Първа пролет се задава, АВГУСТовски бебета в коремчетата шават - 8

  • 23 509
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Хоп и аз тук . Мерси за темичката .   bouquet Това за палците направо ме убива ....  hahaha
 Аз не съм много от суеверните и такива предания много ме забавляват ... hahaha

# 16
  • Мнения: 94
Запис и от мен и Огромни благодарности за прекрасната темичка! txtloves

# 17
  • Мнения: 0
Хоп и аз тук . Мерси за темичката .   bouquet Това за палците направо ме убива ....  hahaha
 Аз не съм много от суеверните и такива предания много ме забавляват ... hahaha
Честно  Grinning пробвай и после ще ми викате гледачка  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3
Запис и от мен. Благодарско за темичката  bouquet
Това с палците го пробвах  hahaha пада се момче ха да видим утре  Joy

# 19
  • Мнения: 0
Благодаря за прекрасната нова темичка!!!Графиня, честито момиченце:) Относно това, за пола, кой командва в къщи и аз съм го срещала.В моето семейство, всички примери говарят, че това е истина.Да не забравяме , че винаги има изключения от всяко правило.А за познаване на пола на първо дете и преди ви бях писала,вярно е на 100%  Naughty .Кръстосвате пръстите на ръцете си .Ако левият палец е отгоре -момиче,ако десният -момче.Това ми го е казала баба ми ,отдавна и съм го пробвала на десетки жени-безотказно е  Wink
Аз слагам левия отгоре Simple Smile пък доки вика младеж Simple Smile да е здраво, пък ако
 е мома ще ходи със сини ританки  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 40
Квак, купувай зелени или жълти  Wink

# 21
  • Мнения: 0
Квак, купувай зелени или жълти  Wink
Те сините си ми харесват и за моми. Даже сини роклички заглеждах Simple Smile Ама пусто таткото имаше такъв мерак да е момък, че явно всички бабини поверия даже пребори.Да сме здрави и мома ще правим после.

Честито на всички узнали пола и само хубави новини в темата!

# 22
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Добро утро!
Аз да ви разсмея с тия суеверия Simple Smile Предната бременност до 6ти месец малката не се показваше и някъде към 4-я месец сме се събрали при майка ми на гости - аз, мама, сестра ми, баба ми и чичо ми дойде. И аз им казах за суеверието със сипването на сол на главата - ако е момче се хваща жената за носа, за момиче - за устата. И те решили да ми го приложат. Поръсила ме баба - момиче, поръсил ме чичко - момче. Ама те не знаят, че  мама си държи и солта и захарта в едни кутии без надпис и на масата била кутията със захарта - та... на захар са гледали  Joy
Хайде хубав ден от мен на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 29
Благодаря за прекрасната нова темичка!!!Графиня, честито момиченце:) Относно това, за пола, кой командва в къщи и аз съм го срещала.В моето семейство, всички примери говарят, че това е истина.Да не забравяме , че винаги има изключения от всяко правило.А за познаване на пола на първо дете и преди ви бях писала,вярно е на 100%  Naughty .Кръстосвате пръстите на ръцете си .Ако левият палец е отгоре -момиче,ако десният -момче.Това ми го е казала баба ми ,отдавна и съм го пробвала на десетки жени-безотказно е  Wink
При мен левия се пада отгоре,ама чакам второ момче  Laughing

А за пола и кой командва....абе не съм толкова властна! hahaha
Аз това за кръстосването съм го изпуснала, а ми стана любопитно. Момичета, бихте ли го обяснили.... как точно се кръстисват...да не объркаме нещо  Grinning мерси                                                                                             

# 24
  • Мнения: 742
Запис в новата темичка!
 Вчера бяхме на преглед.Всичко ни е изрядно.Бебо расте малко голям и честно казано направо си ме достраша.Ами ако е много голямо как ще го раждам? Всичко в развитието му върви една седмица напред.Сърчицето му работело перфектно.Той е доста фотогенично бебе и винаги се завърта точно както му е удобно на доки да го гледа.Аз от две седмици не съм мръднала с килограмите ,което смятам е добре.Иначе си похаапвам...доста.Потвърдихме пола на 100% още веднъж.Няма място за съмнение ,ще си имаме малък мъж.Много сме щастливи,защото и двамата това искахме.На 15-ти Април сме на ФМ.Тогава ще съм в 23-та седмица някъде.Това май е последната ФМ.Аз до сега не съм правела,но колкото пъти питах доки все ми казваше,че е рано и няма смисъл.Слушах го,защото той ми води бременността и той ще ми прави ФМ .
 Тамън бях решила да раждам във вода и като прочетох условията на Пещерско ,където предлагат тази услуга така гадно ми стана.Как няма да филтрират водата? Та то какви ли не неща изтичат от родилката.И това,че лекарят влизал във ваната доста ме шокира.До колкото четох никъде няма такава практика.Само родилката е вътре.Странна работа.Ще отида до там май ,за да се информирам на място.
  Аз много искам да си кърмя детето и в тази връзка да попитам - трябва ли да започвам с някаква подготовка на гърдите от сега или още е рано?
 Графиня,честито момиченце!

# 25
  • Мнения: 471
Благодаря за прекрасната нова темичка!!!Графиня, честито момиченце:) Относно това, за пола, кой командва в къщи и аз съм го срещала.В моето семейство, всички примери говарят, че това е истина.Да не забравяме , че винаги има изключения от всяко правило.А за познаване на пола на първо дете и преди ви бях писала,вярно е на 100%  Naughty .Кръстосвате пръстите на ръцете си .Ако левият палец е отгоре -момиче,ако десният -момче.Това ми го е казала баба ми ,отдавна и съм го пробвала на десетки жени-безотказно е  Wink
Е да ама не..........имам момче, а левият палец ми е отгоре /сигурно защото пиша с лявата ръка Simple Smile/

# 26
  • Мнения: 94
Добро утро!Това спалците голям масйтап,къде ли не го бутат,все нещо да се познава по това.Така се определя дали си левичар,техните леви палци са отгоре!При другите все е десния! Peace

# 27
  • Мнения: 299
Ами аз и левичарка не съм,ама пак левия ми е отгоре

# 28
  • Мнения: 94
Ами аз и левичарка не съм,ама пак левия ми е отгоре
Хахаха,еми смятай колко са верни тогава.Може да е защото пишеш с лявата  Peace За това да минаваш към левичарите  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Привет в новичката ни темичка чудесна е!!!!!
Миме благодаря ти за пожеланията!!! Излизат още пъпки, но добре че са по тялото, на лицето за сега си е една, но голяма и зловеща! Но какъв сън му дръпна това дете, дано да му е олекнало така!!!!
Иначе съм качила още 1 килограм, направо се ядосах. Явно ям повече от колкото трябва. 3 кг. за 1 месец са много, така ще стана на слон до края. От днес ще огранича сладкото...нищо друго.
Относно теорията с палците, при мен винаги десния е отгоре, а чакам второ момиче. Ако се окажеш врачка ще свържа мъжа ми с теб да те почерпи Simple Smile)))
А докато ви пиша моето мишле не спря да ритка, страшна е спортистка!!!  
Честито и от мен на всички мами разбрали пола на бебоците!!!!

Общи условия

Активация на акаунт