Трудно проговаряне -тема 12

  • 63 252
  • 707
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 630
Хриси също тази седмица не е в кондиция. Много раздразнителна е. Отказва ми всичко, което и предложа ей така за да ми откаже.  #Cussing out. Та и децата си имат такива дни. Тя много често се отнася и не слуша какво и се говори и просто не мога да и привлека вниманието.
Ето вчера я питам къде е бебето. Казах и че може да е гладно и жадно. Да отиде до спалнята да го донесе. Отиде донесе, но като започнахме да го храним тя светкавично реши, че няма да прави така и го метна на дивана....
А някой купувал ли е от аптека някакъв пробиотик хубав...Не знам дали има проблем със стомаха моята кукла. Често ходи до тоалетна-почти всеки ден. Всичко е нормално. Като ходим при баба често има газове, но то е от мазната храна.... ThinkingВсе пак мисля да и давам. И този Пикногенол също. Не съм и давала отдавна рибено масло. Сега и давам Апетон.
Първата  психоложка от РЦ много я харесвах. Успя заедно с логопеда да направи доста неща. тази година ги смениха...Каза ми, че като рисували/цветявали и понеже Хриси се разсейва и гледа настрани, драска без да гледа, иска бързо да свърши всичко и не се получава. Не че я интересува оцветяването на лиса, виж на компютъра е друга работа  Laughing...та психоложката хванала листа и и казала "Виж харесва ли ти? На мен не ми харесва"  Crazy. Не знам за вас за мен това е неправилно. Надали ще стимулираш така дете, което така или иначе не иска да оцветява и рисува  Thinking

# 706
# 707
  • Мнения: X
Доника, дет. аутизъм. Или вида на обследването зависи от екипа, на който ще попаднеш или зависи от конкретния случай - явно при нас е бил ясен и прозрачен. Но аз тук претенции, нямам. Казах, че ми бяха по-други очакванията от към практическа полза от посещението за нашия случай конкретно.
Няма смисъл от вглеждане в терминологията мисля, важното, е че децата ни търпят развитие, всяко със своите темпове, а никой не може да каже колко далече и високо могат да стигнат, защото възможностите им са еййй-толкова  Hug широки, особено, когато са подходящо подкрепени от всички в тяхното обкръжение. Така, че, ще се радвам в следващата тема да си пишем повече за напредъка на дечицата и как го постигаме  bouquet

едит: докато съм писала, новата тема вече е факт. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт