Когато любимия мъж забравя....

  • 14 186
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 865
Не си сама. Моя втора година не ми подарява подарък. Първата му я простих - децата бяха в болница, и аз с тях, но тази година не я прощавам. Всеки ден дудна за подаръка си (вече 3 месеца). Не го искам, той вече е изпросен, но жеста не мога да забравя. Липсата на жест. Причината я знам - мързи го да си вдигне задника и да отиде до мола. Другата причина е, че имаше навика да ми подарява някакви парадоксални неща и съответно получаваше моите критики. Но какво да се прави, не мога да се израдвам на обувки един номер по - малки, тотално несходни с моя вкус, на космическа цена. Или пък не можах да прежаля златна гривна купена за около 9 пъти по - висока цена от обичайното. Еми, не ми пасва на натурата, аз съм си прагматична и обичам нещата да са в нормалните граници, златната среда дето се вика. И така, продължавам да си дудна аз през ден за моята чанта, защото исках чанта за рожденния ден. И ще си дудна до следващия рожден ден, да видим ще посмее ли да не ми купи нещо.

# 91
  • Мнения: 1 262
Хванете си по един любовник да ви подарява, тогава и мъжете ви може да станат по-внимателни.  Wink Човек не оценява какво има докато не започне да го губи. Поне аз така си обяснявам липсата на внимание (подаръците са внимание). Естествено, освен ако човекът не е много разсеян (като мен, примерно). Тогава вината не е в липсата на внимание, а в липсата на съсредоточаване.  Wink

# 92
  • Мнения: X
Е, то има много разсеяни хора.....
Ама ако поне малко държиш на другия, ще намериш начин да го зарадваш, щом толкова иска и държи на внимание/подаръци и т.н.
Има начин да си напомняш, ако си толкова разсеян.
Стига да имаш желание обаче....    Laughing
За мен всичко опира до желанието.

# 93
  • Мнения: 1
Въпроса не е в парите, не и в стойността на подаръка. Въпроса е в жеста. Аз никога не съм забравяла какъвто и да е повод - рож. ден, имен ден, коледа, нова година..., мн. често като ходя специално до МОЛА или по магазините да си купя някои неща винаги купувам и на него - хубаво, практично, дреха от която има нужда да речем /винаги си ги носи/. Когато някой близък има повод аз мисля няколко дни по ред какво да направя, купя и .... че да му доставя удоволствие, да е нещо което да има смисъл, да го зарадва, а не просто отбий номер.

# 94
  • София
  • Мнения: 92
Моят пък все се опитва да се старае, но все не му се получава... За Коледа и НГ рядко получавам подаръци /понякога оправдание е липсата на пари или прекалено скъп ремонт на колата - да не казвам че ми дойде до гуша от тази кола... не мога да се наредя от нея да ми купи нещо и на мен, но както и да е/, за последния ми рожден ден ми подари много хубава нощничка с халатче /това май е най хубавия подарък който ми е правил/, за 8 март не ми се говори - толкова красиви букети правят и такива красиви цветя има /обожавам цветя/ и все не мога да разбера от къде намира най-увехналите рози...  ooooh! и така ама как да му го кажа като веднага ще се разсърди... толкова си мечтая понякога дори и да не е празник да ми подари огромен букет бутилка хубаво вино и шоколадови бонбони дори не искам и скъпи бижута или каквото и да било понякога имам чувството че просто отбива номер с подаръците и го прави като задължение понеже съм му подарила нещо, а не от сърце... ооох да бяха толкова романтични и мъжете, колкото сме ние щеше да е прекрасно...

# 95
  • Мнения: 1 262
Veronika Ivanova, по-добре си хвани любовник, за да изпълни желанията ти. Мъжете рядко се стараят вече, след като получат жената. Моя е от най-романтичните и има огромна разлика откакто ме получи. Много по-рядко ми подарява нещо без повод. За повод ми дава пари да си купя каквото искам.  Laughing Магията се губи, но пък поне няма неприятни изненади.  Laughing Не знам дали има мъж, който най-неочаквано да подари красив букет цветя на жена си или някое красиво бижу. Това по-скоро би го направил за някоя чужда жена.  Laughing Така че и ти по-добре си хвани един любовник да те глези. И на мен ми липсва това някой да ме поглезва.  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 326
И моят е романтик, но дребните жестове ги позабрави. Всъщност ежедневно прави някакви жестове или аз съм сбъркана и ги приемам за такива  Rolling Eyes Онзи ден нещо говорихме на тази тема с майка ми и казах, че например плаща цялата сметка.Тя ме поля със студена вода, че ние живеем заедно и бюджетът е общ и плащането на цялата сметка не било жест  Laughing Та се позамислих, явно в мен има нещо сбъркано или той ме е хипнотизирал, но аз всеки път си въздишам наум колко е галантен, че плаща цялата сметка  Joy
Цветя не ми подарява, но пък ако сме в някой магазин и си харесам нещо, веднага с най-милия тон ми казва"Хайде да ти го купим" и ми го подава сякаш е диамантен пръстен(а то е цедка за чай  Laughing)
И големи жестове е правил, но малките изненади, цветята, бонбоните бяха в началото или поне до бременността. Май после си реши, че съм негова до гроб и в момента ми купува по изключително романтичен начин цедка за чай.

# 97
  • Мнения: 1 262

Цветя не ми подарява, но пък ако сме в някой магазин и си харесам нещо, веднага с най-милия тон ми казва"Хайде да ти го купим" и ми го подава сякаш е диамантен пръстен(а то е цедка за чай  Laughing)

Хаха! Моя е същия! Като каже "Мило, днес ти взех едно подаръче". И аз мисля кой знае какво, а то някаква щуротия.  Joy Ама така го каже все едно диамантен пръстен ми е донесъл, както казваш.  Joy То вече са ни получили, мислят че нямаме нужда от по-така изненади. Ама както те ги правят на други жени, тъй и ние ще си намерим мъже да ни изненадват истински.  Wink

# 98
  • Мнения: 943
Аз на моя съм му казала още като се запознахме "Без подаръци" още му държи влага как му теглих една дето ми подари цвете за 8 март , за какво ми е таз китка , аз като искам нещо , ще отида ще си го купя и ще му кажа"Подарих си това от теб за мен" така правя , чиста работа дори приятели , на мъжо пък ако отида до магазина и му взема един шоколад като се прибера и му го дам казвам "взех ти нещо" ууу грейва за един шоколад  Laughing прави са старите хора"както го научиш" тъй , че авторката се вземе в ръце , да му каже какво и тежи , ако можех аз щям да отида и да му кажа , ако се притеснява , ама не го познавам човека Wink
Иначе в семейството си подаряваме подаръци , което ме дразни до лудост , баща ми е на 53 и още чака подарък за РД или ИД и ако не му взема и един лосион за лице ще се сърди като дете  ooooh!



Впрочем къде е авторката ,много мразя някой да направи тема и после си врътне д-то и до там , б*си неуважението към четящите и пишещите

# 99
  • Мнения: 62
Мноу съм любопитна дали моят утре ще забрави нещо...Хмм. newsm78 По точно днес, де...

# 100
  • Мнения: 943
Мноу съм любопитна дали моят утре ще забрави нещо...Хмм. newsm78 По точно днес, де...

какво има какво  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 62
 Simple SmileА, утре ще кажа, че съм суеверна. Laughing Ама и да забрави, аз не си слагам на сърце такива неща. Както казва Карлсон:'' Дреболия, обикновено нещо!'' Wink

# 102
  • София
  • Мнения: 92
Това с цедката за чай ми хареса, *Belle-Etoile*  Joy . В край на сметка ти го е купил от сърце хаха. Като се замисля моят баща например никога не е подарявал нищо на майка ми било рожден ден, било 8 март да не говорим за Коледа или пък Св. Валентин... В последно време отбива номера с едно карамфилче за празника на мамите, а пък за рождения и ден ми дава 20 лв да и избера някакъв евтин парфюм от Орифлейм и толкоз...  Laughing

# 103
  • Мнения: X
Simple SmileА, утре ще кажа, че съм суеверна. Laughing
Вече е "утре".....    ?     Laughing

Цитат
Това с цедката за чай ми хареса, *Belle-Etoile*  35 . В край на сметка ти го е купил от сърце................
Важното е , че подаръкът е нещо, което тя харесва.    Simple Smile
Аз например, си падам страшно много по всякакви кухненски пособия, съдове, джаджи и подобни.
Съответно имам две страхотни десертни чинии, то не са точно чинии,де, подарени ми от моя мъж.
А миналата година , при една разходка из Стария град на Пв, завирайки се из разните му там магазинчета, виждам една страхотна керамична тава, ама една изрисувана, накипрена, направо очите ми останаха в нея.И.....съпруга се появява с нея на РД ми.    Grinning
Е, как да не го обича човек!    Laughing

# 104
  • София
  • Мнения: 92
Да в край на сметка ако ти подари нещо което наистина желаеш, каквото и да било, изненадата си заслужава  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт