Звездни компромати- 169

  • 56 738
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, голяма смешка е тази женица Joy

Една убийствена фотка на Джеймс Франко. Фотограф- Тери Ричардсън Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 4 120
 Аз мисля, че съм виждала сесия с това облекло, но като за плаж. Ще се поровя сега.

# 707
  • Мнения: 459
Аз мисля, че съм виждала сесия с това облекло, но като за плаж. Ще се поровя сега.
Снимка от сесията.   bouquet

# 708
  • Мнения: 4 120
  bouquet 
Явно тук и за бар става Simple Smile Гледах други снимки  от събитието- дами с кожи, Николета по бански  Grinning

# 709
  • София
  • Мнения: 2 808
Бански да е, чувал да е... Долче$ Габана да е.  hahaha

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
Определено Алисия е облечена по-стилно на това парти

# 711
  • Мнения: 814
Николета да не се изживява като българската Бианка Балти и да си мисли ,че щом си купи цялата колекция на Dolce & Gabbana, ще я поканят за следващото им рекламно лице. Mr. Green

# 712
  • Мнения: 2 183
А тази и рокличка слагана ли е тук?
Мисля, че е много в тон със студиото и интериора в къщата.  Laughing Кокошки, прасета, сено..
Ако се изтупа и там по бански..алеле..

А ..И в някакъв клип се е снимала скоро
1 2

# 713
  • Мнения: 4 120
 То е пола, преди малко като се рових за банския видях, че струва 1070 евро  Grinning

# 714
  • Мнения: 9 700
А ..И в някакъв клип се е снимала скоро
1 2

Това ново ли е?  newsm78 Защото ми прилича на онази Николета от преди 2-3 години....косата, грима...

# 715
  • Мнения: 2 183
Ново е, ново е..
Скоро е качено в сайта и, а това е някакъв фолк певец, който сега ще дебютира.
Клипа още не е излязъл.

# 716
  • Мнения: 12 473
Хах..онзи чувал, с който  беше преди няколко дни Николета, днес ми го предложиха в един пловдивски магазин за 160 лв..Wink

# 717
  • Мнения: 4 864
Хах..онзи чувал, с който  беше преди няколко дни Николета, днес ми го предложиха в един пловдивски магазин за 160 лв..Wink

беше ли пълен с брашно като ти го предложиха?

# 718
# 719
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Хах..онзи чувал, с който  беше преди няколко дни Николета, днес ми го предложиха в един пловдивски магазин за 160 лв..Wink

Еее, да, ама е бил Дончо&Гергана, къде ще се мерим ние, простосмъртните, с НикитУ.  Mr. Green РИспект!  omm

Алисия е с жестока риза. И изглежда много добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт