С какво ви дразнят свекървите- 24

  • 61 119
  • 807
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
А ти що не си спиш у вас вместо да командориш в чужд дом?

никой не съм командвала в случая.

# 31
  • Мнения: 12 669
Аз също не бих събудила някой да ме закара ако знам ,че е легнал късно независимо дали ми е син /дъщеря, баща или мъж.


Аз също, но явно в това семейство е в реда на нещата. И ако снахите мааалко се замислят, че светът не е устроен по техен модел, ще е по-лесно.

# 32
  • Мнения: 3 784
Ariana съгласна с теб.
Нито ще си хвана такси, нито ще млатя с градския транспорт при положение че сина ми може да ме закара. Всеки има задължения към всеки в семейството. И при положение че няма друга работа - нищо няма да му стане. А чесно казано аз лично не бих била толкова деликана..
Марсинка май примера ти не се получи. Разликата е че ти си му жена а тя му е майка.

Не е ли малко тъжно, че жена му се грижи повече за комфорта му (да го остави да се наспи и да се спасява с такси), отколкото майка му. Какво стана с "Жени много, майка една."?

Аз не бих се впрегнала на такава ситуация (на мястото на Марсинка), но пък и всъщност никога не бих и не съм нощувала при гадже под покрива на майка му.

# 33
  • Мнения: 8 266
Oпита да се замаже положението....никъде не пиши че жената не е чукнала на вратат. Достатъчно деликатна е била да говори тихо за да не събуди бъдещата снаха.
И свекървата е влизала в стаята да си вземе дрехи за работа. Що ли не я накарах да си изнесе гардероба щото на мене ми се спи след дискотека.

# 34
  • Мнения: 8 266
Ariana съгласна с теб.
Нито ще си хвана такси, нито ще млатя с градския транспорт при положение че сина ми може да ме закара. Всеки има задължения към всеки в семейството. И при положение че няма друга работа - нищо няма да му стане. А чесно казано аз лично не бих била толкова деликана..
Марсинка май примера ти не се получи. Разликата е че ти си му жена а тя му е майка.

Не е ли малко тъжно, че жена му се грижи повече за комфорта му (да го остави да се наспи и да се спасява с такси), отколкото майка му. Какво стана с "Жени много, майка една."?

Аз не бих се впрегнала на такава ситуация (на мястото на Марсинка), но пък и всъщност никога не бих и не съм нощувала при гадже под покрива на майка му.
Ами аз лично на мъжа ми мога да му откажа да го закарам на летището...но на родителите ми не съм си и помосляла.

# 35
  • Мнения: 805
А ти що не си спиш у вас вместо да командориш в чужд дом?

никой не съм командвала в случая.
Joy
хич не си
такси,автобус и т.н. аааа то това само като идея,че да не ти нарушава спокойствието в НЕЙНИЯ дом

# 36
  • Мнения: 161
И аз, когато съм нощувала при мъжа ми, тогавашни гаджета и сега, майка му е влизала и влиза, но преди това чука и така влиза

# 37
# 38
  • Мнения: 3 784
Хоуп, коментираме гледната точка на търсещия услугата в случая. Т.е., не дали ти ще откажеш, а как ти идва отвътре - да се погрижиш повече за детето/мъжа си или за себе си.

# 39
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
По-добре такси, отколкото да карам сина си недоспал да шофира.

# 40
  • Мнения: 100
Хоуп, почукване нямаше, нито тогава нито никога. Дрехи в неговата стая тя няма, влизането си беше директно с цел. Имало е случаи, когато е влизала късно вечер/вече сме си легнали/ за да затвори клапата на печката/пак без почукване и при положение че знае че ще я затворим/, да простре прането в стаята/пак късно вечер след като сме си легнали/ - пак без да почука. Когато се изнесохме/в апартамент в същия вход/ се влизаше пак без почукване без значение от деня или часа. Случавало се е в 6ч сутринта и късно вечерта. Никога нищо не съм казала, за да не я обидя, но вътрешно не ми е било приятно.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз никъде не прочетох, че Марсинка е казала каквото и да било на свекърва си. Просто си е помислила, че е свекърва й е постъпила малко тъпо. Аз лично ако съм на нейното място нямаше да се ядосам на свекървата, но щеше да ми стане неудобно. Ама хора различни - за едни е едно няма нищо тази ситуация, за друг тя би била крайно изнервяща и просташка. Хора всякакви. Станало ли й е кофти - станало й е и колкото и да я хокате каква "принцеса" и командаджийка е, тя няма да си промени мнението.
Аз съм преспивала само два пъти за 5г. в дома на мъжа ми и то когато родителите му ги нямаше. Не бих си и помисляла да си причиня такова нещо. Най-малкото майка му беше много тактична да ми разказва как бившата на приятеля ми се е "мандахерцала" в неугледен вид в къщата й и още куп други подробности, свързани с нея  Grinning


Марсинка, как като сте се изнесли, е влизала в дома ви. Нали е заключено или сте имали "благоразумието" да й дадете ключ. Ако е така - сори, ама вие сте си виновни  Peace

# 42
  • Мнения: 100
Аз никъде не прочетох, че Марсинка е казала каквото и да било на свекърва си. Просто си е помислила, че е свекърва й е постъпила малко тъпо. Аз лично ако съм на нейното място нямаше да се ядосам на свекървата, но щеше да ми стане неудобно. Ама хора различни - за едни е едно няма нищо тази ситуация, за друг тя би била крайно изнервяща и просташка. Хора всякакви. Станало ли й е кофти - станало й е и колкото и да я хокате каква "принцеса" и командаджийка е, тя няма да си промени мнението.
Аз съм преспивала само два пъти за 5г. в дома на мъжа ми и то когато родителите му ги нямаше. Не бих си и помисляла да си причиня такова нещо. Най-малкото майка му беше много тактична да ми разказва как бившата на приятеля ми се е "мандахерцала" в неугледен вид в къщата й и още куп други подробности, свързани с нея  Grinning


Марсинка, как като сте се изнесли, е влизала в дома ви. Нали е заключено или сте имали "благоразумието" да й дадете ключ. Ако е така - сори, ама вие сте си виновни  Peace


Ами той моя им даде и на двете по един ключ, в което няма нищо лошо ако се ползва с мярка/аз също имам ключ за у тях/. Само че тя даже и не се мъчеше да го използва - направо влизаше. Колкото и да не ми се иска се научих да стоя постоянно заключена, за да няма изненади, когато излизам от банята например. Съгласна съм че когато аз съм я извикала/нея или някой друг/ не очаквам да звъни на звънеца, но при положение, че не я очаквам....

# 43
  • София
  • Мнения: 23 098
Ами той моя им даде и на двете по един ключ, в което няма нищо лошо....
Голяма грешка!
От моя дом никой няма ключ.  Peace (Изключвам живущите в него.)

# 44
  • Мнения: 100
Ами той моя им даде и на двете по един ключ, в което няма нищо лошо....
Голяма грешка!
От моя дом никой няма ключ.  Peace (Изключвам живущите в него.)

е тъй де и на мен не ми е приятно, но това го разбрах като излязох от родилния и вече не върви да си го поискам обратно. Е в някои случаи има ползва - за проверка на вода, или да ми затвори прозорец и да ми полее цветята ако ме няма, но си остава момента на изненадата

Общи условия

Активация на акаунт