Домакини - първи сезон/девети епизод - пролетен :)

  • 23 348
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 471
Бонболинке, в4ера и теб исках да те питам нещо, но компа ми беше на друго мнение, та да използвам слу4ая да си питам.....Извинявам се предварително за невежеството ми, но защо каза, 4е бебка е още с твоите имена. Върти ми се в главата, 4е е нова мода, или 4е нямаш брак с таткото и той е отсъствал при раждатето и не е могъл да си даде съгласието. newsm78
Ами през бременността и до 10-я месец на малката бяхме разделени.То е дълга история нашето  Laughing

# 76
  • Мнения: 39 732
Извинявай, 4е задълбах.   bouquet
Шоуто на Слави не гледам от доста време. Младост 5- не ми допадна.
Искам да погледна за малко Къртицата, за да видя за какво става дума, но все има по- интересни и смислени неща по това време и още не съм успяла.

# 77
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета.Много сте писали,не мога да ви изчета.Аз съм на кафенце все още,рядко разбира се,като за бременни.Та като казах бременна,Коконче,трябва да предам на някого щафетата,мисля,че си най-подходяща   Hug
Аз да ви се оплача от ниския имунитет покрай бременността съм с постоянни възпаления.Вече ми писна.Проявяват се като разни подутини,като циреи.Мажа ги с ихтиол и риванол,но не минават лесно и се налага и антибиотици да пия.Утре съм пак на лекар с поредната подутинка ooooh!
Всички болнички да оздравяват бързо  bouquet

# 78
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ста-ди  Hug
 wavey
довечера ще пиша, че ви преглеждам набързо от телефона, но то голяма мъка форума Crazy

# 79
  • Мнения: 2 169
Ста-ди, на мен през бременността ми излизаха много херпеси. Хубавото беше. че до към четвъртия - петия месец спряха да ми излизат от само себе си, без да съм пила нищо. А бяха едни огромни, ужасно болезнени, просто някакъв кошмар  Tired
Днес с Ванко се пързаляхме на едни стръмни пързалки - той седнал в мен, а аз го гушкам и двамата летим надолу. Беше страхотно, върнах се ....найсет години назад. Подозирам обаче че утре ще съм с мускулна треска, ох, старост - нерадост.

# 80
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
И на мен ми се излизаше днес... Но както каза Вио - старост - нерадост! Вчера обикаляхме с дребосъчка сума часове и днес мама я болят всички видове мускули  Mr. Green Е, за щастие, вече сме със слинг, че не ми се мисли ако бяхме с кенгурото как щеше да ме боли кръста днес!
Ста-ди, на мен пък ми излизаха супер много пъпки по гърба. Е те такова чудо през живота ми не ми се беше случвало! Взех си опъпчването и за пубертета, че тогава ми се размина  Laughing Спокойно, скоро ще родиш и всичко ще отшуми  Hug

Аз да разкажа за вчера - след дълга, близо 4 часа, разходка се прибрахме и двете с бубата сме заспали. Вечерта бяхме на кръчма и тя си отспа в слинга. За щастие и през нощта спа, но много неспокойно - цяла нощ ме рита, явно от шумовете през деня. Но пък си поспахме до 10 тази сутрин, после ми се хили с глас  Heart Eyes Току-що пак заспа следобеден сън и трябва да измисля нещо за манджаре, че като се събуди и нищо не мога да свърша. А как ми се спиииии.... Може пък и аз да ударя още някой час сън, пък вечерята ще я измисля нещо набързо.

# 81
  • Мнения: 2 169
Ангелче, почивай си заедно с нея. Аз правех така, докато беше малък Ванко - лягах с него, без да гледам часовник. Вечерята ще я измислиш, възползвай се от възможността да подремнеш  Peace

# 82
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
О, Вио, аз се чудя дали да спя, защото спах с нея снощи - от 11 вечерта до 9 и нещо сутринта  Mr. Green Не е като да съм недоспала, но май пролетната умора ме е тръшнала, а и мускулната треска също... Но пък имам данъчни декларации за попълване и бавно и постъпателно ми побелява косата. Колкото и да отлагам неизбежното няма да се напишат сами...

# 83
  • Мнения: 2 169
Тия данъчни декларации направо ги ненавиждам. И всичко свързано с цифри и документи - тоже. Нямаш ли някой счетоводител под ръка да ти ги попълни?

# 84
  • Мнения: 39 732
Ангел4е, за бебе на кръ4ма със слинг за първи път 4увам. Как си седяла, бе жена?
Ти си майка героиня. За това сега отивай да спиш. За ве4еря- спагети или пица.
И ако нямаш някои от продуктите- още по-добре. Обади се на М и му кажи, 4е много ти се е преяло, но нямаш продукти и на прибиране да накупи.....това и това. Даже после може и да ти помогне с готвенето. Успех!
 

# 85
  • Мнения: 3 855
Добро утро и от мен!

Анчелче - един омлет и готова, не я мисли много тази вечера.  chef

Вио - какви са тези пързалки, зимни ли?  newsm78

Мариат - наистина си е хубаво у дома!  Heart Eyes

# 86
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Една много мила дама от тази темичка ще ми помогне по телефона  Hug
Мария, със слинга е много удобно, бебка през цялото време спа гушната в мен  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 843
Аз от сега съм предупредила моя мъж,че като родя не мисля да се правя на героиня.Даже и да не е оправено или сготвено ще извинява.На мен ще ми трябва сън,а каквато съм си поспалива Simple Smile
Лекарката ми обясни,че тези гнойни неща са стафилококова инфекция .Само се притеснявам,ако раждам нормално дали няма да е опасно за бебчо.

# 88
  • Мнения: 2 169
Не, Смърфиетка, обикновени детски пързалки, дето се пързалят децата по дупе на тях  Simple Smile Но понеже са много големи и стръмни, а Ванко е мъничък и не може сам да се пусне, се налага майка му да си припомня детските години и да се пързаля заедно с него.
Ста-ди, много правилно си го предупредила мъжа ти. Да свиква с мисълта, че вече няма той да е най - важния, а ще има едно мъничко същество, което ще се нуждае от цялата ти любов и енергия  Hug Нормално ли мислиш да раждаш?

# 89
  • Мнения: 843
Вио,честно казано не знам.50 на 50 съм.Мисля да изчакам първо лекаря,който ще ме изражда какво мисли по въпроса от медицинска гледна точка и след това и аз да реша.Мисля,че нямам противопоказания за нормално раждане,ама знам ли.А и бебчо от януари е разположен главично,знам ли какво ще му хрумне,да не вземе да се обърне.Ти нормално ли роди?

Общи условия

Активация на акаунт