Аватарно - велико любовна / Тема No 25

  • 18 769
  • 716
  •   1
Отговори
# 45
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Акаша, вярно нямаше хубави картинки. Свалих кадри директно от филма с принт-скрийн на екрана. Тъкмо си направих удоволствието да го изгледам отново  Hug

Ти си си направила такъв труд... Прекрасно си се справила. Трябваше ти да участваш с това, не аз! Naughty
Този филм още не съм го гледала. Не знам защо, но все съм малко скептична, че ще ми развали впечатлението от книгата, а гледам хвалят го. Сега ще видя в Замунда ако го има ще го сваля вече.

# 46
  • Мнения: 16
Има го в замунда. И в вибокса и ю-туб го има. Добър е филма, но и аз си предпочитам книгата

# 47
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Да, свалих го. Peace

Дойде време да се отнеса в света на любовта. Grinning

# 48
  • Мнения: 14 934
Потопих се в света на любовта! Беше прекрасно!  Heart Eyes
Моята класация е следната :
любовната история ,която не познавах- la vida loca
любовната история, за която мечтая-Sause baus!
любовната история, която ме разплака-Hrisy®
1.Sophia L.-5т.
2.КАТИ-4т.
3. Машонка-3т.
4.Мимии-2т.
5.Малвина~Ина-1т.
Тази игра беше наистина много хубава!   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 695
Чудесни, просто чудесни! Не стигат местата!

5 т - kremi173 (най-любимата ми любовна история) Heart Eyes Heart Eyes
4 т - Hrisy® (много любима и тъжна любовна история)
3 т - Sause baus! (не гледам сериала, но съм почитателка на историята на Роксолана и Сюлейман Великолепни)
2 т - Fraqueza  (не съм гледала филма, но всеки път плача на повеста)
1 т- Акаша( пак рева на книгата)
Любовната история, която не познавах - Плами
Любовната история, за която мечтая - Креми1723
Любовната история, която ме разплака - Е, тук почти няма някоя, която да не ме е разплаквала. Няма да дам приз.

# 50
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Нези, едната ти картинка с девойката в подписа съм я носила и аз, мен въобще не ме притеснява  Hug, пък и я бях съчетала с нещо съвсем друго, само споменавам в случай, че теб те притеснява.

# 51
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
1.Малвина - Ина - 5т.
2.Мементо Мори - 4т.
3.Виолетка - 3т.
4.КАТИ - 2т.
5.Силвето - 1т.

любовната история ,която не познавах-  Селен, Джой, Софи
любовната история, за която мечтая- Плами Heart Eyes
любовната история, която ме разплака- Ла вида лока, Акаша

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 15:36 от Hushpuppy

# 52
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 013
Моят глас:
любовната история, която не познавах - Sunny Sky
любовната история, за която мечтая - не мога да определя
любовната история, която ме разплака - Sophia L.
1. 5т. - kremi173
2. 4т. - •٠•violetka•٠•
3. 3т. - devi4ca
4. 2т. - Машонка
5. 1т. - Фракеза

# 53
  • Мнения: 6 031
Искам първо да кажа няколко неща във връзка с гласуването ми за тази тема - гласувах за история, а не за снимки.  Embarassed
И още нещо - чувайки заглавието на темата моите асоциации бяха за реална любов, случила се във времето, а не филмови и описани в книгите.  Thinking
Затова и гласувам така, както разбирам темата.
Ако темата беше най-великата измислена любов, класацията ми щеше да бъде друга.  Simple Smile

5т. Sophia L.
4т. la vida loca
3т. Sunny Sky
2т. Rois
1т. Майола Бени

*Любовната история, която не познавах - joy_r
*Любовната история, за която мечтая - не мечтая за друга, освен за моята си любов  Laughing , но ... Sophia L.
*Любовната история, която ме разплака - la vida loca

# 54
  • Мнения: 110
Оф, влизам само да се отбележа. Роис   bouquet.
Не знам дали ще гласувам, много се затрудних. Джойка, ако до вечерта не съм се отчела не ме чакай. Иначе почнах да чета историите ви, много са ми интересни, но това ме затрудни още повече. Аз също по-скоро бих гласувала за история, отколкото за картинки.  Peace

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора
Май доста време ми отне да напиша по-горния пост.  Sunglasses

П.П. Аууу, Нези, страхотна си така.  Heart Eyes

# 55
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Да,  малко мешано става така и още повече затруднява гласуването. И аз да си дам гласа, макар, че не съм много сигурна в подредбата, точно защото нямах никаква идея как да ги групирам, затова ей така първосигнално:

loca - 5 т. - история и особено изпълнение  Heart Eyes
Малвина - 4 т.
Селен - 3 т. - от най-любимите ми измислени истории
Чайчето - 2 т. - класика, пък и Лео  Heart Eyes
Fraqueza - 1 т. - завладя ме историята, макар, че срам не срам ще призная, че не съм гледала филма  Embarassed

Най-непозната история - Джой
Най-мечтана - Сосчето
Най-ревлива - МементоМори - голяма моя тайна е, че рева всеки път и ме е срам да признавам, защото повечето я смятат за лигава история. Веднъж гледахме с един приятел и какво беше удивлението му само като ме видя да подсмърчам, не е истина. Crazy

# 56
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Благодаря за темата и прекрасния общ пост, Ройс  Hug Джой   bouquet

Ох ... как мога да охкам на такава красота не знам ... Цял ден ви гледам, чета и ... редя, трия и пак давай сначала ...

Все съм казвала, че сте били хубави ... все съм казвала, че съм научила много ... все съм казвала, че това е най-страхотната игра ... НО ... От една година съм при вас, НО ... С ТАЗИ ИГРА ВСИЧКИ ... ПО ВСИЧКИ ПОКАЗАТЕЛИ ... НАДМИНАХТЕ ВСИЧКО ПОЗНАТО МИ Hug Hug Hug

Трудно ...
5т. Sunny Sky
4т. Малвина~Ина
3т. Fraqueza
2т. •٠•violetka•٠•
1т. КАТИ

*Любовната история, която не познавах - kremi173
*Любовната история, за която мечтая - Sophia L.
*Любовната история, която ме разплака - MementoMori - винаги, винаги плача на този филм, на тази история и на тази актьорска игра  Hug

# 57
  • Мнения: 14 934
Нези, едната ти картинка с девойката в подписа съм я носила и аз, мен въобще не ме притеснява  Hug, пък и я бях съчетала с нещо съвсем друго, само споменавам в случай, че теб те притеснява.
Не ,Ройс,не ме притеснява. При този оборот на картинки,няма начин. Wink Отдавна съм си направила тази комбинация и искам да я понося.                                                                                                 
Цитат
П.П. Аууу, Нези, страхотна си така.
-Машонка,благодаря ти! В твоя любим цвят съм. Simple Smile

# 58
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Акаша, не си единствената която плаче докато гледа Титаник Wink, и моя милост - всеки път Cry Cry Cry Ми, не мога да си наредя да не плача, тооо си ми идва от вътре...пък от както родих рева за почти всичко, не знам какво ми става, не мога да се контролирам нещо...

# 59
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз плача, като гледам 'Титаник". От смях Mr. Green
извинете, не се сдържах Blush

Общи условия

Активация на акаунт