Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 178

  • 35 113
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Сюхейля!

Пожара отвори вратите на ада за всички! За Сюхейля започна едно ходене по мъките. В мига в който откри сина си за малко да го загуби. Толкова беше притеснена, че не се усети как се издаде сама и Джемал ага се възползва от тази възможност. Всички разбраха истината!



Никой не можеше да отреагира в момента адекватно. Като, че ли всички замръзнаха в един момент от новината, която чуха. Сюхейля изведнъж осъзна, че се е издала, но вече беше късно кутията на пандора се отвори напълно.

 

На сутринта всички в семейството на Сюхейля разбраха за Аслан. ( как се изменят нещата изведнъж по рано и тя не харесваше Аслан, а сега изведнъж стана най добрия и най красивия) Майчините очи гледат по друг начин. Сюхейля, знае че трудно ще приобщи Аслан към семейството и към себе си. Доста неща опита и доста грешки направи в това си начинание, които не доведоха до нищо добро.

 

Лейля се зае със задачата " Аслан" Трудна задача, но тя беше най подходящия човек за тази работа и разбира се Мелек защото тя се сближи най много с Аслан. Но Сюхейля е нетърпелива иска всичко да стане бързо и изведнъж.
 
 

Мелек се срещна с Аслан. И той я заведе при една жена да поговорят за проблема и с ръката. В замяна тя го помоли да се срещне с леля и. Но Аслан не е готов още за тази среща. Все пак склони за среща с Лейля. Как грейна лицето на Сюхейля като видя Аслан вечерта пред чифлика заедно с Мелек. Но Аслан бързо изтри усмивката от лицето и със студеното си държане резките приказки. Както и да се опитваше Сюхейля да се доближи до Аслан срещаше студен отпор.

 

Нима си мислеше Сюхейля, че Аслан може да я приеме от раз за негова майка! За мен той я прие истински чак след 5-те години раздяла.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Рени, имаш нов стил на разказа си! Хубав е, но ми липсва картинния ти разказ.
Алекс  Hug Рина  Hug Вили  Hug




# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 49
  • Мнения: 10 240
Данче,  Hug прекрасни снимки си подредила на стената в дома на сем. Доган!  Peace
И гифчетата се прекрасни!  Peace
Сюхейля в нетърпението си да бъде истинска вайка на Аслан наистина допусна много грешки, от които страдаха всички!


# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


Рина  Hug

# 51
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен  Hug
Рина, чудесна пролетна тема  Hug Пролетта ми е любимият сезон  Hug
За всички пишещи

 

# 52
  • Мнения: 273
От много работа забравих лицето на любимия ни артист  Hug



Много интересни домашни сте написали  Hug

# 53
  • Мнения: 273
Здравейте!  Hug


Стопли се и Мурат е на покупки:





Приятен ден!  Peace



Значи скоро ще го видим с нови тениски   Joy Joy

# 54
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug


Стопли се и Мурат е на покупки:





Приятен ден!  Peace



Значи скоро ще го видим с нови тениски   Joy Joy

Сигурно!  Peace
Лили  smile3525 е превела статията:

Актрисата Бурчин Терзиоглу и съпругът и Мурат Йълдъръм, който също е актьор, предния ден били в Акмеркез. С часове се разхождали в търговския център и са правили покупки за новия сезон. После и двамата излезли от търговския център с пълни торби в ръце.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Здравейте!
Смених си дневния режим в пролетното време. Повече разходки, че ще атрофират крайниците ми и въобще организма ми. Както виждам, и семейство Йълдъръм правят същото, съчетано с шопинг.
Днес Данчето си е написала домашното, както си го харесвам- с мърдащи картинки  Hug Hug Hug Аз не съм се отказала от картинното приложение и това ще направя след малко.
Че Рина е на линия, няма защо да отбелязвам- всички знаем всеотдайността й към темата, но днес изненадата е в Катето. То всъщност и за нея си го знаем - работи момичето усърдно, но през всеки почивен ден ни спохожда, и то не сама , а с един хубав момък.

 Сега ще сложа колаж, а при следващия пост снимки от серията. А и за Керим си имам задача.

  И Мурат си има своите пожари  Peace Peace Peace



 а Аси - своите тъжни моменти

# 56
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
мархаба джанъм беним, севгилки беним....
как сте?

Кате  Hug радвам се да те видя  Peace много се смях с тениските ти...май си кажи, време му е, пък и ние ще поразнообразим колажите  Joy Joy Joy

Малииии Ани, то цяла ливада с коки4ета бе, лееллеее, ние тук едно нямаме, вие по цели ливади  Crossing Arms

Рени много въпроси си задала за Нери и си им намерила отговорите. много може да се разсъждава по тях. Например, от какво се страхува Нери, 4е Ихсан ще я остави и ще се ожени за Сухи  newsm78 newsm78 ами ако това е при4ината, зна4и за тези 20 год брак тя не е опознала мъжа си....или просто е една ревност? ами Ихсан....казваш , 4е не бил споделил...ами какво да й сподели 4овека, той й каза, 4е Сухи е работила в техния 4ифлик, какво пове4е да й каже, та това си е неговата малка тайна, неговата младежка любов.....както каза Дефне всеки си има тайни, които иска да задържи за себе си  Wink
май пак се отплеснах, ама така е като ми давате теми за размисъл  ooooh!

Нелка  Hug Вили  Hug Алекс  Hug

Дан4е  Hug хубава Дефне и Сухи си описала
Цитат
Но процеса с мисленето при мама Нериман е малко труден
  Joy Joy Joy направо си е доста труден  Joy Joy Joy

Ринка   Hug мерси за превода...ттооо страшна новина...излезли с пълни ръце от мола  Joy Joy Joy ама и тия журналисти са еднии....4е кой не излиза с пълни ръце от моловете.
Мом4ето ми е щастливо, отбора му е победил и той излязъл на шопинг  Joy Joy Joy

Борето нещо ми се губи  newsm78

Сряда
Днес съм точно така – по средата –
цяла ставам на смях и сълзи.
Ако искаш играй ми играта.
Ако не – в други дни ме търси...
... И не казвай, че май че съм луда.
Няма как етикет да ми сложиш.
В този ден аз съм мъничко чудо.
Да ме скриеш във джобче – не можеш.
Изпълзявам и каши забърквам.
Само в Сряда го правя това!
Ти недей да ме гледаш объркано –
имам право да бъда съдба
и да пиша любов по небето...
Ако искаш – съм само за теб!
Щом във Сряда ме има в сърцето ти,
всеки ден ще ти бъда късмет...

автор Мира Дойчинова-irini

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   ЗА НЕРИМАН В СНИМКИ   

   БОМБА ОТ МИНАЛОТО



  МИЛИ СПОМЕНИ, НАВЯВАЩИ СЕГА ТЪГА



     ВСИЧКО Е ЯСНО - ЗА КАКВО ДА ГОВОРИМ ?



  МОМИЧЕТА, ЗАЩО СТЕ УВЕСИЛИ НОСОВЕ?
                 ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА...


 

     ВЕЧЕ ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНИ .



    АСЛАН, ВСИЧКИ СМЕ СЪСИПАНИ



     ЩЕ ИЗДЪРЖИМ, ФАТМА!




 
 

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Я не ми обиждайте Нериман, ами си плюйте в пазвата, да не ви се налага да мислите по такъв повод, че да видим трудно ли е , лесно ли е  smile3503 smile3503 smile3503

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Това ми хареса

Общи условия

Активация на акаунт