Силни болки в кръста и десния крак

  • 63 191
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 484
Здравейте.Близо 5години  вече ме боли левия крак и кръста.Сега вече почна и гърба да ме боли.Обиколих всички лекари,чикръкчии,правих терапии....нищо не помага.
Като се движа бива,но като седна или легна,особено вечер не се търпи.
Някой ,ако може да помогне с нещо???

А колан носите ли? Минерални бани? Например Павел баня, Овча могила?

# 16
  • София
  • Мнения: 787
НеПоКоРнА един курс диклофенак дуо е 10 дена мисля. Ако не мине след това отивай на лекар. Аз бях така преди години и се оказа нещо съвсем различно от просто "дископатия".
И само да кажа, мазила за стави и кости не действат. Това е нерв, при това най-дебелия в тялото. Прекрасно знам как боли.

# 17
  • София
  • Мнения: 787
Здравейте.Близо 5години  вече ме боли левия крак и кръста.Сега вече почна и гърба да ме боли.Обиколих всички лекари,чикръкчии,правих терапии....нищо не помага.
Като се движа бива,но като седна или легна,особено вечер не се търпи.
Някой ,ако може да помогне с нещо???

А в крайна сметка след всички неща което сте правил ЯМР правихте ли?
Това е единствения начин да се види реално каква е причината за болката. 5 години не бих чакала.

# 18
  • Мнения: 83
Здравейте, искам да попитам понеже имам като диагноза остеохондроза на поясно-кръстния отдел на ниво L5 S1 и имам болки в дясната част на кръста, а оттам болка в коляното и изтръпване на крака, но най-много ме дразни и притеснява болката отпред към корема. Невроложката ми каза, че е съвсем нормално да боли и там, но понеже е от дясно аз все се притеснявам да не ме боли апндисит и разни ей такива глупости. Та искам да попитам на някой да му се случва освен болката в кръста и крака да има ирадираща болка и към корема. Ходила съм няколко пъти по спешните, даже съм оставала в болница за наблюдение, но нямам проблем с апандисит и т.н.  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 484
Да не би да имате два различни проблема накуп? Потърсете и други лекарски мнения.

# 20
  • Мнения: 83
Ами ходила съм много пъти на лекар , наскоро и на гастроентеролог но не откриват проблем с корема затова и попитах. А и болките не са силни и непоносими, а изнервящи и дразнещи

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Темата съм пуснала преди години. Тогава ми мина и не стигнах до лекар. Така че нямам диагноза. Проблемът не се е решил на сто процента,  но поне не получавам вече такива кризи. Беше нещо страшно... Сега само от време на време усещам нещо от ляво на опашката...но много рядко и съвсем слабо...Дано не се повтори,че направо не се издържаше.
Бързо оздравяване на останалите с такъв проблем!

Общи условия

Активация на акаунт