Дядо Коледа на прага чака, ФЕВРУАРЧЕ с подарък да зарадва!

  • 56 302
  • 560
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 447
Пък аз не искам и да чувам за котки.... Naughty Никога не са ме обичали, сега вече и аз не ги обичам..... Mr. Green Котките у нас са забранени със закон.

# 496
  • Мнения: 7
Утре котето, като дойде ще пиша, че то всеки ден се променят нещата.
А за драскането по мебелите - има си породи, които въобще не се занимават с такива дейности и спокойно могат да се гледат в домове с кожена мебел. Те са така селектирани, че всичко им е вродено...
Ади, каква случка имаш с котките, че така си ги намразила?! Heart Eyes Вярно, че те са малко опърничави, но пък така ме зареждат с присъствието си, мъркането...

# 497
  • Мнения: 2 447
Утре котето, като дойде ще пиша, че то всеки ден се променят нещата.
А за драскането по мебелите - има си породи, които въобще не се занимават с такива дейности и спокойно могат да се гледат в домове с кожена мебел. Те са така селектирани, че всичко им е вродено...
Ади, каква случка имаш с котките, че така си ги намразила?! Heart Eyes Вярно, че те са малко опърничави, но пък така ме зареждат с присъствието си, мъркането...
Вече 3м и половина лекувам на баткото главата от гъбички от тез животнки, и още не е излекуван. Мажем, скубем космите и понеже е заразно, не ходи на градина.... newsm78

# 498
  • Мнения: 7
Ох, Ади, вярно че четох за вашите проблеми... Много е неприятно!
Единственото, което ме успокоява в случая е че новата ни придобивка, която вече е у дома от този следобяд е с потекло, ваксинирана, породиста персийка - Сребърна Чинчила, казва се Фиона. Засега е уплашена, но смятам, че ще свикне...

# 499
  • София
  • Мнения: 796
Ооооо, котенца и котки, а....? Wink Здравейте, момичета!! Hug
Честито махане на гипс, Валерия!! Peace И честито коте, Янче! Grinning
Аз не съм фен на котки много много, въпреки, че са мноооооого милички и сладички и гушкави и съм имала и кучета и котки и обичам животни като цяло всъщност... Но котките са ми любими само за гушене като съм на гости някъде. Иначе ги усещам като студени и като използвачи. За разлика от кучетата, които душата си дават (да не говорим за живота) за теб!
Но наистина е мноооого уютно у дома с коте в студа и снега... Wink



А - и да допълня, че накрая, след като децата се оправиха, аз се тръшнах леко с хрема и кашлица и главоболие и не беше много готино, особено да ги оправяш като ти тече всичко и кихаш само, но мина вече и сега за 1ви ден съм ОК и сега пък си мързелувам за кеф напук на всичко! Mr. Green

# 500
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ятце,честито котенце!Гледам казва се Фиона,а Шрек кога ще го купувате? Crazy GrinningТова с най-добри чуства. Hug
Мразя зимата,все ми е студено и в къщи и навън,само в Мол-а ми е най-топличко. Mr. GreenАко имахме и ние една такава пухкава топчица да ми мърка щеше да е кеф.А и сополите и кашлиците зимата са в повече.Но както и да е,децата пък безкрайно се радват на снега и ме питат за шейната,че снежния човек вече направи сефтето за тази зима.
Сега пък има и нов вирус за един ден с температура и зверско повръщане.Дано не го лепваме. Praynig

# 501
  • Мнения: 7
Дааааа, готино е да си стоиш зимата у дома на топло и една пухена топка да ти лежи в скута... Засега обаче още се опознаваме... Добре че посвикна и с Явор, котката имам предвид, че в началото той много я плашеше с буйния си характер и несдържана емоция...
Шрек?! Ще видим Simple Smile
Днес поизлязохме за час време, да се намръзнем, сега Явката спи блажено, аз разпускам на компа, каката учи... Кеф!!!А„
Аги радвам се, че вече всички сте добре!
Стига с тия вируси и болести! Празници идат!

# 502
  • София
  • Мнения: 796
Лелеееее.....! Shocked
А си мислех, че аз съм зачезнала и нямам време...! ooooh!
Как сте? Къде сте? Какво правите? Във ФБ ли сте вече всички? Или не сте в интернет просто?
Аз рядко имам време да влизам, ако не видя съобщение в имейла си. Много ми е натоварено в училище, а вкъщи е още по-зле! Mr. Green
Али се влачи с няква безкрайна кашлица , която уж все минава и като реша, че е изчезнала, пак почне! Та утре вече май ще се ходи на лекар на живо (дотук беше по телефона - знам, че ще подскочите, но ние сме си така с хомеопатката и я оправя много бързо обикновено)! Confused
Как е котето, Янче? Издра ли ви очите (или мебелите)?? Twisted Evil
Има ли болни...?
Всичко най-най!! Peace

# 503
  • Мнения: 103
Аги, явно вече много ни премързя наистина да влизаме тук, което е жалко като се има предвид каква задружна групичка бяхме навремето и как тук всичко си сопделяхме. За съжаление обаче добрия стар фейсбук е предпочитан  Rolling Eyes .
Мина ли кашлицата на Алито, я кажи с какви хомеопатични я лекуваш?

Янче, как е котето, съжителстват ли с Явката или единия е излишен  Joy ?

Ние сме добре (пу-пу) засега, днес от ДЯ ме сщрпризираха че на 20 декември са до обяд и започват ремонт - посред зима. Бясна съм, ама искам или не ще трябва да си вземам почивни дни и да си я гледам  #Cussing out

# 504
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И на мен ми липсват времената прекарани тук.Във фейса не ми е толкова хубаво.Гледам съседните теми доста бързо си ги изписват мамите.
Моя син напоследък за да е в крак с темата ми изтърси,че иска Дядо Коледа да му донесе котенце  Shocked,ама не играчка ами истинско като тези по пътя. Mr. GreenТова освен дългия списък с багерчета,камиончета и колички.Викам на мъжа ми да вземем и ние един Шрек  Grinning,ама той се дърпа,че само за котенце сме били в къщи.
Та така,подаръците за в градината са купени и за двамата,които ще получат от белобрадия старец на тържеството другата седмица,а за под елхата тепърва ще ги купуваме.

Болничките и кашлящи мами и дечица да се оправят  Hug
Споделете какви подаръчета сте спретнали за дечицата  Peace

# 505
  • София
  • Мнения: 796
Привет-мривет от мен, мили мои! Hug
Е, може и да сме само 3те напоследък, но пак е нещо! Wink Поне съществува още темата!
Та, да отговоря - Бобчо, лекуваме се с хомеопатични лекарства, дадени от лекарката - повечето не се продават в аптеките, защото само хомеопат, който разбира е редно да ги предписва. Някои са доста силни и ако се объркат могат да предизвикат неприятни реакции. А за всеки човек лечението е индивидуално. Тя решава всеки път какво да даде на всеки от нас, дори и симптомите да изглеждат еднакви. Сега за 1ви път имаме упорита кашлица. Досега на Али й минаваше за ден -два до три.... Незнам какво е това чудо. А на прегледа излезе, че гърдите са чисти.
Това с котенцата е голяма беля, да ти кажа, Валерия... Уж малки и мили, а като порастнат и почнат да ти пикаят из къщата и да си точат ноктите и да мяучат за храна, внимание, разгонване и кво ли не.... незнам. А и причиняват алергии. Аз все още се радвам като се сетя колко лесно се отървах от котката преди раждането на Али! Twisted Evil Добре, че имам готин баща и се хвана на номера, че било временно докато бебето порастне малко! Wink Хич не ми и трябва. Но ако беше куче, май щеше да ми липсва... Незнам защо, но ми е много различно усещането за тях.
Подаръци - както вечер писах във ФБ - Али си поръча на Д. Коледа душ с маркуч! Не й стига в банята - иска да си го влачи и из къщата! Mr. Green
Дария пък поръча музикална топка с елен - от тези със снега вътре - прес-папие. А от нас с ММ ще им вземем и на 2те по една балетна поличка от H&M - има едни шарени с бляскави точки, като на парцали са и са много феешки. На Али и цвички ще вземем, а може и на 2те, че обичат да "танцуват" в кухнята на Лебедово Езеро! Joy
В детската градина сме принудени също да даваме подарък за Али, та там ще занесем едно като пистичка с малки коледни същества, които се катерят по стълба и се спускат после по пистата - това е от Джъмбо и е сравнително евтино.
Да ви се оплача, че ми е шок още, днес си останах вкъщи, защото вчера на работа ми падна жестоко кръвното и ми беше като пред припадък все едно и нямах грам сила и енергия и добре, че ми дадоха солен айрян от стола, та се закрепих колкото да си изкарам часовете, но не съм в ред нещо... Някой да знае от какво пада кръвно и как се лекува трайно...? Аз по принцип имам ниско кръвно, но никога не ми е пречило и затова и незнам стойности, граници и кое е нормално и кое не.... Rolling Eyes
А сега за вдигане на кръвното и за разкош, по едно Коледно кафе!

# 506
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Коледното кафе е страхотно! Grinning
И аз по принцип съм с ниско кръвно и се случва да ми прималява.Незнам за трайно оправяне на кръвното,но количката,шоколада,айрянчето много помагат.На мен като ми стане "треперливо" гледам да гризна нещо сладко,ако ще и вафла да е и се оправям.Понякога от нерви също ми се случва това.
А това с пистата и с катеренето на човечетата и аз ги заглеждам,само че с катерещи коли. Peace
Уф,много скучно в къщи. Outta JointВсички познати с дечица са на работа и градина,а като идем в мола все едно и също. Crossing ArmsДа идват по-скоро празниците,че ми липсва много еуфорията около тях.

# 507
  • София
  • Мнения: 796
Здрасти!
По кафе?



Благодаря за идеите, но не мога да ям нищо с брашно, а и газирано не пия, така че за мен остава варианта солен айрян предимно. Е, и шоколад и кафе става, но аз така или иначе предимно с това се храня на работа, така че, очевидно не действат. При мен лошото е, че не пия течности и ако не съм принудена, не бих пила повече от някакви грамове на ден... Rolling Eyes Но вчера чинно пих цял ден и бях супер. Явно това е било. Wink
На мен пък вкъщи ми е най-добре - стига да съм сама! Това ми е идеалното прекарване, особено при изтощение, в каквото съм перманентно май май, откакто се будим всяка нощ. Когато съм сама мога да си почивам както си намеря за добре, докато иначе винаги има някакво напрежение или съобразяване.
Празниците и аз ги обичам, но по възможност с по-малко нерви и оживление, защото ние сме много шумни и луди и така, а по празници става направо нетърпимо на моменти! Twisted Evil
Днес ще ходим на коледен пазар малко и на кино с Дария - на Frozen, на Disney, което  се чака откакто излезе. Тя настоява да ходим и двамата с ММ, така че ще е голямо преживяване! Wink

# 508
  • Мнения: 186
Как сте момичета? да сменим заглавието  с нещо предколедно, а? Че така още повече личи, от кога се влачи темата... Whistling

При нас всичко нормално, гледаме се с дребния, ама вече и на двамата ни е скучно, да идва Рд и да го пращам на детска , че милия издивява в нас, чуди се с какво да се занимава и все повече иска пред Тв и имаме големи разправии по повода... ooooh! Тука МОЛ нямаме, което изключва и този род разнообразие, детски центрове също няма/то аз и не съм им привърженик де/...в прованс е скучно и еднообразно... smile3507 smile3507

Ходихме и ние на Фроузен, двамцата  Peace

# 509
  • София
  • Мнения: 796
Оооо, здрасти! Grinning
И аз си мислех това за заглавието - не толкова заради явното влачене, а просто защото си е Коледа и не върви с това пролетно заглавие вече...
Аз досега не съм пробвала Али на кино... Дали всички издържат по толкова време, или зависи...?
Майка иска да ги води и двете на Нико 2, а аз се чудя за Али и викам да си вземе подкрепление (разбирай друг - не мен)!
Аз пък все си представям как в провинцията хората са по-топли и задружни и си ходят по къщите на гости постоянно и децата играят и т.н....! Laughing Ние като имаме пари винаги ги водим по парти клубове и двете и ходим на кафе или ресторантче в квартала, за да се кефим, че сме сами! Големо егоисти сме. Wink Но когато имахме само 1 дете, я извеждахме по градинки чинно всеки ден независимо от времето. Гледай само каква деградация настъпва с умората.... ooooh!
Лека нощ сега, че съм много претрепана (както обикновено) и не се знае в колко ще ме събуди Али откак имаме нощни страхове и какво ли още не... Confused

Общи условия

Активация на акаунт