Отговори
# 690
  • Мнения: 3
Честит Празник на всички именници!  bouquet

# 691
  • Мнения: 94
 baloniЗдравейте и Честит Празник на всички, които празнуват и които носят името на цветя! Да сте живи и здрави и много щастливи! baloni
Аз съм заета с разходки тези дни,а вечер набелязвам покупки в нет-а и не съм писала доста време, не мога да сваря и да ви изчета качествено, а отгоре-отгоре!
Ама накратко-купихме количка,набелязахме още доста неща,днес получих поредното прекрасно подаръче за бебка,секса е мираж с мааалки изключения, а разбирателството между нас е под всякаква критика! За сметка на това пък времето е прекрасно и почти не се прибирам, за да се ядосвам. Днес беше и първия ми плаж за сезона Simple Smile Спрях витамините и заради високия холестерол и понижения хемоглобин започнах да пия разни добавки от водорасли и есенциални мастни киселини,та сега се чувствам прекрасно и съня ми се завърна! Хубав празник на всички и прекрасна нова седмица!

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 19:29 от Wild*Orchid

# 692
  • Мнения: 1
Да се отчета и аз за днес.Честит празник мили момичета,бъдете живи и здрави,усмихнати и много щастливи през август.
Да питам дали е позволено да се яде диво месо newsm78.Не съм питала док по тоя въпрос.

# 693
  • Мнения: 8
Честит празник на празнуващите и от мен!
Аз мноооого моля за съвет относно една количка на която сме се спряли, четох доста различни мнения Simple Smile -->  http://www.biberon-bg.com/product/5838/2013-kolichka-malibu-all- … y-pooh-charm.html

# 694
  • Мнения: 14
Честит празник на празнуващите и от мен!
Аз мноооого моля за съвет относно една количка на която сме се спряли, четох доста различни мнения Simple Smile -->  http://www.biberon-bg.com/product/5838/2013-kolichka-malibu-all- … y-pooh-charm.html

aalexandrova, и аз я бях харесала и се чудех между тази и
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 70202a9f58312f5d2

Аз не съм ползвала колички изобщо, но като цяло аз попаднах все на добри мнения - били много здрави най-вече. Мой колега също са имали Хаук и други колиюки след това и каза, че от Хаук са най-доволни...

Хубава вечер от мен, аз се хоризонтирам Simple Smile

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте , мами! Честита Цветница! Да сте живи и здрави ,вие и вашите мъничета (айде от мен да мине и татковците )  Grinning
milena_walentinova  и аз имам същият огромен проблем с моя мъж ,но до сега не смеех да пиша за него.Напълно те разбирам! Постоянно го тормозя,изгарям от желание ,хормоните ми ме побъркват,а той ми бяга и аз се чувствам като натрапник (,а с предишната ми бременност не беше така,правихме до последно секс).Когато попитам "Защо?" отговора е ,че съм станала прекалено влажна ,а и с този корем не съм му била удобна !!!Това страшно ме обижда и натъжава ,дори започнах да си вкарвам разни филми,че ми изневерява ... и т.н. Успокоява ме,че всичко ще премине след като родя,охххх надявам се да е така!

# 696
  • Мнения: 7
Честит празник на празнуващите и от мен!
Аз мноооого моля за съвет относно една количка на която сме се спряли, четох доста различни мнения Simple Smile -->  http://www.biberon-bg.com/product/5838/2013-kolichka-malibu-all- … y-pooh-charm.html
Не я купувай ще съжеляваш, имах такава за първото си дете и имам опит с този модел. За мслко бебе е ок, но минете ли на летния кош и детето мине 7-8 кг и да сложиш нещо в багажника гумите отпред се огъват и се опират в шасито и все едно буташ тир, предните гуми се запират постоянно и за капак се счупи и самото шаси и ми я правиха 1 месец.

# 697
  • Мнения: 0
Миленка, аз не бих яла. Не че съм много веща с месата, но тук не дават да се яде нищо живо -колбаси, сушено, пушено. Мога само шунка и то да пише че е готвено. Млечните -все чета да бъде с пастьоризирано мляко. Никакви рохки яйца. Е, аз не го спазвам стриктно. Като ми попадне нещо пред погледа си опитвам  Blush
За количките мисля че е време да се позаглеждам, най -малко да се ориентирам за критериите на избор, че виж колко неща са от значение, а аз съм на мнение, че вещите трябва да ти служат и да не усешаш докато ги ползваш.

# 698
  • Мнения: 742
 Добро утро,момичета!Честит празник на всички цветя в темата на патерици.  bouquet
 Аз имам много голям проблем със съня.Будя се през 15-20мин. без причина.Въобще не мога да спа.Незнам какво става.Вчера имахме гости и се поуморих и въпреки това и тази нощ не спах качественно Sad
 Alexandrova,аз нямам опит с количките,но тук из града виждам доста такива и ми изглеждат ужасно ниски.Особено ако има нещо в багажника,направо се сурка по земята.Иначе я пробвах в един магазин,бута се лесно,но без дете вътре.Незнам какво ще е ако е пълна,нека по-вещите да се изкажат,но аз не бих я купила.

# 699
  • Мнения: 21
здр мами ,успешна седмица на всичкиии:) ! аз да ви кажа мойта свекърва ми купила количка без да ме пита .................... секс не сме правили от декември ...........първо четири месеца бях като призрак-повръщах и едвам оживях,а сега ни забраниха пък ,защото съм имала някакво парче на плацентата допълнително.........абеееееееееее Laughing

# 700
  • Мнения: 3
добро утро на всички. Слънчева и усмихната седмица  smile3503

# 701
  • Мнения: 91
Добро утро мамчета и успешна седмица  Hug
ААлекандрова,Хаук са малко паянтови.В нета има доста отрицателни коментари за тях.Имаше една партида с шаси което се чупи.И това,че предните гуми зацепват и аз съм го виждала.Не съм им фен въпреки,че на външен вид изглеждат много компактни и конфортни,а и цената им като за 3 в 1 е супер  Peace
За секса - ние правим от време на време.Аз нямам никакво желание,но ........ Иначе в 9тия ще има яко маратон  Mr. Green за да родя,но да стигнем до там де  Peace
Миленка,аз съм чувала,че дивеча не е за препоръчване по време на бременност,но не си спомням точната причина.Ако ти се рови е нета предполагам ще я намериш  Peace
И на края,но не на последно място да честитя на всички именници на патерица!Да са много здрави,усмихнати и щастливи и да носят имената си с гордост   bouquet

# 702
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен момичета!!!!
Честит имен ден на всички празнуващи на патерица!!!!! Надявам се да сте имали вълшебен празник!!!!
Ох, темата със секса и на мен ми е болна. Първите 3 месеца ми се гадеше и беше рядко. Но от както бях в болница заради контракциите сме на сухо. Другото лошо е, че мъжа ми въобще не ме привлича Sad Надявам се с раждането това да отмине. Но до 9 месец ще е суша.
А мия мъж е със сенна хрема, направо е като труп и всичко е на моята глава. Подготвям и Великден, нали и душичката ми е именичка.
За количките Хаук и аз не съм чувала много добри неща, поне за моделите, които сте показали. Но не съм спец по темата.
А лятото тази седмица дойде, много съм доволна...така ми е хубаво на слънце.
Аз също понакупих някой неща - аспиратор, ножичка, шишета, хавлийка, чорапки, дигитален Т. Остана ми пелена за изписването, контейнери за кърма, матраче, козметика и памперси и сме готови. Но с второ дете е така:)

# 703
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Да ви кажа за секса - пълна суша от зачеването!Но забременях много трудно след 3г. опити и накрая на второто изкуствено оплождане. Първо имахме забрана от лекаря и после и двамата ни беше страх и сега е така. А и става доста неудобно. Предпочитаме секса да е като хората Simple Smile На ММ му е пределно ясно че ще трябва да почака малко и след раждането.
yana dobriyana,как така свекървата ти е купила количка?????? #Crazy Харесва ли ти?Доволна ли си?

# 704
  • Мнения: 40
Здравейте, мадами!

Аз вчера изгорях и сега така ме сърби, а така ми беше приятно на слънце и си седях на едни стол в кварталната градинка. Като се оплаках на майка ми и тя ми каза: "На 30 год. жена стана, а не се сети да се намажеш."  Joy.

Настроението ми е ужасно променливо, през деня бях много добре, а след обяд, понеже детето не ме слушаше ми стана толкова нервно и криво. Прибрах я при майка ми и си поседях на вън малко на спокойствие, а и да попразнуваме с приятели, мъжа ми имаше имен ден.

Хубава седмица на всички, аз чакам края и с нетърпение, че ще ходим на вилата при дядо ми да празнуваме Великден!

Общи условия

Активация на акаунт