Предстои ми лапароскопия - тема 7

  • 134 218
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Сливен
  • Мнения: 825
А аз въобще не съм наясно с тез кисти до преди 4 месеца когато ме подготвяха за ин витро пиех противозачатъчни при което от един задържан фоликул стана киста доста голяма и притискаща пикоч мехур тогава ме оперирахя а сега 3 месеца по късно пак киста.Надявам се този път с медикам да е успеем да е унищожим.

# 736
  • Мнения: 4 008
И аз в момента съм на противозачатъчни преди инвитро.Знам,че помагат за някои видове кисти.
Когато нещо се хване навреме,се лекува с медикаменти и операциите са крайна мярка.


# 737
  • Сливен
  • Мнения: 825
заддържан фоликул и три месеца уж да се махне от тях той си порастна в киста и за това мн против противозачатъчните съм а й от тях получавах аномалий на цикъла( примерно в повечето случай ми идваше преди да ги спра) .И да наясно съм с операцийте че са крайна мярка а и не мисля че ще издържа 4 опарация.Тез дни трябва да ми дойде Ц и се чудя преди това ли да посетя гинеколога си или след Ц Sad

# 738
  • Мнения: 4 008
fair wind,значи не са били подходящи за теб хапчетата,които са ти изписали.Аз миналата година пиех едни ужасни.Кървях по цял месец от тях и ми излизаха пъпки. Crazy
Сега новият ми доктор уцели в десятката.Пия Логест и нямам никакви проблеми,действат ми идеално.И аз си имам кистичка-ендометриозна,моята едва ли ще се махне с хапчетата,но поне да не расте.Тези са най-коварните кисти.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте момичета! Предстои ми лапороскопия за отстраняване на миомен възел в Пловдив. Бихте ли ми препоръчали някой. Бях в Торакс на преглед при д-р Видева,цената там е 550 лв. Тя ми каза за д-р Кичеков. В Селена как е? Много съм притеснена

# 740
  • София
  • Мнения: 8 131
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=936134.new#new

Общи условия

Активация на акаунт