съдържанието на кофите по камионите и после скачат на тях в движение, като по екшъните. На косъм беше да си осъществи мечтата, добре че майка ми приложи непопулярни мерки по гърбината му.

 Joy Харесва ми чувството ти за хумор!

# 34
  • Мнения: 32
Ех , какви мечти имах...
Мечтах да стана балерина - Учителката по балет , Бог да я прости , бързо ми разби мечтата  .Каза  ми ,че имам криви крака и ми посочи вратата.
Още по голяма мечта ми беше да стана известна артистка -  Във ВИТИЗ ,обаче не приемали с говорни дефекти. Логопедката ми / и нея Бог да я прости / не можа да се справи с тях  .
Мечтаех да се омъжа за красив, богат, бизнесмен /като по филмите  / - Е да , красив излезе ... но е зидаро - мазач.
Мечтаех да живея в голямо имение с прекрасна градина .Зимата когато тихо се сипе първия сняг да пия блажено червено вино пред камината. -  От тази мечта се сбъдна само виното и камината.
А какви мечти имах ,ех.......

# 35
  • Мнения: 1 317
Много, много исках пиано - да се науча да свиря. Слушах комшийското дете, което неспирно свиреше и ужасно й завиждах. Една Коледа вместо пиано, получих детско барабанче, с думите "е, то е почти същото". Голямо разочарование, винаги ще го помня.
Мечтаех да танцувам - нямаше кой да ме води и взема от танци. Сега гледам дъщеря ми и й се възхищавам колко бързо усвоява всичко.
Мечтаех да стана полицай с униформа и да гоня лошите - не стана, щото "полицаи стават само връзкари".
Мечтаех да играем с майка ми и баща ми на различни игри - монопол, бесенка, карти и все им казвах "айде де, семействата по филмите как играят". Остана си само мечта. Сега си мечтая да сме по-близки, но връзките са скъсани отдавна.
Мечтаех да помагам на болните хора - изпълнено.
Мечтаех да имам момиченце, което да се казва Ева - изпълнено.

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 14:39 от еlеonоrа

# 36
  • Мнения: 211
Ох, изобщо не помня за какво съм мечтала. Това е и причината може би, още да не знам какво целя в живота. Не е добре.

# 37
  • София
  • Мнения: 136
И аз гледах с голям интерес минаването на камиона събиращ кофите.
Само че на мен ми се искаше аз да го карам.
Донякъде сбъднах мечтата си- отрупала съм се с всевъзможни и ненужни вещи.
Остава само някой ден да паркирам камиона пред къщи и да ги извозя  Joy
Другата сбъдната е да живея в малко жилище. Нямам търпение обаче да и изтече давността и на нея.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Повечето - да /аз обаче мечтаех за съвсем простички, реални и осъществими, макар и трудно, неща/.
Тези, които не се сбъднаха, просто аз сама се отказах да се боря за тях ... никога не е късно обаче да го направя.

# 39
  • Мнения: 8 810
Не се сбъдна нито една от мечтите ми, нито детските, нито от по-късно. Нито неосъществимите, нито   осъществимите, все нещо пречеше и не достигаше и за тях.

# 40
  • Мнения: 15 619
Всичките. Grinning Дар от Господа са ми. Отглеждам си нови. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 611
1. От съвсем малка искам да имам мотор. В тинейджърските ми години тая ми мечта придоби невероятни размери, докато преди години си я сбъднах - невероятно е усещането!!! Нямаше по- щастлив човек от мен на земята, не стъпвах, а летях! Еуфорията ме държа около месец Simple Smile

2. ми мечта беше да свиря в симфоничен оркестър - е, в оркестри съм свирила, но за Берлинската филхармония си ми остана само мечта... Simple Smile

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Живеех ме къща,а имах приятелки живеещи в блок и имаха тераси.
Мечтаех за тераса да си стоя и безцелно да си гледам отвисоко.
Сбъдна се-тераса на панелка,не е зле ама и няма много какво да се гледа! Sad

# 43
  • Мнения: 234
Ох, изобщо не помня за какво съм мечтала. Това е и причината може би, още да не знам какво целя в живота. Не е добре.
Страшно сладка тема! В началото и аз си помислих така, че не съм имала мечти или просто не ги помня, но четейки те започнаха да изплуват една по една...
Исках да се казвам Илиянче /да точно така, а не Илияна/! Така се казваше една приятелка, а аз никак не харесвах името си.
Исках да съм руса със сини очи като принцесите от  книжките...
Исках после да имам лучки...
Исках да стана художничка...
А после да продавам цветя като ги аранжирам красиво...
Нищо не се е сбъднало, слава Богу! Е, може би за художничката само съжалявам...

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
Моите мечти бяха да си имам село,да имам 4 деца-2 момичета и 2 момчета, и да стана  детска учителка...
Омъжих се за мъж от село,на което не обичам много да ходя...
Имам 2 деца,момиче и момче...и 2 аборта...
Не станах детска учителка,но работя предимно с малки дечица и донякъде съм я изпълнила мечтата...

Общи условия

Активация на акаунт