Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
Засили фурната. Явно и ти, и Месечинката на много стар боб сте попаднали. Ако е наистина прекалено стар, може и изобщо да не уври  Crazy

Камелия отдаван е с два съня денем - към 10 за около 2 часа, и след това към 15ч за три часа, понякога четири  Simple Smile И към 20.30 ляга до към 20 сутринта.

# 46
  • Враца
  • Мнения: 800
Гунди,  Hug според мен суровия е по-добър, аз такъв взех на Криско.  Wink Той е необработен и според мен най-много се доближава до кехлибар в чистия си вид.  Peace

Тайра, то е предвидено за деца и е доста здраво, аз го теглих и не можах да го скъсам.  Peace Замисли се и си поръчай.  Hug А за скрития текст, бррр, настръхнах...

Месечинка, на ти си с математиката обеждавам се за сетен път и в тая връзка да те питм от бурканче чисто пуешко месо на Хип (40% месо) колко лъжички (равни чаени) трябва да сложа на едно малко бурканче 125 г, за да докарам 8-те % както е в готовите менюта?  Hug

Блонди, и аз съм го гледала този с Джоли и детето й, ама съм забравила какво стана най-накрая, все пак намери ли се детето или я изкараха луда. Може пък и да съм заспала някъде по средата, ама знам, че съм го гледала поне до някъде.  Hug
Има повече видове кехлибар поне според сайта дето са герданчетата, пък и цената на едно герданче за Криско е към 10-15  лв някъде. Wink

Бютиии
, мерси за поздравчето, много яко, че си се сетила за нес.  Heart Eyes Hug

Гунди
, не е с ластик, а е със закопчалка, която почти не се вижда и са с някакъв здрав конец.  Hug

Блонди, за да провериш кехлибар е нужно да го запалиш и ако мирише на смола (защото кехлибарът дефакто е такова) значи е истински. Дадох герданчето на баща ми да го допре до цигарата си докато пуши, че за този вариант се сетих и той каза, че замирисало, но не съм била там при него де. Wink

И Криско се буди много лесно.  Tired



# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Гунди ,супер е засега захранването Hug,въведох вече картоф,тиква,тиквичка,пащърнак,морков,от 2 дена вече и карфиол,,оризова и овесена каша,круша и синя слива.Не знам дали го израсна Ивето или просто наистина всичко е било заради Био гаята Rolling Eyes.Според педи е реагила на пробиотика и просто млечните ще се въвеждат на по късен етап Hug.Аз скоро ти отговорих   и питах за разкошотията,но май наистина нямаш много време,дано и при вас всичко е наред Heart Eyes.
Аз се захраних с яйца,сирене и кашкавал вече-всичко е ОК. Hug

# 48
  • Мнения: 42
ЗДравейте Simple Smile

Заглавието е трепач  Joy Joy Joy
Само да отбележа , че разходката с Бютка, Лоа и Данип беше супер  Heart Eyes Пловдив си е Пловдив- готини хора  Mr. Green  а бебоците са  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 49
  • Мнения: 98
Запис и от мен в новата тема,заглавието е страшно актуално,Блонди,направо си скрит талант!
Тайра,и аз мисля като Белверде-трябва да има някаква причина за нервността и мрънкането на Емма,трябва да забележиш при какви ситуации се изнервя и мрънка,за Велито съм забелязала,че многото хора не й понасят,като имаме гости после винаги се криви и трудно заспива.Ама от зъби да е нервна толкова време и на мен не ми се вярва.Дано скоро й мине на сладката Емма,че сигурно и на теб ти се отразява това мрънкане без причина.
Бютка,много мило ми стана,че точно нас си сетила да поздравиш,голяма душичка си,непременно ще гледам Планета на 13-ти.
Блонди,и Велито спи много леко,има едно място в спалнята ни,дето скърца паркета,все гледам да го прескачам като спи,че като стъпя там веднага се буди.Само нощният й сън е по-дълбок.
Днес пак си направихме една дълга разходка,чак краката ме болят.Като изтървана съм от три дни,не ме свърта хич вкъщи.Вчера като не искаше да стои в количката Велито викам на ММ:"сигурно й е омръзнала количката вече,затова не ще в нея",той вика:"май на теб ти омръзна,не на нея" hahahaИ сега реших да я сменям,коша вече не го ползвам,скоро и столчето ще умалее,та утре ще я снимам и ще я пусна в продавалника.Дайте идеи за хубави колички, летни или комбинирани,искам единствено да е лека,че моята колкото и да е удобна,ми е много тежка.
Айде,оставям ви,отивам да правя сандвичи,че тая вечер за друго нямам сили Laughing

# 50
  • Мнения: 4 070
Фери, Hug благодаря за инфото. Heart EyesА колко е дълго на Крис герданчето?
Принцеска, страхотни новини!Щом и овес е приела добре Hug Heart EyesАбе все ми се струва, че ти писах веднъж,че сме добре. Иначе не е израснала още нейния проблем, Елси ми беше подарила крем за зърна в който имаше мляко и се подриска яко докато се усетя, утре ще говоря с педи и аз вероятно доста по- късно ще дам млечни. Wink

# 51
  • Мнения: 27 524
Истинският кехлибар се е образувал още преди повече от милион години  hahaha Аз гледах за висулка тук в един градец, дето много продават, но за едно малко камъче цената започваше от 300е нагоре, затова се изненадах за тия цели герданчета даже, ама те явно са си от някаква нова смола, т.е. пак смола някаква, но без стойност  Hug

Леле, Принцеске, 10 пъти прочетох, че си захранила с яйца, сирене и кашкавал, като все пропускам се-то и така се кокоря  Shocked hahaha

# 52
  • Мнения: 2 052
Бюти,  hahaha  Много мило Hug Моля те, напомни на 13-ти да гледаме Планета, че аз 100% ще забравя  ooooh!
Хей, Муки, ти се появи  Hug Скоро се чудих къде изчезна.
Тефита, Ина спи почти между всяко хранене по около час. Ако сме навън спи по 3 часа.
Принцеске, и аз се ококорих с тези млечни, с които си захранила  hahaha

Абе защо всички ми се чудят като кажа, че всеки ден давам каша и го смятат за тооолкова грешно ooooh!

Днес каква разходка си направихмее, ММ ни прибра след работа  Mr. Green За първи път ядохме кашата навън, но мисля да разместя кашата да е сутрин, а плодовото след обед, защото така става едно немлечно хранене. Кърмата няма да издържи 4 часа, за да бъркам навън каша, като се прибрахме не искаше да суче. А плодовото нали не засища, докато се приберем ще е огладняла пак.

# 53
  • Мнения: X
И аз сигурно ще забравя, пък може и да не ни дадат  Mr. Green
Тайра, не знам и аз какво да ти кажа  Confused
Ивка, моята е куини лятната, мнооооого е лекинка  Peace
Абе Блонди тя Камито само спи  Joy Joy
И аз прочетох, че принцеска е захранила с млечни  Mr. Green
Аз тия дни ще мятам месцето на скарата  hahaha да видим мойто прасенце дали ще одобри мръвката  Party

# 54
  • Мнения: 1 961
И при нас е така със съня. Уж щях да го свиквам на шум. Като беше новороден, ММ пробиваше дупки с бормашината, а той къртеше на отворена врата. И на прахосмукачката не се събуждаше. Сега имам чувството, че усеща присъствието ми като надникна в стаята.
Тефита нашия сън е всеки ден различен, но определено спи повече от преди. Ако един ден не е спал добре, на другия си наваксва. Понякога спи по 3, 4 часа
Относно Тайра аз и преди съм и писала да се води по Ема, тя ще си покаже дали е гладна, изморена, раздразнена от околните или просто определена ситуация не и харесва.
Когато водихме дребен на остеопат още септември, точно защото беше стресиран от болницата още, тогава остеопата каза, че бебетата преработват часове след определена ситуация още емоциите си.
Сега с лятното време настава малък хаос в къщи. Още е светло, хич нямам нагласата да го приготвям за сън Crazy

# 55
  • Мнения: 251
 #Silly Разглобена от разходки съм  #Silly
Тази вечер ме одраска с още едно зъбче отдолу Mr. Green
Аз ще взема на Рош герданче,но и на себе си.Последните дни съм кълбо от нерви,а видима причина няма.Май трябва да намаля кафетата newsm78
За съня-Рош като стане сутрин и пийне АМ-полягва за час,по обед пак така и след обед спи.Около 3 пъти на ден,но с различна продължителност.Днес следобед спа 2 часа,друг път спи само по един,т.е. ден с ден не си прилича Thinking
Заспива на работеща пералня,от прахосмукачката сега плаче,а преди заспиваше.
Оххх,пада ми клечапа.Отивам за душ и после в кревата.
Приятни сънища Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 29
Тефииии, сега видях снимките, ами той Явор разкошен Heart Eyes Аз не го бях виждала никога. Страхотен Медунчо е Heart Eyes А тези патенца истински ли са? Много ми харесаха - и той и снимките  Blush
Месечинке, и Борко е все същият сладур, и тази коса Heart Eyes А бънджито изглежда много сигурно  Flutter
Дбс, за теб не мога да кажа никакви компромати Simple Smile Помня (става въпрос докато бяхме бременни, иначе сега е актуално и не се брои Mr. Green), че водеше Емка на плуване, че се дразнеше като й казваха разни познати, че сега ще помага много за бебето, че много обичаш да шиеш, плетеш и да си майсториш разни неща. Също така ми се върти една изпробвана и препоръчана от теб (всъщност май беше от свекърва ти) рецепта за подготовка на зърната и т.н. само хубави неща Hug Помня и красивата снимка с разкошната червена грива Heart Eyes
Блонди, да си разменим децата за една седмица Party Моя малчуган спи най-много по 3 ч. вече - един сутрин от 10-11, после следобяд - 14-15, и надвечер от 18-19, пОнякога и по-малко, а преди спеше по повече Confused А ти имаш ли се с онази съседка, която я бяхте помолили да наглежда Криско като раждаш и тя беше казала, че не може Shocked Laughing
Забравих да ви кажа, че в новият брой на "Моето дете" има голяма статия за обувките за прохождане, какви трябва да са и на какви критерии да отговарят - най-добре е по-принцип да проходи босо, а обувките не трябва да са ортопедични.
Принцеске, много се радвам ,че вече и ти си похапваш, и с Ивето всичко е наред, на Ники не се ядосвай, друг път на детска и да ти е мирна главата Crazy Алф какви ги дроби? Mr. Green
Ами Дафи, и аз давам всеки ден каша, но по малко, ние още не можем повече от 80гр, да изядем, няма значение какво Blush Винаги я давам следобяд и смесвам с плодово пюре, а кашата приготвям с кърма, само веднъж като монтираха цял ден парапета на стълбата и нямаше как да изцедя, та направих с вода, беше ужасна Mr. Green Мисля скоро да предложа и млечна каша, че ми писна с това кърмене Crossing Arms
Васе, не вярвам Несторчето да си е показало магариите, аз си мисля, че е супер кротък и спокоен Hug
Марли, струва си да се пожертваш да пътуваш със свекървището щом нещата стоят така. ще има да се забавляваш по пътя, после да споделиш Twisted Evil

# 57
  • София
  • Мнения: 482
Еее, аз викам не сте писали, а то даже нова тема имало  Joy
Бюююют, така ме развесели  Joy Joy Joy И си представих как всички сме се заредили пред телевизорите и чакаме чалгата, хахаха.
Гунди, ма тоя Вик и той сладък сладък... hahaha hahaha hahaha
Пепи е при нашите и сега ми пише във фб "I love you", ох толкова ми стана мило.  Heart Eyes

Ох, майка ми току-що ми каза, че баща ми днес е двигал много захарта - до 16-20, въпреки че е на инсулин. Блонди, какви бяха стойностите след хранене и до колко време? Така се притесних...секна ми желанието да пиша Sad

# 58
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Eхоооо, Самито вече е официално захранен с глутен! Хареса му, то едва ли е разбрал от една лъжичка, де  Laughing

За спането - много спят вашите деца, особено Камито  newsm46 Самуил спи само по веднъж на ден м/у 1 и 4 следобяд. Това е! Мноооого рядко придремва преди обед за половин час. Иначе вечер спи от 8 и половина до до 7 и половина сутринта и поне за това съм благодарна!

Дафи, и аз като Белверде давам каша всеки ден и я смесвам с плодово пюре, само дето вече не цедя! Хич да не ти пука какво ти приказват!

Бютка, мерси за поздрава!

А и да кажа на Тефита, че много гадно и се вързах на лъжата днес, въпреки, че докато го четях си мислех, че нас няма да ни хване, щото сме в заварено положение  Laughing

# 59
  • Мнения: 20
Здравейте прекрасни!!!

Завърнахме се доволни от следобедната разходка, но накрая захладня, а си бяхме сложили пролетните якета  Mr. Green Абе отворихме вече сезона на топлото и това е  Heart Eyes

Калисто, яслата ще я почваме догодина на пролет, когато мъника вече е на година и 7-8-9 месеца. Дай боже да го приемат и като мине зимата ще го пускам. Така съм решила засега пък да видим как ще се развият нещата.

Ей, Бютка, ама вие големи мацки, как пък баш вас намери Наско в парка  hahaha Аз Планета не гледам и чалга не слушам, Нооооооооооооо, на 13-ти пускам Планетата, няма начин щом ще сме специално поздравени  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Принцеска  Hug спокойно ще се успокоят дечурлигата  Hug

Месечинка, аз пък съм фен на Ариана Радлер, но и на Каменицата Фреш няма да и простя  Twisted Evil

Тефи, и Дани спи 2 или 3 пъти дневно, сутрин към 10ч за около час / час и половина / два, после към 14,30 - около час и 3-ти път към 19-19,30ч за около половин час. И аз уж го приучвам да спи на шумно - на музика, на телевизор, но все пак като заспи му пазя тихо.

Мама на Рош
, и Дани преди спеше на прахосмукачка, но сега го е страх  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт