SMS на 17777 с текст DMS MILENA - имаме сили да помогнем!

  • 10 960
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 812
Сметката на Милена е празна, а лечението й трябва да продължи - с пореден апел повдигам темата.

смс на 17777 с текст DMS MILENA

чрез PayPal на email адрес: msnaumova98@gmail.com - основание за изпращане - Милена Янева.

# 46
  • Мнения: 405
http://www.vidal.fr/actualites/5855/zelboraf_240_mg_comprime_pel … ponible_en_ville/
Здравейте, случайно видях темата и потърсих как стоят нещата във Франция- 2 229 евро, но не знам дали наистина това е цената в аптеките.
Искам да попитам този номер е само за Бг, нали?

# 47
  • Мнения: 2 812
За съжаление вариантите от чужбина са само PAYPAL   и банковата сметка.

# 48
  • Мнения: 358
Желая успех

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 00:54 от Сладуна

# 49
  • Мнения: 324
Как върви събирането на сумата? Дотук Милена успява ли да взема лекарството редовно?

# 50
  • Мнения: 250
Пускам смс.ПРИЗОВАВАМ тези които сбъркаха диагнозата на момичето да се засрамят и да си бръкнат в дебелите банкови сметки и да платят поне една малка част от това което ако сме в нормална държава трябваше да заплатят ИЗЦЯЛО + милиони обезщетение.ЗАСРАМЕТЕ СЕ ПРОФЕСИОНАЛНИ ИНВАЛИДИ!!!!

# 51
  • Мнения: 2 812
имам 4 опаковки които искам да ги подаря ,тел ми е 08.......
За невероятните и силни хора...  Hug Praynig Heart Eyes

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
И аз се включих с колкото мога в момента. Стискам палци лечението да е успешно! Praynig

# 53
  • Мнения: 250
Пускам 6 смс-а още,днес ще агитирам още 5-6 човека да пуснат и те пред мен,какво става с милото момиче,нещо ново?

# 54
  • Мнения: 2 812
Продължава приема - за съжаление не се знае още колко ще е нужно да пие Зелбораф. В сметката й  има средства за закупуване на максимално още една опаковка, което е само за един месец - дори не съм сигурна, че са се натрупали за цяла.
В предния ми пост споделих за желанието на една прекрасна жена да подари няколко опаковки, но бях само свързващо звено - не сън наясно с развитието, силно се надявам да са успели да се чуят.

# 55
  • Мнения: 250
Господи Боже,смили се над болните в България.....на теб са оставени явно и на добрите хора. Close Имам една идея,ще взема да направя една кутия за дарения за Милена и ще я сложа на входа на МЗ.С едни приятели ще пускаме смс-и всяка седмица,шестима сме но дано малко помогнем

# 56
  • Мнения: 2 812
Безкрайно благодаря.

# 57
  • Мнения: 66
И аз се включвам, за съжаление не с такава сума, каквато бих искала, но по-нататък ще пращам пак. Призовавам всички да изпратят поне 1,2 смс-а - това може да си го позволи всеки!
 Моя позната в момента също се лекува със Зелбораф (и при нея, за съжаление имаше лекарска грешка или некомпетентност, които забавиха и усложниха с година-две диагнозата, след това няколко операции, медикаменти, които се налагаше да купуват от чужбина,защото не се внасяха...) и знам че сумите са непосилни без приятелска помощ, колко трудно се събират средствата, как всеки лев, постъпил по сметката, дарява и надежда... Затова не отлагайте, изпратете поне един смс още сега!

# 58
  • Мнения: 2 812
key,успех и сили на Вашата позната и благодаря за подкрепата.

# 59
  • Мнения: 2 812
За съжаление това ще е последният пост в темата... Cry
Днес около 10.30ч. Милена ни е напуснала...

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 20:07 от anitsa

Общи условия

Активация на акаунт