Когато любимия мъж забравя....

  • 14 162
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 947
Балонче,а до сега,преди да заживеете заедно,честитил ли ти е празниците?Подарявал ли ти е подаръци?

Що? Какво значение има?

Ми не е научен, не може, не обича...като му се каже обаче и откаже – тогава е проблем! Айде от мухата слон сега...тя, за да живее с него – си го обича, за едното цвете ли да се разделят давате съвет?

# 16
  • Мнения: 6 214
Просто да кажем, че това е една червена лампичка. Нищо повече.

# 17
  • Мнения: 7 947
Просто да кажем, че това е една червена лампичка. Нищо повече.

Да...ако пък е левичар - втора червена лампичка  Crazy

# 18
  • Мнения: X
Просто да кажем, че това е една червена лампичка.
Абе, така е, червена лампичка е.
Ама може човека да си има други достойнства.    Grinning
А и повечето мъже, поне се надявам да са повечето, като им се каже/покаже как обича да празнува любимата жена, че обича и цветя, и подаръци, са склонни да се нагодят към нейните желания.Поне за празници.
Е, ако вече е съвсем темерут, тогава вече ....да си му бере гайлето.
Обаче, мъжете нямат радари и не могат да отгатват мисли.Та, вместо да се коси тук авторката, да вземе да си му каже директно и да се опита лека-полека да го научи.
Дано стане.   

# 19
  • Мнения: 237
С опита на един провален брак... и последвал развод  Simple Smile ... но доста задоволително и задоволяващо съжителство сега, с друг мъж, естествено, мога да кажа следното - малко са мъжете, които разбират от намеци и подмятания. Бих казала, че изобщо няма такива, но никога не съм крайна в изказвания от такъв вид. Все си  мисля, че ще се окажа изненадана един ден Wink Тъй че - ако искаш нещо, казвай директно. Не чакай той да се сети. Ще си спестиш много стягащи душата размисли и съмнения.

# 20
  • Мнения: 237
Ха така! Точно това имах предвид Katarin X.

# 21
  • Мнения: 680
Е чак пък и мартеница да не се сети да подари, малко ми се струва прекалено. Но пък човека може да не е научен, а пък и в тяхното семейство щом такава  е практиката, напълно нормално е и той да не го прави. Но пък ако му се каже, подскаже по някакъв начин, може да има резултат.
Може пък да има други достойнства човека.

# 22
  • Мнения: 62
Балонче, и аз съм такава, бе, жена, не се сещам за празници, не знам защо... Confused

# 23
  • Мнения: 6 214
Балонче, и аз съм такава, бе, жена, не се сещам за празници, не знам защо... Confused
поне други достойнства имаш ли?  Wink Wink Или да питаме мъжа ти.  Laughing

# 24
  • Мнения: 7 947
Балонче, и аз съм такава, бе, жена, не се сещам за празници, не знам защо... Confused
поне други достойнства имаш ли?  Wink Wink Или да питаме мъжа ти.  Laughing

Интересно ми е защо жената си казва мнението, демек, че такова нещо може да не е нарочно, а просто човек да усеща нещата различно - и някои решава - да се заяжда с подобен въпрос, гнусна работа...

# 25
  • Мнения: 62
 Simple Smile Уомън, че коя жена ще си признае, че нема никви достойнства?! Joy Пък ако нема такива и е успяла да ''слъже'' некой да я вземе, той да я мисли! Wink Crossing Arms Мен пък ми е странно, че трябва да празнуваме по календар. Не стига, че сметките си плащаме по календар, ами и празниците. Хайде, нема нужда! Вижте къв виц намерих за Свети Валентин. Laughing
В магазина:
– Моля, дайте ми онзи червен плюшен гъз.
– Ама господине, това е сърце!
– Госпожо, аз съм кардиолог от 20 години и знам как изглежда сърцето, така че, дайте ми онзи червен плюшен гъз! Joy
Че ако мъжът се върне в къщи на Сейнт Валентинчо без червен плюшен..., голема работа! Joy
Важно е той да не е такъв... Wink

# 26
  • Мнения: 6 214
Балонче, и аз съм такава, бе, жена, не се сещам за празници, не знам защо... Confused
поне други достойнства имаш ли?  Wink Wink Или да питаме мъжа ти.  Laughing

Интересно ми е защо жената си казва мнението, демек, че такова нещо може да не е нарочно, а просто човек да усеща нещата различно - и някои решава - да се заяжда с подобен въпрос, гнусна работа...
Я стига, кой се заяжда  newsm78

# 27
  • Мнения: 7 947
Ти директно каза на Пънки - поне за нещо бива ли те тебе или само за секс ставаш! Ако го приемаш за комплимент - ок.

# 28
  • Мнения: 6 214
Ти директно каза на Пънки - поне за нещо бива ли те тебе или само за секс ставаш! Ако го приемаш за комплимент - ок.
Вили, ти не беше такава... newsm78

Виж Пънки как си го прие с чувство за хумор, както и аз го написах.   bouquet

# 29
  • Мнения: 7 947
Оф, честно казано - ако съм в грешка за звученето на поста - още по-добре  Peace

Иначе...и аз съм човек, понякога бъркам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт