Мед.център "Репромед" Плевен-2

  • 65 721
  • 468
  •   1
Отговори
# 420
  • Плевен
  • Мнения: 122
Даниела 33 здравей,
не знам какво точно питаш след като си публикувала резултат от спермограмата, но аз ще ти отговоря. Дали може да стане забременяване едва ли някой би ти отговорил, нито ние, нито лекар. Това само един Господ го знае. По този въпрос вие посещавате ли клиника по репродуктивно здраве? Там какво ви насочват? След като тръбите ти са запушени и имате лоша спермограма би трябвало да сте на тема икси. Отдностно билките ме съмнява да помогнат. В клиниката ако посещавате такава не зададохте ли тези въпроси, те не ви ли изписаха ако изобщо има какво някакви лекарства? Честно казано не знам какво точно те интересува и затова и не знам какво да ти отговоря.

# 421
  • Мнения: 6
Даниела 33 здравей,
не знам какво точно питаш след като си публикувала резултат от спермограмата, но аз ще ти отговоря. Дали може да стане забременяване едва ли някой би ти отговорил, нито ние, нито лекар. Това само един Господ го знае. По този въпрос вие посещавате ли клиника по репродуктивно здраве? Там какво ви насочват? След като тръбите ти са запушени и имате лоша спермограма би трябвало да сте на тема икси. Отдностно билките ме съмнява да помогнат. В клиниката ако посещавате такава не зададохте ли тези въпроси, те не ви ли изписаха ако изобщо има какво някакви лекарства? Честно казано не знам какво точно те интересува и затова и не знам какво да ти отговоря.

в клиника Надежда , казаха би билки и бърканицата на доктор Хоуп с меда

# 422
  • Мнения: 23
Отдавна не съм писала тук, но имах нужда от време да се съвзема... Бременността ми завърши с мисед и кюртаж в 10 седмица.  CryПоревах си известно време и сега отново скачам смело в борбата...
Някой знае ли какво включват генетичните и имунологични изследвания? Имам TSH, ТАТ, тромбофилия, NKклетки от периферна кръв и от биопсия на маточна лигавица.

# 423
  • Мнения: 3 453
Брех, вече и д-р Хоуп станах.  ooooh! Рецептата за бърканицата с мед я взех от д-р Милен Кацаров. Моля ви, стига с тази бърканица на Хоуп, не е моя, само я споделих навремето! Достатъчно ме дъвкаха в любимото Зачатие по повода.  Confused

diela33,
абсурд да са ти казали в клиника Надежда за прием на билки или бърканицата на "д-р Хоуп". В нито една клиника няма да ти кажат такова нещо.
Ето в тази тема са описани всички хранителни добавки, които подобряв …  сперматогенезата
Не прочетох, къде споменаваш за запушени тръби, но ако е така, се насочете към ИКСИ процедура. Със запушени тръби не е възможно естествено забременяване.

sen_jan,
много съжалявам за случилото се!  Tired

# 424
  • Мнения: 65
sen_jan много съжалявам  smile3518 ,но не се предавай.Смело напред,ще сбъднеш мечтата си.Вярвай в това и всичко ще е наред newsm17

# 425
  • Мнения: 3 033
Преди няколко седмици пуснах запитване относно вливане на имуновенин. Бях много притеснена как ще мине вливането, след като бях прочела за нежеланите реакции, като втрисане, вдигане на температура и подобни. При мен, слава богу, не се стигна до нищо подобно. Вливането продължи 3,5 часа, без никакви странични реакции. Преди да започне вливането ми замериха температурата – беше 36,3 градуса, след вливането се беше покачила на 36,7 градуса, т.е. само с 4 десети. Това не е никакъв проблем. Чувствах се леко замаяна, но нищо притеснително. Отначало ми пуснаха системата на по-бавна скорост, а после увеличиха. Обясниха ми, че скоростта, с която се влива препарата зависи от килограмите на лицето. Изчислява се по някаква формула с каква скорост трябва да бъде вливането. През цялото време ме наблюдаваха – кръвно налягане, пулс и подобни. Специално в Репромед всичко е на много добро ниво.

# 426
  • Мнения: 133
Ей момичета, не съм Ви забравила  smile3525 Tada smile3525
Нямам никакво свободно време последните няколко месеца! Исках само да ви се похваля, че днес ми боцнаха блокиращата на 19 ден от цикъла и на 27.03 започваме всекидневните убождания Simple Smile Най-накрая и аз успях да се вредя в листа на започналите процедура  newsm44
Стискам палци на всички и на себе си! Целувки   newsm51

# 427
  • Мнения: 65
lubenceto стискаме палци всичко да мине по вода и да се похвалиш накрая newsm17 EFP
А аз да се похваля  newsm47 на 07.03 се роди нашата малка принцеса Пламена.Няма по-щастлив човек от мен  smile3503 newsm03 newsm53 пожелавам на всяка една да изпита това чувство   love001

# 428
  • Мнения: 6 002


  lakobra ,честита мамина отмяна   bouquet Да ви е жива,здрава и само радост да ви носи  Hug Hug Hug

# 429
  • Мнения: 133
Мамчета  Hug
Вчера извадихме 15 яйцеклетки и днес се обадиха, че 9 са в перфектно състояние!
Пожелавам успех на всички! След трансфера ще ви информирам за ситуацията при нас! Усмивки и стиснати пръстчета   bouquet

# 430
  • Мнения: 3 033
Въпреки вливането на имуновенина, не успях да задържа бременността. Отново завърши с мисед.  Cry

# 431
  • Мнения: 133
Мамчета  Hug  bouquet
Отново голямо затишие Thinking
Аз искам да ви се похваля  Hug
Днес на 5ти ден ми беше трасфера... Върнаха ми 2ка бебета и останаха З сладоледчета  Simple Smile
Остана само малко търпение и много помощ отгоре  Praynig
Пожелавам успех на всички и много стиснати пръсчета !

# 432
  • Мнения: 65
Helinor17 много съжалявам за неуспеха  smile3518 бъди силна и не се отказвай и вярвай,че ще сбъднеш мечтата си!
lubenceto имаш много стиснати палчета от нас newsm17.Дано се случи великденско чудо и да се похвалиш скоро с положителния резултат EFP

# 433
  • Мнения: 41
Христос Воскресе, настоящи и бъдещи мамчета!!! Бъдете здрави, положително настроени и много много щастливи!!! Весело изкарване на празника! Hug

# 434
  • Мнения: 534
След дълго лутане (почти две години) и без открит проблем и аз ще трябва да се престраша да посетя по специализиран доктор. Правила съм доста изследвания, но никой доктор не открива проблем. Надеждата ми е в клиниката и д-р Пенков, за който чета доста отдавна добри неща. Вече съм тотално отчаяна. Искам да Ви попитам за работното време на клиниката, по точно сутрин от колко часа работят и в колко затварят вечер. През работно време няма да ми е възможно да ходя.

Общи условия

Активация на акаунт