Отговори
# 675
  • Мнения: 97
Здравейте момичета  Hug
Толкова хубаво време тези дни, че и ние не сме се спряли, утре пак ще сме цял ден в парка  Simple Smile sun
Та реших да наваксам с четенето тая вечер  Grinning
Хрисчо, мерси много за информацията, аз не знаех, че ще зареждат пак, значи преди да поръчаме от и-бей ще отидем пак първо да проверим да не би да са доставили тук Simple Smile То и от там си имат гаранция количките, но ако заредят тук сигурно няма да се занимаваме с поръчки, доставки и истории, ако можем да си я видим на живо и да си я вземем веднага..   Wink

Иначе за секса - ние пък сме обратно, мъжа ми въобще не се притеснява, но аз нещо хич нямам желание.. Sad Все нещо ме боли, тежи ми корема, чувствам се подута и се гърча като тюлен, с извинение, но изобщо не се чувствам секси.. Но все пак си правим от време на време, за да не ми се сърди мъжо, че не му обръщам внимание  Laughing Но ние само с презерватив, понеже в началото имах контракции и доки ми каза, че спермата може да предизвика контракции и затова така.. Явно точно затова казват при преносване, че най-сигурното средство да предизвикаш раждане е сексът. Така че накрая ще махнем и презерватива Simple Smile
Иначе за мъжете, които се притесняват, не знам и аз какво да ви посъветвам, те някои хора колкото и да им говорят доктори или статии да четат, пак си знаят тяхното.. Може би е по-добре наистина да им кажете, че след раждането съвсем няма да има възможност за това, така че сега е точно подходящият момент за ласки Simple Smile  Peace

# 676
  • Мнения: 0
Аз да питам, толкова силно ли ги усещате. Аз започнах да подозирам преди 2 седмици и от тогава не са се променили толкова нещата, шава си за мъничко, предимно вечер и това е. Тъкмо ей сега за пръв път го усетих с ръка, но то беше чакане...  Като ви чета за ритници, акробатики, а и се разходих малко из септемвтийките и там са "по -малки" от мен и те казват същото. Аз съм наясно, че съм в нормите теоретично, и че някои имат първи усещания дори към 22 -23 гс, но като чета и почвам да се замислям. Отдавам разликата на това, че повечето пият кафе и подобни. Аз по принцип не съм по кафето, а пък сега съвсем не ми се пие нищо странично освен вода, с малки изключения.

# 677
  • Мнения: 742
 Аз го усещам като акробат от 2-3 дни.Преди това подритваше,но не чак толкова много.Сега имам чувството ,че направо целия се върти в корема ми Grinning Съмнявам се кафето да има връзка,защото аз пия само едно 3 в 1 сутрин,а той започва да шава най-много вечер като се излегна пред телевизора.Забелязала съм,че и ако съм сгъната например както сега пред компа започва да недоволства и да рита.Спокойно,сигурно бебчето ти е спокойно просто,в което няма нищо лошо.
 Май само ние сме нощните птици  Laughing

# 678
  • Мнения: 1 214
Аз бях в движение цял ден и бебка си кротува.Наистина ако застанеш по-свита започва да блъска отвъртре сякаш казва:Алоооооу , я застани по човешки , тук местенцето не стига вече  Laughing hoptrop , въпрос на много фактори е как усещаш бебето точно в тази седмица.Не се притеснявай.
Днес не се спрях цял ден.Накрая бяхме и на гости.А като си обух обувките останах неприятно изненадана.Оказа се , че съм се подула леко.По пътя към къщи успях да измъкна и халката от пръста си и вече я прибирам , че на една приятелка са и я рязали , докато е била бременна.

# 679
  • Мнения: 0
Селевра, освен че съм с 1 час назад, пък като не спя качествено през нощта после така ми се доспива и постепенно си сменям деня и нощта Embarassed. А и сега както вали постоянно няма какво друго да правя, седна пред тв и... Не обичам така, но какво да правя. А за мърдането малко ме успокоихте, аз си знаех, но все пак като чета и се замислям  newsm78
Хайде лека ви  smile3525

# 680
  • Мнения: 1 796


Честит празник на всички и честит имен ден на всички, които носят имена на цветя, храстчета, дръвчета, бъдете здрави и следвайте мечтите си Hug

# 681
  • Мнения: 14
Аз да питам, толкова силно ли ги усещате. Аз започнах да подозирам преди 2 седмици и от тогава не са се променили толкова нещата, шава си за мъничко, предимно вечер и това е. Тъкмо ей сега за пръв път го усетих с ръка, но то беше чакане...  Като ви чета за ритници, акробатики, а и се разходих малко из септемвтийките и там са "по -малки" от мен и те казват същото. Аз съм наясно, че съм в нормите теоретично, и че някои имат първи усещания дори към 22 -23 гс, но като чета и почвам да се замислям. Отдавам разликата на това, че повечето пият кафе и подобни. Аз по принцип не съм по кафето, а пък сега съвсем не ми се пие нищо странично освен вода, с малки изключения.

hophoptrop, и аз не го усещам така силно както другите описват. Да, има моменти, в които рита няколко пъти по-силно, но като цяло няма такива акробатски изпълнения. И аз по едно време се притеснявах като чета постовете да другите мами, но в крайна сметка никой от нас не е еднакъв с другия и бебчетата са ни различни Simple Smile Въпрос на усещане е от страна на майката, а и може да е просто едно спокойно бебче.
Питах на последната ЖК и ми казха, че няма място за притеснение освен ако спра да го усещам изобщо, но иначе е невъзможно да кажат как и колко пъти на ден е нормално бебето да рита. То си се движи почти през цялото време, но ние не го усещаме през цялото време...
Важно е ние да сме спокойни и всичко ще е наред...
Един хубав празник пожелавам на всички нас Simple Smile

# 682
  • Мнения: 4
Честит имен ден на всички цветя в нашата темичка   bouquet , на техните дечица, роднини или т.н   bouquet   bouquet   bouquet Много хубав ден.

hophoptrop аз не пия кафе никакво, недей се притеснява, както е казала Клейн сигурно е по-спокойно бебчето, важното е, че го усещаш Simple Smile

Хубав ден на всички пожелавам  Hug

# 683
  • Мнения: 40
Честит празник!
Цвети, Марго, всички останали, които носят красивите имена на цветя!  bouquet

В нашето семейство е двоен празник, майка ми и мъжа ми празнуват днес, започваме с приготовленията.

Хубав ден на всички!

# 684
  • Мнения: 97
Честит празник на всички и имен ден на именниците!!!  Hug  bouquet  bouquet
Въпреки, че нямаме именник в семейството, Цветница е един от най-любимите ми празници още от дете Simple Smile

За мърдането и аз до скоро не го усещах, после започна с леко побутване и сега вече се върти целия, мести ми корема чак и рита като луд.. Чак се притеснявам, че ще е много нервен..  Grinning Но аз не пия кафе и нищо, което съдържа кофеин и се храня супер здравословно, и захар не ям. Така че не мисля, че това е критерий, просто си е до ген явно Simple Smile  Peace
Но е точно както е казала celevra - като легна вечер и се почва, или като седна и се свия, явно го притискам и веднага се обажда милия  Grinning Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 42
Честит празник !   bouquet  bouquet  bouquet
След като си усещате бебчетата всичко е наред! Някои са си поспаливи просто,може да имате късмета и после да са така  Wink свекърва ми с второто до края е била с по няколко ритника на ден. След раждането е имала само една безсънна нощ-първата. 28 години по-късно девер ми все още може да легне и да заспи за секунди,без значение колко е шумно около него Laughing
Съдейки по себе си,риткането не зависи откафето или душевното ми спокойствие.бушува,когато съм свита,когато съм била дълго права и после легна или когато съм гладна  Laughing
Радвайте се на състоянието си и помнете,че бебоците са свързани с нас,ако има нещо нередно ще се усети. Няма нужда от филми. Хубав ден   bouquet

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Да ви почерпя послучай днешния празник, че нали съм именичка.

Слънчев и усмихнат ден на всички пожелавам.

# 687
  • Мнения: 1 214
Честит Празник на всички именници!

# 688
  • Мнения: 0
Добро утро! Да се присламча и аз към "цветята" на групата, защото е казвам Цветелина и имам имен ден  bowuu . Честит празник на всички съименици   bouquet.
Беба започва да се "активира" малко по малко  Simple Smile, тъкмо преди малко докато си "ровеше" някъде в дясно, така ме изненада от ляво, беше си силничко. Иначе усещането е някъде на дълбоко, може би е със задна плацента, нали казвате че имало значение и има и логика.
Хубав ден  Hug

# 689
  • Мнения: 378
Честит имен ден Цвети и всички празнуващи днес!  Hug
Аз винаги пожелавам едно и също и това са здравето и радостта!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт