Мед.център "Репромед" Плевен-2

  • 65 723
  • 468
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 55
Предполагам, че това поредно бебе е нашата гордост Никола. Някои може би си спомнят за моя опит 2012. Беше успешен, но ЧХГ беше по-ниско и завърши с мисед в 9 седмица. НО ние и Док не се отказахме и в края на 2013 видях най-накрая четири цифрено ЧХГ, а на 06.08.2014 гушнах моя сладък син. Док беше непрекъснато да нас и ние никога няма да можем да му се отблагодарим за голямата му отдаденост на пациентите и способността му да вдъхва кураж и надежда.

# 451
  • Мнения: 6 002
Честита ти рожба Петуния  Hug Hug
Да ви е здрав,много палав Никола и много радост да ви носи   bouquet
Обичам да чувам за такива хубави новини  Party

За друго бебе става на въпрос-мома  Mr. Green ,но както и да е,важното е,че новините са добри  Peace
 Дано сте ни на късмет на всички нас  Hug Hug Hug

# 452
  • Мнения: 118
Да побутна малко темата и да споделя,че преди повече от два месеца,благодарение на доктор Пенков , семейство Стивасареви и радио Витоша се сбъдна мечтата ми за дете.Вече се радвам на малката си дъщеричка и чувството е невероятно.Пожелавам на всеки един от вас да опознае това чувство по скоро.И Вярвайте чудото ще се случи.

# 453
  • Мнения: 780
Да побутна малко темата и да споделя,че преди повече от два месеца,благодарение на доктор Пенков , семейство Стивасареви и радио Витоша се сбъдна мечтата ми за дете.Вече се радвам на малката си дъщеричка и чувството е невероятно.Пожелавам на всеки един от вас да опознае това чувство по скоро.И Вярвайте чудото ще се случи.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 6
Здравейте!! Казвам се Сашка на 29 години и съм от Монтана. Другата седмица съм на преглед в клиника Репромед в Плевен.Вече почти от 2 години се опитвам да забременея но без резултат.Октомври месец ми правиха операция на маточните тръби и ми казаха че едната е била запушена а другата само частично. Препоръчаха ми тази клиника.Пишете ако има и други с такъв проблем и ако някой е посещавал тази клиника.  Simple Smile

# 455
  • Мнения: 6
Предстои ми цветна снимка на маточните тръби. На някои правена ли му е такава? Можете ли да ми колко се заплаща като пари  Simple Smile

# 456
  • Плевен
  • Мнения: 122
Здравей Сашка,
на мен ми е правена в Авис Медика и цената беше 130 лв.

# 457
  • Мнения: 65
Здравей!На мен също ми е правена такава снимка в Авис Медика.Цената беше 120-130 мисля.Пожелавам ти успех.В тази клиника сбъднаха мечтата ми да стана майка и сега се радвам на едно прекрасно ангелче.
Желая на всички да изпитат това приятно чувство! newsm03 newsm53

# 458
  • Мнения: 23
Отдавна никой не е писал тук. Да побутна малко темата- 9 ден след трансфер съм, а времето минава толкова бавно......

# 459
  • Мнения: 73
Здравейте!
На мен предстой преглед на 25.05.Стискайте палци всичко да е наред и скоро и ние стартираме процедурата!
Късмет на всички!И дано тази година сбъдне нашите мечти и да станем родители!
 stork-boy stork-girl

# 460
  • Мнения: 311
Да побутна темата  Rolling Eyes
Здравейте и от мен Simple Smile От година ходим в клиниката.
На кратко на 10ти ден ми поставиха Прегнил 5000 при 15мм фуликул и после кекс 5 6 дена.За инфо Мъжо е с тератозооспермия , а преди това беше с астератозооспермия , а аз за сега съм добре с изследванията.
15.06 съм на кръвен тест.Ако е  EFN живи и здрави Юли месец инсе.
Да попитам възможно ли е въпеки Прегнила да няма овулация  newsm78
Много съм доволна от посещенията ми до сега в тази клиника.Успех на всички пациентки  Hug
MOQTA MECHTA Успех !

# 461
  • Мнения: 6
Да побутна темата  Rolling Eyes
Здравейте и от мен Simple Smile От година ходим в клиниката.
На кратко на 10ти ден ми поставиха Прегнил 5000 при 15мм фуликул и после кекс 5 6 дена.За инфо Мъжо е с тератозооспермия , а преди това беше с астератозооспермия , а аз за сега съм добре с изследванията.
15.06 съм на кръвен тест.Ако е  EFN живи и здрави Юли месец инсе.
Да попитам възможно ли е въпеки Прегнила да няма овулация  newsm78
Много съм доволна от посещенията ми до сега в тази клиника.Успех на всички пациентки  Hug
MOQTA MECHTA Успех !


Здравей какво стана с резултата на 15.06. от кръвния тест?

# 462
  • Мнения: 311
Здравей Simple Smile За съжаление е отрицателен   Sad
Да се надяваме другият или по другия месец инсе...
Има нещо което ме притесни.Лекаря каза , че иска да ме види между 7 и 10ти ден на МЦ до тук ок ясно , но каза , че от чхг теста му се виждало нещо странно свързано с матката  Shocked
Нещо не беше на кеф и не съм и питала и ще си чакам до 26.06 когато ми е прегледа.
Имате ли представа чхг освен бременност друго какво показва.
Резултата не е при мен , но мисля , че беше 0,03 или 0,17.
Благодаря Simple Smile

# 463
  • Мнения: 6


Здравей Simple Smile За съжаление е отрицателен   Sad
Да се надяваме другият или по другия месец инсе...
Има нещо което ме притесни.Лекаря каза , че иска да ме види между 7 и 10ти ден на МЦ до тук ок ясно , но каза , че от чхг теста му се виждало нещо странно свързано с матката  Shocked
Нещо не беше на кеф и не съм и питала и ще си чакам до 26.06 когато ми е прегледа.
Имате ли представа чхг освен бременност друго какво показва.
Резултата не е при мен , но мисля , че беше 0,03 или 0,17.
Благодаря Simple Smile

Здравей.Аз също бях на тест на 15.06.-моят също бе отрицателен.Ние ще чакаме заповедта по фонда, която надявам се да излезе през август.Аз също съм на преглед между 7 и 11 ден, но днес си записах час за 29.06.Този път ще се разминем.Явно сме били по едно и също време в клиниката

# 464
  • Плевен
  • Мнения: 122
Някой знае ли от кога до кога няма да работи клиниката и ще бъдат в отпуска тази година?

Общи условия

Активация на акаунт