СЕДМИ клас - втори срок - 12 тема

  • 24 913
  • 732
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 268
G..D.. винаги стреса и изпитната ситуация си казват думата!
Струва ми се, че всички школи си правят последните пробни през април или греша?
В междучасие са през май

# 286
  • Мнения: 24 467
Добре, че тук - там хващам от английския - истината лъсна! И по-зле ще става!
За какво говориш, какво си чула?

От пуснатата песничка от линка разликата между дамата и мен е само във външния вид. Много съм добра!  Laughing Дори на скорост го докарвам, мога да съпернича.

# 287
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Има предвид песента  Laughing

# 288
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Златото за песента на мамата говори сигурно.Видяла се е отстрани сигурно,като повечето от нас. hahaha

# 289
  • Мнения: 4 936
Е за песента - за какво друго да говоря - дори пуснах линк към клипчето във вейса и сега чакам отзиви Simple Smile

# 290
  • Мнения: 24 467
Аз помислих пък да не е някоя новина световна, че снощи не сме пускали нищо, освен Травъл ТВ. Проспивам камари новини. Не, че ми липсват, но пък може и някоя да ни засяга, знае ли човек... Grinning

# 291
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте, само да вметна, че съм качила в пощата последния ПИ по БЕЛ от МГ Варна в пощата.

# 292
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
В коя поща? Не го намирам... ОТТЕГЛЯМ си въпроса  Joy Просто го търся в математиката... ooooh!

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 12:29 от Lady_A

# 293
  • Мнения: 5 377
Вие не можете да си представите как  от вратата съм ефектирана за първата нередност дето съм видяла #Cussing out , и понеже нямам много време, дудна докато се събличам да влизам в банята. Пътьом, вече съблечена минавам през детската стая и там, в цялата си гола прелест довършвам конското. И това  не е прецедент, практика е Embarassed Embarassed.

# 294
  • София
  • Мнения: 5 137
Вие не можете да си представите как  от вратата съм ефектирана за първата нередност дето съм видяла #Cussing out , и понеже нямам много време, дудна докато се събличам да влизам в банята. Пътьом, вече съблечена минавам през детската стая и там, в цялата си гола прелест довършвам конското. И това  не е прецедент, практика е Embarassed Embarassed.

Ама гола- голеничка,  дибидюс ли?  Laughing

# 295
  • Мнения: 18 009
Вие не можете да си представите как  от вратата съм ефектирана за първата нередност дето съм видяла #Cussing out , и понеже нямам много време, дудна докато се събличам да влизам в банята. Пътьом, вече съблечена минавам през детската стая и там, в цялата си гола прелест довършвам конското. И това  не е прецедент, практика е Embarassed Embarassed.

Ама гола- голеничка,  дибидюс ли?  Laughing

Хи-хи, у вас е купон, сватя  Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 5 377
е, как - като за влизане в банята.
Може би трябва да уточня, че не се крия от децата, нито те от мен - все още. Къпя се с тях, а като се изнервя - къпя и тях  Laughing Laughing Laughing Искам децата ми да  свързват  женската анатомия не с лачени плеймейтки с тунинг и фотошоп,  а с нормално женско тяло .

# 297
  • Мнения: 4 936
Скрит текст:
И ние у дома не се крием - макар че когато съм съвсем гола се обръщам или прикривам, не натрапчиво все едно 'се крия'. Той не се крие въобще.

Не сме нудисти, но е практика да съм в тоалетната и да се дотътри да ми се обяснява нещо, е като стане време да ставам, го гоня за да се оправя на спокойствие

# 298
  • Мнения: 5 377
Gold - и аз съм така. А номера с отворената врата на банята и те в хор обясняват случки от деня, а аз слушам и се къпя едновременно  #Crazy. Ами като се добави и таткото - и той с неговите си неща за споделяне...  #Crazy #Crazy само майка с мъжки рожби може да ми влезе в деликатното положение  Laughing
Ние започнахме срока - 5,20 по математика на тест... наистина не знам какво да правя вече.... да вия ли, да стена ли или да се свия някъде и да си поплача.

# 299
  • Мнения: 4 936
Не плачи, з амомче не е лош резултат 5.20!

Аз, за разлика от много от вас тук, не решавам задачите по мат - най-много една -две ако ми е интересно,но масовата практика е- давам му задачите, гледам до къде и какво е решил, давам идея, ако е необходимо и спирам до там. ОСтаналото го пращам да му го обяснят на уроците. Та днес беше младежа със задачките от медиана на ganis - обяснила му ги госпожата, но много ги харесала и помоли да й ги пратя на @ за да ги даде на математическата паралелка в училището.
 ganis, ако нямаш нищо против ще изплагиатствам задачите и ще ги изпратя на г-жата?

Общи условия

Активация на акаунт