Детски лагери- Лято 2013

  • 24 510
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 262
Чудесни идеи, благодаря ви   bouquet

# 46
  • Мнения: 52
Моят син е на 10г. миналата година ходи на палатки на Мальовица с тази фирма-  http://educo-bulgaria.org/bg/courses.htm  . Беше много доволен и иска отново да ходи и това лято. очаквам да подготвят календара си.

# 47
  • Мнения: 4 936
имаше ли и по-големи деца с тях?

# 48
  • Мнения: 52
имаше ли и по-големи деца с тях?

Синът ми беше в група 8-11 години.

# 49
  • София
  • Мнения: 268
prokibar, знаеш ли нещо повече?
Нищо повече не знам - предложението с двата файла ми беше изпратено от ПЧМГ, където дъщеря ми учи. Не съм се интересувала, тъй като датите се засичат с друг лагер, на който тя много държи, затова няма да ходи на въпросната академия. Като знам колко са прецизни в ПЧМГ, не вярвам да ми изпратят оферта от ненадежден източник.  Още повече, посочените лектори не са случайни хора - проф.Сава Гроздев и д-р Веселин Ненков, Гугъл ще ви каже повече Wink
Самата фондация "Минко Балкански" има и други инициативи, свързани с обучението по математика - конкурси и пр.

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 17:31 от prokibar

# 50
  • Мнения: 4 204
Случайно да знае и да може да препоръча специализиран лагер за напреднали футболисти... Laughing трениращи момчета над 12 години?
Благодаря предварително!  bouquet


Само във футболния клуб където тренира момчето!
Иначе има едноседмични в холандия, Италия... но не съм детайлно запозната.

# 51
  • Мнения: 4 936
много е хубав лагера със Сава Гроздев - преподавал ми е -, но искам след 7 клас активно да си почиваме, така че чакам оферти за екскурзионно летуване или езда

# 52
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Страхотна тема! Peace
gerka За каква възраст говорим за английския лагер?
Бих включила сина в групата за "Пълдин". Може ли повече подробности? Гледах им сайта, но нищо по конкретно, като цени, време на престой и т.н..
Благодаря!

# 53
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
yovanka  За 7 дни ли говорим в седмицата или 5? Въпроса ми е свързан със  "sportsacademy".
Благодаря!

# 54
  • Мнения: 4 204
Здравейте,

Страхотна тема! Peace
gerka За каква възраст говорим за английския лагер?
Бих включила сина в групата за "Пълдин". Може ли повече подробности? Гледах им сайта, но нищо по конкретно, като цени, време на престой и т.н..
Благодаря!

Помня, че четох в сайта, че е важно детето да е учило известно време английски, а за възраст ми се върти 10-16години.
Този телефон е даден в обявата тел.0899 939294
Ето я и нея
http://mezhdunaroden-lager.dir.bg/_wm/library/?df=113927&dflid=3
Моя син /11год./ще ходи от 8-ми юли живот и здраве.

За Пълдин пък сме си набелязали Рила от 22-ри юли.


Още не съм звъняла обаче. Sad
Ще правим ли групи за английския и за планината?


П.п. Сега видях, че питаш за подробности за Пълдин.
Аз казах 22-ри юли, в случай че не се събере група за  детски лагер да отиде на екскурзионно летуване с приятелче и татко му. Бяха миналата година и са супер доволни.
Иначе в сайта им има дати,4 нощувки, цена..давам ти линк на лагера в Рила, секция "Деца и ученици", " Планинарски лагери". Твоето дете на колко е?
http://www.prikluchenia.com/index.php/pages/planinarski-lager-v-rila

С Пълдин сме имали контакти аз, мъжът ми и синът ми и тримата много ги харесваме. на лагер не е ходил с тях само защото миналата година не успяха да съберат деца.
Дано не забравя утре да им звънна.

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 23:01 от gerka

# 55
  • Мнения: 2
Здравейте всички,
Аз съм Соня Гавраилова и съм организатор и един от ръководителите на Приключенски летен лагер с изучаване на английски език в Еленския балкан.

Лагерът има забавен, спортно-образователен характер. Той включва: походи, катерене по естествени скали, устройване на биваци, спускане по алпийски тролей, обучение в боравене с карта и компас и овладяване на други туристически умения, както и много игри за опознаване и работа в група. Всичко това се осъществява с емоционалната подкрепа на квалифицирани инструктори, планински водачи, планински спасители.

Една от целите на този лагер е да осигури висококвалифицирано преподаване на английски език. Ще има постоянна възможност за разговори с хора, за които английският е майчин език. Участниците ще бъдат разпределени в малки групи според нивото на английския им. Препоръката ни е участниците да могат да говорят и разбират английски най-малко на средно ниво.

Две години лагерът се провеждаше в Бунгала Лъки, но тази година за да разнообразим,ще проведем лагера в комплекс Трухчевата къща. Мястото е близо до язовир Йовковци и разполага с повече възможности за вълнуващи преживявания.

Повече информация можете да получите на адрес http://lager.elenskibalkan.eu/
Можете да се свържете с мен на електронна поща kapina20@abv.bg

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 09:30 от kapina20

# 56
  • Мнения: 4 204
Говорих с Пълдин и Фондация Английски клуб и  помолих да се включат в темата и да отговарят на въпроси , ако има такива!

# 57
  • Мнения: 4 936
Това за Еленския балкан не е  лошо, но за по-малко от 10 дни езиков лагер ми се струва несериозно.

Може ли линк за Пълдин?

# 58
  • Мнения: 4 204
Това за Еленския балкан не е  лошо, но за по-малко от 10 дни езиков лагер ми се струва несериозно.

Може ли линк за Пълдин?

няколко поста по- нагоре
http://www.prikluchenia.com/index.php/pages/planinarski-lager-v-rila

# 59
  • Мнения: 4 936
Благодаря!
А някъде лагер с немски срещали ли сте? И то немски - за начинаещи.

Общи условия

Активация на акаунт