Отговори
# 660
  • Мнения: 42
Добро утро   bouquet
И при нас секса е мираж.... Бяха ни забранили в началото,а сега,когато падна ветото съм вече голяма и го било страх  Tired такава суша не е било Cry

# 661
  • Мнения: 14
И на нас ни се иска да сме си интимни пак, но за съжаление при мен все има нещо - в началото беше киста и док каза да изчакаме малко, но аз и не се чувствах много настроена за тези неща; после се наложи да пия антибиотик и ми се появиха гъбички на свивките на краката, та предпочетохме пак да изчакаме; сега пък имам някакви бактерии. Мислехме си евентуално да се върнем към презерватива пак  Rolling Eyes Обмисляме го още. И така си мина известно време без ласки, но не сме се карали по този въпрос. Радваме се на бременността и ако трябва ще чакаме колкото е необходимо, няма да свърши света, нито връзката ни ще се промени...

И от мен много хубав ден, с много разходки и слънце  Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 0
Миленка нищо ново не ми казваш. Ние от както направихме бебо е суша по една или друга причина -или му се сърдя за непристойно поведение /което е често явление/, после кистата,  после нещо си... Последно снощи ме вбеси, на мен дето ми се е свил корема от вчера, че и той ме депресира, едва си поемам въздух от нерви. Даже сега малко пак ми се е стегнал бебо и мисля да се обличам да си ходя сама по мъките при доки.
Хубав ден на всички

# 663
  • Мнения: 0
Най-важно е да не се ядосвате.Опитайте се да си поговорите с мъжа спокойно и да му обясните, че не е проблем , че има бебче.Не може да му се навреди по никакъв начин.Друг коз, който мисля, че би помогнал е , че в осми и девети месец, както и 1 след раждането, секса почти няма да го има , да не казвам хич. Туку що попитах мъжа ми ,дали го е страх да правим секс и той каза- малко.Явно си е съвсем нормално , но при избор на подходящи пози няма страшно  Wink .Много е важно ние да се чувстваме добре, затова щом ни се прави секс, трабва да го има  Naughty .

# 664
  • Мнения: 378
И при нас е голяма суша, вече не издържам и с първата бременност беше така. Само че съм му казала, вляза ли в 9 месец почваме всеки ден, защото спермата спомага за изглаждането на маточната шийка и раждането ставало по-лесно и смятам чай от листа на малини в 9 месец да пия пак за същото, уж по-безболезнено ставало раждането и пак помагало за изглаждане на маточната шийка.
Ще не ще, трябва да се мятаме в леглото, за да ми спести някоя друга излишна мъка.  Crazy

# 665
  • Мнения: 4
Ох какви са тези вашите мъки.. моя няма проблеми с това, правим си спокойно секс. Нямаме намерения да спираме и както каза Миряна особено в деветия месец Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 404
здравейте, мацки Simple Smile

Честит празник на именниците днес   bouquet

Аз до днес сутринта бях на вълна кандидатстване в детски градини и Слава Богу сме приети, че иначе голяма мъка.

За секса - на скоро попаднах на една тема за така нареченият "Бременен мъж". Повечето мъже се притесняват да правят секс с бременните си жени, защото смятат че ще навредят на бебето, а то няма как защото то е добре защитено от околоплодният мехур, но те не го разбират. Препоръката беше да се говори по темата на дълго и широко и да им се обясни, че ако няма лекарско предписание за спиране на секса, няма проблем да се прави.

# 667
  • Мнения: 40
Цвети, честото за приемането, то си е за празнуване.

И от мен честит празник, най- вече на празнуващите!

И при нас е суша, но за съжаление, защото имам болки.
Дайте на мъжете си да прочетат някоя статия о въпроса или помолете АГ да им обясни как стоят нещата.

# 668
  • Мнения: 0
Усмивке напълно съм съгласна с теб, но понякога нещата не зависят само от нас. Много ми ххареса ника ти  Grinning.
Ходих до спешното. С две думи било от растежа, да си пия парацетамол и това е.
Скорпи сори че не ти обърнах внимание  Hug . Аз съм на Майорка.
Как се усеща че времето в бг е хубаво, изчезнахте като топъл хляб. Тук цяла седмица валииии  Crossing Arms ,искам слънцеее  Praynig.

# 669
  • Мнения: 1
Абе той ММ беше с мен когато док каза може няма проблеми,ама на опъва се като магаре на баир.Не знам момичета направо вече ми се реве от начина му на поведение.Сори че ви занимавам с моите глупости,но няма на кого да се оплача. smile3518

# 670
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки   bouquet
При ме пък е обратното - ММ много иска, но мен ме е страх и съм му пуснала само веднъж - но свикна човека.  Rolling Eyes А и той след 2 седмици заминава и ще се върне средата на септември - тя бебка вече ще е на месец и ще подновим секса тъкмо  Wink Голямо наваксване ще падне , че аз съм си малко нимфоманка и сега сухия режим хич не ми харесва, ама .............

# 671
  • Мнения: 2 498
Миленка,не ни занимаваш с глупости.Нали всички тук сме горе-долу на един хал и си споделяме.Пък и това са си съвсем нормални потребности.Щом се чувстваме добре и няма медицински противопоказания нормално е да имаме нужда от интимност.Продължавай да говориш с него,наблегни на това ,което казва доктора,дай му да чете статии,пък дано се променят нещата.Все пак има пози,които са точно за бременни.
Соня,как издържаш на сухия режим,щом не се налага по здравословни причини!?Обичайте се бе хора.Особено щом ви чака дълга раздяла.

# 672
  • Мнения: 0
Аз не че нямам забрана по мед. причини заради кистата, да не я спукам, но смятам, че можем да си позволим разумни забавления.
Миленка, както казва Валиян, всички сме на един хал. И аз много пъти съм си казвала какво да ги занимавам, като проблемите са си мои, но виж колко се извъдихме в едни и същи проблеми  Hug

# 673
  • Мнения: 0
Ох , ами аз имах доста проблеми преди със забременяването и затова като стана сега чудото и ме е страх . Иначе си знам, че е нормално да се прави секс и няма да навреди , ноооооо тя параноята не питА ...  ooooh! А и когато все пак се случи бях притеснена и хиЧ не можах да се отпусна - удоволствието не беше същото... Та по-добре да не развалям представата си за секса , че много си го обичам по принцип както казах  Embarassed

# 674
  • Мнения: 742
 И при нас от известно време е суша.Преди около месец се опитах една вечер ,но той се дръпна,каза че го било страх да не ме заболи или да не станело нещо на бебето.Знае,че нищо няма да му стане ,но....Не сме коментирали повече,щом се притеснява няма смисъл да настоявам...но го усещам че вече не издържа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт