Отговори
# 735
  • Мнения: 4
Tonyto_D И аз не пия никакви витамини и изобщо нищо.
Жегите не ме морят все още избягвам да излизам по това време, вечер след 5-6 е идеално.

Мен ме мъчи някакво воднисто течение, без мирис и цвят..  не знам дали да се притеснявам, а идват и почивни дни.. на доктор съм чак на 10 Май .. :С

# 736
  • Мнения: 0
Благодаря Ви момичета! Бях се позамислила , знам , че трябва да се слушат докторите , но все пак всички мой приятелки са пили разни неща та реших да попитам по голяма групичка.
 Milena_90  Относно течението аз също имам подобно или същото (знае ли човек) още от началото на бременността, доктора каза че е нормално да съществува защото в този период няма менструация и си било реакция на организма. Въпреки това си направих микробиология и се оказа , че всичко е ОК

# 737
  • Мнения: 21
Абе тя междукрачната болка е нормална, нали се разширяваме, ама тия дни ми е направо нетърпима, някой с менгеме сякаш ми разширява костите.

# 738
  • Мнения: 8
Добре дошла, Tonyto_D! С теб сме  с един и същ термин и цвят на гащите Simple Smile Аз  също не пия нищо, допивам си само каквото ми е останало от опаковката фолиева киселина. Опитвам се да се храня  пълноценно и разнообразно, защото това е много важно, когато не се пият витамини и др. добавки. Но все пак има още доста време до края, подозирам, че поне желязо от определен момент ще се наложи да пия допълнително. Ако се чувстваш добре - жизнена, енергична, изследванията ти са ок,  имаш здрава коса и здрави, розови нокти без петна и нямаш някакви оплаквания като контракции, крампи и др. , не се тревожи, че не приемаш хранителни добавки.
Момиичета, пожелавам ви едно много приятно, спокойно и щастливо прекарване на празниците!

# 739
  • Мнения: 42
Малко оффтопик,но намерих нещо полезно и понеже доста от мамите са на вълна пазаруване ще дам линк към една темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616626.0
Това е тема две,но тема едно не успях да намеря  Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 11
За схващанията специално попитах д-р Сигридов, когато бях на ФМ.
Той ми каза, че причините може да са две: липса на магнезий или разширени вени. За първото ми каза, че мога да пробвам да пия 4 дни диаспорал, но не повече защото магнезият бил вреден и ако не помогнел в рамките на тези 4 дни, значи проблемът не е липса на магнезий. Ако са разширени вени лек по време на бременност няма. и трябва да си търпя.

а, сега пък магнезият бил вреден, каза ли защо??
хубава вечер иначе на всички Simple Smile

# 741
  • София
  • Мнения: 1 363
Предполагам е имал предвид, че предозирането е вредно?
За крампите - нямам крампи, но понякога като не мога да заспя и усещам някакво напрежение, като тежест в краката, а не са отекли. Това се случва вечер като си легна. Ако през деня не съм спала, вечер почти веднага си заспивам, но ако съм подремнала преди това и се почва.  #Crazy Имам чувството, че е на психична основа, защото в момента, в който си помисля "Е сега ако не почнат пак да ме болят краката..." и почвам да усещам това напрежение в прасците. Очите ми се затварят, вече много ми се спи, но нещо ми пречи да се отпусна и само е въртя.
За настроенията - вие поне имате някаква причина да се ядосвате или тъжите покрай работата, аз мойто си го обяснявам само с хормони, някой ден просто от сутринта като се чувствам мнооооого депресирана, или изнервена и така продължава цял ден, и ми е едно криво, нищо не може да ме оправи. Изляза навън да се разведря, прибера се и "кривото" се прибира с мен. А бебетата наистина усещат всичко и ако сме нервни през бременността, после и те няма да са най-спокойни.  Peace

Приятно посрещане на празниците на всички!

# 742
# 743
  • Мнения: 3
Весело  посрещане на празниците на всички! Grinning

# 744
  • Мнения: 1
Здравейте, мами бих искала да се присъединя към вас. Аз съм от Пловдив и чакам бебчо през Август.

# 745
  • Мнения: 378
Vodna lilia здравей!Добре дошла при нас!  Hug
 Това е старата тема на Августинки, след 50 страници темите се затварят и се отварят нови. Натисни "Нова тема" където пише и ще дойдеш при нас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт