Мед.център "Репромед" Плевен-2

  • 65 724
  • 468
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 133
Мила Ванеса! Най добре се обади и питай направо там, тъй като едва ли ще се съобразят с това, че ти неможеш, попринцип работят и събота,но се обади от сега тъй като наплива е доста голям, на мен в началато ми се налагаше да чакам по месец тъй като и аз неможех да пътувам през седмицата !
Успех момиче и не се отчайвай! Всички тук минаваме по този тежък път!

# 436
  • Мнения: 3 033
Vanesa, обади се по телефона (този, който е на регистратурата, виж го от сайта), за да си запишеш час за преглед и имай предвид, че не можеш да си запишеш час от днес за утре. Обикновено часовете са за след седмица до 10 дни. Въоръжи се с много нерви, търпение и средства. Не очаквай, че от едно посещение проблемът ти ще бъде открит и излекуван. Аз посещавах клиниката в продължение на 6 месеца. Правят се пълни изследвания с цел диагностициране на проблема. Всички сме заети, на всички ни се налага да отсъстваме от работа, да пътуваме в повечето случаи от други градове, но това си е наш проблем. В клиниката работят всеки ден, а съботата обикновено е за спешни случаи. Пътят е дълъг и трябва да имаш търпение.

# 437
  • Мнения: 534
Много благодаря за бързите отговори! Записах си вече час и с радост установих, че клиниката работи и по празниците. Проблем с пътуването нямам тъй като съм си от града, но не мога да излизам от работа или по точно ако кажа за какво излизам ще остана без работа. А излизането няма да ми се наложи еднократно...

# 438
  • Мнения: 3 033
Ванеса, добре е, че вече си взела решение да действаш. Дано проблемът ти бъде успешно диагностициран и получиш необходимата помощ и лечение. Хубаво е, че си от града и няма да ти се налага да пътуваш поне. Аз пътувам от 70 км., но няма друг начин. А това, което си споделила, че ако кажеш причината за отсъствие от работа ще остеш без нея, ми звучи жестоко дори. Смело напред! Търпение и кураж!

# 439
  • Мнения: 780
Аз отново се появявам да вдъхна надежда и кураж на всички семейства по пътя им за бебе  Hug Heart Eyes Мая е вече на 10 месеца и половина и живота е прекрасен! Приказен! Нищо от Пътя не се забравя.. всички трудности, всеки опит, всеки отрицателен тест ще оставят следа завинаги у нас..  Но всичко се Осмисля с най-специалния Смисъл.. казваш си, че всичко е имало смисъл щом е довело до този резултат. А бях загубила тотално надежда преди успешния опит. Мислех, че на всички други им се случва, но на нас никога няма да се случи. Ех.. сега като си спомня.. А виж, днес живеем мечтата си! Благодаря ти Господи!

Пожелавам ви скорошни сбъднвания!  Hug Hug

# 440
  • Мнения: 133
Хайде едно включване и от мен, дори и не толкова приятно  Sad
Днес ходихме на тестче, резултат положителен, но доста нисък, боцнаха ми дупето с прегнил и понеделник отново на тест, но ...като че ли позагубих надежда. Доки ми каза, че има шанс, но въпреки всичко нещо ми е под въпрос ... Thinking
Ужасна история...наревах си се едно хубаво цял ден и остана малка надежда за понеделник  Praynig Hug

# 441
  • Мнения: 41
Хайде едно включване и от мен, дори и не толкова приятно  Sad
Днес ходихме на тестче, резултат положителен, но доста нисък, боцнаха ми дупето с прегнил и понеделник отново на тест, но ...като че ли позагубих надежда. Доки ми каза, че има шанс, но въпреки всичко нещо ми е под въпрос ... Thinking
Ужасна история...наревах си се едно хубаво цял ден и остана малка надежда за понеделник  Praynig Hug

lubenceto, какво стана? Стискам палчета!!! Надявам се този път положителния тест да е бил с мнооого висока стойност  Hug

# 442
  • Мнения: 133
Амиии и аз се надявах ... обаче не  smile3506 smile3518
Поревах си едно хубаво ... и чакаме ЕТ след някой друг месец малко да си почина  newsm17

# 443
  • Мнения: 18
Здравейте, и аз след дълго лутане през януари отидох при доктор Пенков. Преди няколко дни подадох документи за финансиране на ин-витро процедура. Дано всичко мине наред- надявам се в Репромед наистина да се сбъдне мечтата ми ! Желая успех на всички!

# 444
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,малко да раздвижа темата.При док.Пенков съм от няколко месеца.На 24.06  ми беше трансфера на 2 Е на 5 ден.Това ми е 6 опит и си представяте колко много ми се иска вече да е положителен.Вече ми е осми ден след ET и търпението започва да се изчерпва.Но...се настройвам да удържа до края.Тесц кръвния е на 10.07...има мноооого време.Малко напрегнати гърди и съвсем леко зацапване на втори,трети ден след ET.Желая ви положителни тесчета и дано Господ се смили над нас.
 newsm51

# 445
  • Мнения: 6 002
На 24.06  ми беше трансфера на 2 Е на 5 ден.

 Peace Praynig Praynig късмет Лена и те очакваме с хубава новина  Hug Hug

# 446
  • Мнения: 12
Благодаря ти светулка7.Дано най-после и при мен изгрее слънце.На всички от сърце пожелавам успех,ще пиша за резултата. Hug

# 447
  • Мнения: 6 002
Лена,няма ли да ни зарадваш  newsm78  Praynig Praynig

# 448
  • Мнения: 338
Жалко че не е писала Лена какъв е резултата. На мен ми се струва че е положителен заради споменатите зацапвания на 2-3 ден след ЕТ. Дано да съм прав и дано тя да се включи отново в темата. Стискам палци  Peace!

# 449
  • Мнения: 6 002
Дано да си прав  Peace Praynig Praynig
Инак днес разбрах  за поредното родено  бебче ,сътворено в нашата клиника  Grinning Grinning  Да им е живо и здраво на мама и тати и много радост да им носи !
Вие до къде стигнахте  миши татко ?

Общи условия

Активация на акаунт