Когато любимия мъж забравя....

  • 14 173
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1
Може би проблема идва от това, че като си живял в едно семейство, виждал си нещата около себе си... и ти е харесвало, чувствал си се щастлив, удовлетворен и според това е правилно и отиваш в в др. къща а там нещата стоят по др. начин се чуди човек, шашка се. И сега баща ми се сеща да заведе майка ми на разходка, на ново място където не са били, плануват почивки, или до някой голям град за покупки с разходка и пица например, прави подаръци за празници, тя също, а и не само с повод. Не мога и да си помисля че 8 март, именни дни няма да се отбележат и няма да е щастлив този за който се прави....
Човек се радва на малките неща, на жестове, на възможността да планува различни неща, да пътува - подържа го жив някак си

# 106
  • София
  • Мнения: 1 609
Не изчетох цялата тема, сега се връщам, обаче... Наистина ли са ви толкова важни подаръците, че чак мъж, който не подарява, е еди-какъв си? Имам една позната, която ми се е оплаквала "Той не ми подарява подаръци" и като чуе за друга позната, че има ново гадже, първо пита "Подарява ли ти подаръци? Какво ти подарява?". Честно, повдига ми се. Това ли е най-важното нещо в една връзка - да се подаряват подаръци (независимо дали с повод или без)?

Извън това - да, трябва да се говори и да се намери подходящ начин да се каже на човека, че имаш еди-каква си идея за отбелязване на различни поводи.

# 107
  • Мнения: 6 214
не е най-важното, разбира се. Но пак показва отношение.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 609
Отношение само по този начин ли се показва? Много ми харесаха постовете на байбиби, аз на ей такова отношение повече ще се зарадвам, отколкото ако ми подари букет за 8ми март, например.

# 109
  • Мнения: 1 262
Проблемът е, че подаряват само в началото, докато те свалят. Или след като те получат, подаряват на някоя любовница.  Laughing Така че аз подаръци си изисквам, не да разбера след време (може и да не разбера де), че подарявал на друга, пък на мен не, както се случва обикновено.  Crossing Arms

# 110
  • София
  • Мнения: 92
Наистина... толкова са мили в началото, докато им паднеш в ръчичките, а след това им се губи интереса... само уважението си остава

# 111
  • Мнения: 187
Адинка, не че само така се показва отношение, ама ако ме подминава на РД ми ден и въобще не си е направил труда да ми вземе нещо, да ми чистити......да ми се маха, за какво ми е такъв дебил.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 609
Е ако има куп други качества, що пък да се маха. Но всеки с разбиранията си, аз не държа да ми подаряват - нито с повод, нито без. Радвам се, когато някой ми подари нещо и особено много - когато е нещо, което съм искала и/или ми харесва много, но чак да изисквам, да очаквам и да съм разочарована, че не се е случило - тц. Иначе на HAPPY_QUEEN подхода сигурно работи - изискват се подаръците, получават се Simple Smile  Peace

# 113
  • Мнения: 6 214
Отношение само по този начин ли се показва? Много ми харесаха постовете на байбиби, аз на ей такова отношение повече ще се зарадвам, отколкото ако ми подари букет за 8ми март, например.
Никъде не съм писала САМО. Peace И това е важно, както и абсолютно всичко друго. Нищо на този свят не се случва случайно. Всичко има някаква причина. И всичко има последствия, може да са положителни, може и да са отрицателни.

# 114
  • Мнения: 326
Подарък може да са много неща.
И да,показва отношение, когато ти подарява(или не)нещо на 8 март. Може да не зачита особено празника, но примерно да си помисли"Днес на много жени им дават поне едно цветче и аз трябва да дам на жената, за да се почувства добре".
А не да чакаш едно кокиче, а той дори да не се сети да ти каже здрасти.
Моят ми носеше мидички тези дни, защото бяхме на морето, но аз не ходя на плаж. Носеше ми мидички и ми ги редеше по масата в разни формички.
Това също го имам за подарък. Много ще се радвам да подруса детето, докато реве...но явно няма да се случи, но пък прави други мили неща.

# 115
  • Мнения: 1 262
Подсети го да подруса детето. Аз знам, че мъжа ми не е телепат и няма как да се сети какво искам или от какво имам нужда, ако сама не му кажа. Та изисквам да се грижи за малкия от време на време и си му го казвам.  Simple Smile

# 116
  • Мнения: X
Е ако има куп други качества, що пък да се маха...........
Абе, моите наблюдения са, че мъже , които "забравят" рождения ти ден, сватбения ден, Коледа или други важни за теб поводи, не се "сещат" и чиниите да ти измият, и на детето памперса на сменят, или дрехите си в пералнята да пуснат....т.е.,  не "блестят" с кой знае какви ...качества.    Laughing
Ако един мъж е точен и всеотдаен към жена си, то той е такъв на всички нива.А не избирателно-"това ми е лесно-става, това много зор-що да си го давам....!"

# 117
  • Мнения: 326
Аз му казвам естествено.Той най-я обича облегната някъде и да и прави муцуни. Ако я държи и тя се разреве и вика"Милоооо детето реве, ела я вземи" Няколко пъти му казвах, да се опита да я успокои, да я подруса.Разсърдва се, цопва я в средата на леглото и излиза.После не ми говори една седмица, че ми бил казал нещо си, пък аз нарочно съм се държала така, да му е гадно  Tired  Затова пък съм го командировала той да домакинства, защото аз успокоявам детето. Винаги....и нямам време за друго  Laughing

# 118
  • Мнения: 6 214
Да, напълно възможно е на НЕсещащите се просто така да им отърва.

Браво, Бел, ще домакинства, то най лесно е "не мога". Като не може едно, ще може друго.  Peace

# 119
  • Мнения: X
Оф, *Belle-Etoile*, хич не ти завиждам......а и все по-трудно ще ти става. 
Изобщо не ми се мисли какво те чака, когато тръгнеш на работа, трябва да гледаш дете, къща, а мъжът ти избира да свърши само това, което му е лесно и от което не му е гадно.    Wink

Общи условия

Активация на акаунт