Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Аз ни в клин,ни в ръкав,ама Нели–о,не беше ли най-младата майка?И как така завършваш юни?Колко години в една вземе,момиче newsm78 Направо ти се възхищавам Peace

# 16
  • Мнения: 10
Блонди, Бюти   bouquet

Месечинка и на теб за разясненията за прехвълянето на майчинството  Hug

Честит ви първи април, времето е разкошно, тъкмо се прибрахме от разходка и след малко пак излизаме!

# 17
  • Мнения: 10 885
Аз ни в клин,ни в ръкав,ама Нели–о,не беше ли най-младата майка?И как така завършваш юни?Колко години в една вземе,момиче newsm78 Направо ти се възхищавам Peace
Да бе, вярно. На 19 години, завършва на 20. Уау, Нели, браво. Или става дума за училище?

Ние се разходихме до Токуда да ме прегледат. Много мил доктор и много загрижен за кърменето и че ме снима. Миналият път не можа да ме информира какво да правя заради снимката, сега се беше информирал. Аз си се обадих още тогава и на ЛЛЛ и на НАПК, обаче самият факт, че е загрижен и се е поинтересувал ми направи страшно добро впечатление.

Аз да ви кажа откривам чертите, дето ме дразнят у свеки и у мама, че и у мен, така че си ревизирам отношението Simple Smile поне на теория Simple Smile

# 18
  • Мнения: 24
Средното го завърших на 18 и веднага записах колеж очна оптика който е 2 години задочно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 664
Чудя се аз защо не мога да пиша в старата тема, пък то ... имало нова!  hahaha
Да се похваля, днес се запознах на живо с rosij, сладък Ивчо и много хубав батко!  Rolling Eyes Наш Неско си показа магариите - хили се, рева, пък Ивчо много хубаво си спинкаше!  Peace
Месечинка, аз пък зеленчуците, които са замразени сурови, направо ги варя на пара, без да ги размразявам и стават супер!  Peace
Значи викате, че даже късно съм го забелязала Пишкощрък, а ...  hahaha  Joy
Айде, пак изчезваме навън!  Whistling

# 20
  • Мнения: 20
Докато се наканим да излезем и малчо му нададе един рев и накрая заспа, май ще излизаме като се събуди, дано все още има слънце тогава.  Rolling Eyes
Отивам да метна поне една манджа

# 21
  • До морето
  • Мнения: 7 061
да се запиша и аз, много яка тема   bouquet

Ние се прибрахме! Наразхождахме се  Crossing Arms Не ще да спи навън това дете и туй то, какво му стана не знам. Така ме е яд, навън е 23 градуса  Rolling Eyes Сега се прибрахме, уж го тръшнах да спи, елате да го видите - цялата кошара е с главата надолу. Хич даже няма намерение и да заспива. Май пак се очертава вчерашната картинка  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 27 524
Ох, добрах се до компа най-сетне, от снимката направо ми приседна ябълковия сок  Joy

Бютка,   bouquet

Гледах Момиче за милион долара на Клинт Иистуд, пфуй, че тежък филм, много се натоварвам така  Sad Ама по-гаден му беше онзи с Анджелина Джоли, дето откраднаха детето й, ужасии  Cry

Лино, дюля е ок, кайсия после също може.  Simple Smile

Гунди, какъв е тоя суров кехлибар? Всъщност кехлибарът не е ли само един-единствен вид? И откъде намирате пари за тия кехлибарени герданчета? Аз много искам да си имам поне висулка от кехлибар, ама цените са убийствени  Crazy

Тайра, както подозирам, храниш Емма множко. Вадя си заключения от това, че като си я хранила и е повърнала всичко, което е яла и пила досега, на фонтан. Това означава, че стомахът й не е изпразнен от предишното хранене, което значи, че й идва прекалено много. Камелия, ако рече да повръща при хранене, в стомаха й няма нищичко от предно хранене. Поне така те разбрах  Thinking
Другото, което искам да кажа е, че тази неспокойност и нервност на детето идва от... не знам точно кого или какво, но не е от самата нея, със сигурност. Опитай се нещо да промениш около нея, сигурно има какво. И не я храни много, не й давай сокове.  Hug

Нели, радвам се, че се разписа  Hug

Иглуб, всичко, дето едно време като дете страшно ме е дразнело у майка ми, било то основателно или не, сега се улавям, че го повтарям едно към едно  Tired За съжаление това е нормално и очаквано, за съжаление и тези ни лоши черти ще се повтарят почти със сигурност и от нашите деца  Tired

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 22
Тайра, понеже и ние имахме скоро такъв момент с обилно повръщане, те съветвам да не пропускаш свещичката. И не бих захранила с твърда храна след това, а с малко мляко и то минимум половин един час след Вомитусхила.

# 24
  • Мнения: 1 111
Здравейте!
Бобърче, тази година ли ще почвате ясла?
Белдевере,тайно да се похваля,че от няколко дни акаме всеки ден,че и понякога по 2 пъти. Praynig
Незнам дали е само от хомеопатията или просто се нормализират нещата,но е факт.
Както Блонди ме посъветва спрях ориза,въведох елда и броколи и доста често предлагам тиква и круша.
Софи,честит рожден ден  bouquet
Благодаря ви ,взех каша от просо  bouquet
Пише да се употребява до 2 седмици след отваряне #Crazy ,аз както правя по 5 гр.на ден за 2 сед. ще съм изразходила 70гр. Joy
Купих и рапично олио ,много ми допадна на вкус ,дано и дребното го хареса.За сега ще слагам само в кашите,по нататък ако почна да правя домашни пюрета ще добавям и там.
Пак за бибите и циците-да ви кажа бибата по лесно се маха,ама с цицата трудна работа Mr. Green Като знаят,че са си на мястото и  почнат да ровят по деколтето,голям майтап става.Особено към годинката като разбират повече иди обяснавай,че не може сега,а човечето най нахално си е пъхнало главата под блузката . hahaha 

# 25
  • Мнения: 251
Нели-о,браво на теб,че така успешно съвместяваш учене и бебе Hug
Рошавият още спи,а по план трябваше най-късно в 16:30 да е станал,да яде и да излитаме пак Crossing Arms Рошкова му работа Laughing
Ако знаех,че ще спи вече почти 2 часа,щях да ударя и аз една глава,че снощи от 2 до 5 не успях да заспя ooooh!
Ама си личи хубавото време.Пусто е тук в темата Hug

# 26
  • Мнения: X
ЗНачииииииииииииии, да ви разкажа кво ни се случи днес на срещата  Mr. Green видяхме се с Бореборе, много е сладък Ачооо  Heart Eyes та седим Аз, Лоа и Бореборе и чакаме данип..ии гледам един с камера и микрофон и викам: абе тоя е известеееееен..и докато погледна настрани тоя срещу мен с микрофона  Mr. Green така и така искате ли да поздравите някого с песен  Mr. Green и аз викам: ми що да не  Mr. Green Лоа избяга като дявол от тамян  Joy а той вика на Бореборе айде и вие да сте двечките..и викам кво трябва да кажа..той нищо  Mr. Green избери си песен ..и ми дава един чалга лист  Mr. Green и аз викам ама чалга ли трябва да е  Mr. Green и той да  Mr. Green па аз гледам гледам нищо не знам от тоя списък  hahaha  и викам: абеееее имаше едно време на Анелия една песен  Joy Бореборе вика отстрани: да не е:"Погледни ме в очите"..викам примерно тя да  Joy и тоя почна да записва..как се казвате, как се казват децата, къде сте тръгнали  Mr. Green и ми вика кой поздравявате  Mr. Green и Бореборе вика татковците.. а аз знаете ли кво казах  Mr. Green поздравявам АВГУСТОВСКАТА ТЕМА НА БГ МАМА  Joy Joy Joy така че..на 13 април между 15:00 и 16:00 часа гледайте Планета  Joy Joy А известният беше Наско от Мело тв мания  Mr. Green и така, после да не кажете, че не ви обичам  Crossing Arms Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 2 697
Прекрасни, помните ли ме? Mr. Green Нещо тия дни изобщо не стигам до компа, ще ви пиша по-късно какво се вихри около нас с мандарин, че сега няма време. Иначе днес най-после бяхме на дъъълга тричасова разходка, мандарин си поспива вече ужасно изморен, ама май и аз каталясах Blush Но съм доволно! Heart Eyes

С това свекървище на първа страница направо ме стреснахте, ужас Crazy Хайде, аз изчезвам да почвам приготовленията на вечерята, докато Ал спи Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 35
Блонди не я прехранвам малката.към 9:30 хапна около 150мл мляко и това с повръщането се случи чак към 1 без нещо...Сокчета вече не давам,понеже започна да пие вода...Честно казано не знам какво повърна,понеже беше оцветено в оранжево,но пък само 3-4 хапки беше хапнала от пюрето,така че явно е от предишното ядене(не знам защо беше в оранжев цвят)  newsm78 Обиколих всички магазини наоколо и чиста оризова каша не намерих,малката се размрънка от глад и й дадох мляко.Прие си млякото много добре и не повърна повече  Praynig
Марли не съм й взела свещичката все още просто защото трябваше да я нахраня с нещо след като се наспа  Tired Сега като не е повръщала след млякото дали има смисъл да й взимам свещичка,щом викаш да не я пропусна  newsm78

# 29
  • Мнения: 6
 Embarassed Embarassed не съм писала от 100години сега пак се записвам и като мога ще ви чета  момичета  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт