Дядо Коледа на прага чака, ФЕВРУАРЧЕ с подарък да зарадва!

  • 56 313
  • 560
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета и дечица!  Hug

Не съм писала от много отдавна, но редовно ви чета. Нямам особено какво да пиша - ние сме още в работен ритъм и при нас става все по-студено (страшен вятър днес, температури около 10-12 градуса). Чакаме с нетърпение лятната ваканция - живот и здраве 6 седмици ще сме в България. Ако сме здрави, ще сме нон стоп на плаж. Миналата седмица преживяхме малък ужас - дребосъкът падна от триколката си вкъщи и да не се впускам в подробности, но за първи път виках линейка. Сега е добре, но още не сме свалили превръзката от главата. Решиха да не го шият, защото на тази възраст не можело с локална упойка. Както и да е, най-големият ужас изпита 5-годишната ни кака, която трябваше да идва с нас в линейката (плачеше и не гледаше към него, а пък той беше щастлив, че се вози в линейка). Един от моментите, в които се чувствах като най-лошата майка на света, но няма начин.  Cry

За тръшкането исках да кажа, че аз отскоро прилагам нова стратегия и засега работи. Като почне да се глезоти го пращам наказан на стълбите в коридора за 2 минути. Много интересно, но разбира какво значи наказание - седи мирно, не плаче и не се тръшка вече и не помръдва, докато не го освободя. Чак се учудвам, но засега минава номера.  newsm78

Честит рожден ден на Агилея. Стига с тези сатурнови дупки - пожелавам ти да се чувстваш много спокойна и щастлива.  Hug

Памперс ще махам, като се приберем в България. Просто не съм имала една седмица вкъщи, в която да го направя досега. А да почна само следобед, после с памперс на ясла - само ще си скъсам нервите.  newsm78

Всичко най-хубаво ви желая.  Hug

# 346
  • Мнения: 991
Здрасти!

Една Уека закусчица от мен!



pesl, радвам се, че се разписа!  Hug Аз даже мислех, че щом липсвате сигурно сте се прибрали. Дано бързо му минава на Малчо и повече не прави такива поразии. А за лошата майка знаеш, че не е вярно, но каквото и да си говорим всяка от нас се чувства така понякога.

Илиянка, кофти е това с Дария.  Hug Дано и тя се оправя и забравите вече гадните болести!

Много  Hug на всички!

# 347
  • Мнения: 7
Хайде и аз да се разпиша, че последните дни нещо ви позарязах.
Илиянче, ти няма ли да се добереш също до Созопол?! Даже, ако не се лъжа, миналата година без деца успя да идеш, май?! newsm78 А Дария наистина да се оправя вече, стига с тези болести!!!
Песл, ще ви чакаме в БГ, този път пък и да се видим, а? Simple Smile Heart Eyes ако идвате по нашия край?!
Явно на всички ни предстои трудната задача с махането на памперса. Някои вече и забравиха за него, ама като гледам си има и хубавци, като моя син, дето хич и не мисли да казва кога какво му се прави, а уведомява след свършен факт, когато го оставя без памперс и вече е "омазал" ситуацията hahaha Mr. Green

# 348
  • Мнения: 991
Някои вече и забравиха за него, ама като гледам си има и хубавци, като моя син, дето хич и не мисли да казва кога какво му се прави, а уведомява след свършен факт, когато го оставя без памперс и вече е "омазал" ситуацията hahaha Mr. Green


Твоят поне казва нещо, моя мълчи като риба, ако ще да се е насрал преди една седмица!  ooooh!

# 349
  • София
  • Мнения: 796
Не исках да ви говоря гадости, но като питаш, Янче, да разясня защо вероятно няма да има море... - майката на ММ се оказа, че има тумор на мозъка и операцията не беше много успешна и сега не е адекватна (дори не е и съвсем контактна) и не може да говори и е парализирана наполовина и е в хоспис, което съответно означава куп пари, които не са предвиждани и сега няма как и за морето... Но ще видя, ако има как поне  Дария да отиде, защото й е голям мерак! А това миналата година с моето морето сама го беше организирала майка ми (а и сестра ми) и няма как да стане, ако някой не поема децата през деня, а ММ само нощем. А и сега той ходи на една шантава рекламна работа по заведения, която е по различно време в различни дни, та и вечер се случва да си идва чак след 2-3 ч. през нощта! ooooh! Никой няма такива мераци да ни помага това лято.
Радвам се за всички на море - сега или после - мнооого готино нещо е това!! Grinning
Дария от днес пак е на хомеопатия, защото положението с тези вечни болести и АБ и всякакви последствия от лекарства и т.н. вече ме стресира прекалено и й действа зле и на нервите и въобще.... Дано този път тръгне на добре и поне лятото да е здрава...! Rolling Eyes
Днес съм по-ведра. Wink Благодаря ви! Hug
Песл, това за БГ и плажовете звучи супер!! Само така! Peace

# 350
  • Мнения: 292
.

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 03:13 от lena1

# 351
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен!  Hug

Аз най-вече да не забравя да кажа на Ятце, че много ще се радвам да се видим това лято. Там ще сме след средата на юли. Дано да успеем да си направим срещичка този път.  Hug

Още не смея да се настроя на вълна ваканция, защото все пак ме чакат няколко седмици работа преди това, а пък и да не ни мине котка път. Освен това с целия си акъл се набутах в родителския комитет в училището на малката ми щерка и сега върви едно активно организиране на летни селски паради и веселби, което включва постоянно набиране на доброволци, а както се сещате на никой не му се занимава. Голяма съм глупачка - хората вече ще почнат да бягат от мен на километри, че все вървя с един списък и тормозя хората. Накрая мобилизирах и голямата ми щерка да продава кафе и чай на селския празник, че няма кой. А ММ как ми се подиграва, не е истина просто.  newsm78

Пчеличке, Лена, моят си казва преди да се изака, но категорично отказва да седне на гърне, въпреки че му предлагам. Но иначе не търпи да е наакан. Ще преживее кратък период на насилие от моя страна - изпусна ли работата това лято, така ще си тръгне на училище! Joy

Аги, не ви е леко на вас. Дано се оправи свекърва ти, а вие да успеете да мръднете до морето. Надявам се хомеопатията да помогне на Дария.  Hug

Всичко ви хубаво, мамчета. Надявам се да не секне съвсем нашето форумче, че все още ми е мило да си го отварям редовно. Фейсбука го чета от време на време, но като че ли по-трудно му смогвам, а и още не знам кой кой е. Hug

# 352
  • Мнения: 7
Аги, знаех за болестта, но някакси ми избяга... Много тъжно наистина и най-вече неприятно за вас, дано наистина жената има още годинки живот Praynig А аз ще стискам палци Дария да се оправи и да и се усмихне щастието да види моренцето тази година, а защо не и ти?!
Песл, тук съм си след 8-ми юли изцяло на твое разположение и Надето ще викнем.

# 353
  • Мнения: 2 590
Аги, дано се стабилизира свекито ти, много е тежко, когато имаш болен на легло, и за двете страни.
Да оздравява бързо ДАрия и стискам палци да закачи поне тя малко море, щом и е такъв мерак.

Лена, ние с махането точно акането не ни беше никакъв проблем и отренирахме първо него. Имахме проблем с пишането, а за акане винаги си казва, но не сяда на гърне, а директно на тоалетната чиния като големите, давам и да пуска водата и т.н.

Да се хвална, че от как писах, че я пускам и нощем без памп нямаме никакви инциденти пу пу. Винаги си казва, сутрин е суха. хартисаха ми почти цял пакет пампи Либеро  ooooh!

Песл, ужасно нещо сте преживели, дано никога повече не ти се случва!

# 354
  • София
  • Мнения: 796
Здравейте, скъпи момичета! Адски сте мили! Hug
Да ви кажа, няма кой знае каква надежда за истинско възстановяване... Странно нещо е съдбата... И неочаквано!
Да ви кажа с памперсите при Дария стана доста бързо - точно както го пише по английските книжки по тази тема! Laughing За сега Али само след наакване си казва - и като пръцне също му вика "аки" - та само ме обърква! Но не иска да седи на гърне повече от 2 минути. Сега е още с памперс гащи, но скоро ще се пробвам (както някога с Дария) с тренировъчни гащи и се надявам и при нея да стане за по-малко от седмица... Wink Но ще видим...
И на мен ФБ ми е по-сложно... И чуждо. А и се обърквам кой кой е там! ooooh!
Е, ДАНО НА ВСИЧКИ НИ СЕ УРЕДИ МОРЕ!! Peace

# 355
  • Мнения: 103
Добро утро милички  Hug
Поднасям ви на-прекрасното и желано ароматно кафенце  Heart Eyes


Радвам се, че има малко раздвижване тук, че напоследък и аз много не мога да следя фейса и надничам тук .

Аги, жалко за майката на ТМ, дано нещата се развият по най-благоприятния за вас и за нея вариант. А за морето - не го мисли, ако може прати Дария с майка ти, пък вие ще си наваксате  другата година   Hug . И дано скоро приключат всички тия болести при Дарчето.

Песл, мина ли вече травмата на малчо, как е той? Откакто сподели все си мисля как неочаквано се случват разни неприятни неща и как майките трябва в такъв момент да реагират адекватно, а аз ако се случи нещо няма да се взема в ръце най-вероятно  ooooh!

За памперса и акането - Радосвета одавна не ака в памперса, или ако не може майка и да дотича навреме за гърне или да я занесе до вц се изпуска леко, но по принцип казва. Снощи обаче докато ме нямаше се изакала в малка кофичка (без баба и да види  #Cussing out ) и отишла да я сипва в тоалетната, акото обаче не падало (явно залепнало), та баба и казва че я заварила в тоалетната с кофичка над главата и го гледала умно  Joy . Добре че не и е паднало на главата  #Crazy
И друга случка пак от снощи - заспа на гърнето, не даваше да я вземам, че и се акало, пишка и си дремеше в банята. Съответно я оставих и отидох да и правя млякото. Като се върнах обаче беше паднала напред, гърнето се разляло а тя си спи на пода  Whistling . Хем ми беше смешно хем се ядосвах че е такъв инат и не ме слуша.

Янче, хайде не остана до морето, стегна ли вече палатки и куфари ???  Hug Ще чакаме да ни поднасяш морска закусчица сутрин и да ни показваш Явор и морето Simple Smile

# 356
  • Мнения: 7
Морето май ще се окаже мираж, Явор има 2 пъпки, едната доста обезпокоителна и май сме с варицела, още не е сигурно, довечера сме на лекар, засега отлагаме тръгването... Sad

# 357
  • София
  • Мнения: 796
Морето май ще се окаже мираж, Явор има 2 пъпки, едната доста обезпокоителна и май сме с варицела, още не е сигурно, довечера сме на лекар, засега отлагаме тръгването... Sad
Еееееееех, че гадост......!! ooooh! Дано не е това! Confused Пиши кат разбереш!

Бобчо, това са две мнооооооого мили историйки....!! Hug Сега ще ги разкажа на ММ! Супер сте!!
А кафето наистина изглежда перрррррфектно! Peace Жалко, че не успях да намеря време да влезна докато бях на работа... Да върна жеста с нещо следобедно... Wink
Дария е много по-добре и изумително бързо реагира на хомеопатията... - за моя почуда...! В понеделник най-вероятно заминава за Созопол с майка ми. Но ще видим. Всяко решение е предпоследно...

# 358
  • Мнения: 7
Пъпката си е само една, според педи - прилича да е варицелна, но може и да е ухапване - клепнах я с пиоктанина, по съвет на педи и го сложих Явор току що да спи. Има 10 часа да реши - ще се ошарква ли или не и ако до утре сутрин няма повече пъпки - ще пътуваме, но май през деня, ще видим. Да доживеем до утре и ... както се казва - "Утрото е по-мъдро от вечерта!"

# 359
  • Мнения: 103
Пъпката си е само една, според педи - прилича да е варицелна, но може и да е ухапване - клепнах я с пиоктанина, по съвет на педи и го сложих Явор току що да спи. Има 10 часа да реши - ще се ошарква ли или не и ако до утре сутрин няма повече пъпки - ще пътуваме, но май през деня, ще видим. Да доживеем до утре и ... както се казва - "Утрото е по-мъдро от вечерта!"
дано утре да пишеш вече от морето със здрави деца  Hug

Общи условия

Активация на акаунт