Отговори
# 30
  • Мнения: 4 070
Блонди, в сайта, който е постнала Фери има два вида детски герданчета, сега чакам една моя близка да ми каже кой вид е по- удачен за бебе и има ли разлика. Цената на геднанчетата е от 10 лв (аз май това ще взема, ако не е нужно да е суров кехлибар) до 14 са тия които съм харесала, иначе имаше и едни за 18 лв, но като гледах в нета за 32 лв. Та тия ми се сториха оки. Иначе свекито имала някакъв кехлибарен гердан, донесен й от бившата Съветска република , но аз се притеснявам какво ще е от долу , бебешките май са с някакъв тип ластик.
А Вики се върна от разходка с баба си, която го водила на Витоша с някакъв явно автобус от тия, дето са селските и Вики вика, че му се мърдала бубата в автобуса. Joy

# 31
  • Мнения: 27 524
Гунди, ясно, поразгледах. Според мен и моите обиколки и сгледи на кехлибар, за тези цени това са пластмасови (или други) имитации на кехлибар  Blush Или просто думата кехлибар се използва и за някакви други неща  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 307
темата е просто  Party един път  Laughing Grinning

и като снимков материал, и като заглавие  Mr. Green Благодарско Бют, заглавието май на Блонд беше   bouquet

Ееее Бюти, мерсаж за поздрава . И аз по принцип не слушам чалга, ама Анелия я харесвах преди. "Погледни ме в очите" беше голям нейн хит

Софи ЧРД на патерички!!! Бъди здрава, все така красива, усмихната и чаровна.   bouquet

и аз им се чудя на тези герданчета, така или иначе зъби все още нямаме  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 29
Бюти, благодаря за темата и за поздрава  bouquet, много си мила, и знаем си ние, че си ни обичаш  Hug
Калисто, много се радвам за вас Hug А вие така и не разбрах каква хомеопатия давате?
Софи, честит рожден ден  на патерици, да си много здрава и щастлива Hug  bouquet
Тайра, какви са тези зъби бе душа, от два месеца всеки пост ти е оплакване от Емма Confused Tired Според мен Дентокинда си действа (както и ти забелязваш), но има друго, което я притеснява - може би обстановката във вас, многото хора, шум, децата са чувствителни, още повече, че тя вече започва много да разбира Confused Много ми е мъчно за нея, най-хубавото бебе, а едва ли не най-тъжното и раздразнено (да не кажа нещастно) Crossing Arms Дано се оправя бързо, а ти промени нещо около нея Hug
Аз не съм дочела предишната тема, днес цял ден се разхождах с малкия, бяхме в Южния двамата с него, срещнах Червената Соня, беше с дечицата. Утре мисля пак да съм там, ако времето е същото Crazy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 400
От мен само запис,сама съм с двета до утре jedi

Довечера ако не съм  #Silly,ще съм на beer сигурно.

Много ми е беден речника днес,ма и аз не знам вече къде се намирам Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 070
От мен само запис,сама съм с двета до утре jedi

Довечера ако не съм  #Silly,ще съм на beer сигурно.

Много ми е беден речника днес,ма и аз не знам вече къде се намирам Mr. Green
Как сте ?  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 29
Блонди, мерси за заглавието, жестоко Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 400
От мен само запис,сама съм с двета до утре jedi

Довечера ако не съм  #Silly,ще съм на beer сигурно.

Много ми е беден речника днес,ма и аз не знам вече къде се намирам Mr. Green
Как сте ?  Hug
Hug физически добре,психически вече лекинко на ръба.
Мъжа ми дава поредното 24 часово дежурство,Ники днес реши да ми прави напук на всичко и да реве ако не стане на нейното,Ивето като я гледа и тя надува гайдата.Едната се събуди,другата заспи ,шъткам си постоянно днес.Друг път да ми е обица на ухото-пускам си я на градина и никакво седене по къщята . Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 27 524
Много ми е мъчно за нея

И на мен  Sad

Спят ли леко вашите бебета? Камелия има много лек сън, направо зле ми става, като трябва да се завъртя в леглото  ooooh!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Същата работа, Борислав се буди ако диванът изскърца, ако хладилникът се включи или изключи, ако изшумоли торбичка ooooh! Когато спи гледам да стъпвам на пръсти и да не шумя и по закона на Мърфи току взема, че се препъна или изтърва нещо Crazy
Лея,
днес в магазина гледах, че са пуснали Каменица Фреш, без малко да награбя една, но пусто бях излязла с 2 лева за един хляб и едно мляко Joy Иначе щях да ти правя компания. Нооо следващия път няма да простя на една такава биричка.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Месечинка да беше си взела биричката,мляко нали си имаш Laughing

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Хахахахах, да, нали Joy

# 42
  • Мнения: 6 701
 Shocked К'во е туй изцъклено свеки Joy
Бют, снимката е веднъж Joy
Казвайте чие е туй свекървище Joy

Аз цял ден миткам из улиците Crazy

# 43
  • Мнения: 4 070
ПринцескаHug Аз понеже малко изпуснах две теми, ако не е много нахално да попитам захранването как върви, ти вероятно си обяснила, ама аз не съм чела... Embarassed Heart Eyes
Спят ли леко вашите бебета? Камелия има много лек сън, направо зле ми става, като трябва да се завъртя в леглото  ooooh!
Naughty NaughtyМоето и от дишане се буди, само се прегръщаме, спи ми на ръката и до мен плътно по цяла нощ, в началото , ако успея за час да поспя спокойно и после се почва.

# 44
  • Мнения: 130
Точно днес обяснявах на майка ми как от около седмица Явор се буди от най-малкия шум, от звън на телефона в другата стая, от кихане (пак в другата стая). Иначе ние целенасочено го приучавахме да спи на шум, на музика, никога не сме му пазили тишина или шепнели, ама НА.  Rolling Eyes
А всъщност по колко пъти и колко време спят децата ви вече. Ние например сме с 2 съня (един към 10 сутринта и един към 2-3, като средно времетраенето му е около 40 минути до час.

Банда, моят боб вече 4-ти час се пече и още дрънчи. Бях го накиснала.  Close

Общи условия

Активация на акаунт