Дванадесети клас - Абитуриенти

  • 84 424
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 674
Дами, няма ли да се похвалим със снимки на нашите красивите абитуриенти? Simple Smile

То ясно, че в темата е опасно, защото ще ни погнат от онази тема, дето разкостват снимки на абитуриенти.  Mr. GreenНо във  фейсгрупата ...

# 676
  • София
  • Мнения: 18 123
Дами, няма ли да се похвалим със снимки на нашите красивите абитуриенти? Simple Smile

То ясно, че в темата е опасно, защото ще ни погнат от онази тема, дето разкостват снимки на абитуриентиMr. GreenНо във  фейсгрупата ...

Има много истина в последното.... hahaha Аз нямам против  да пусна снимки в групата, ще го направя, но утре.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Дами, няма ли да се похвалим със снимки на нашите красивите абитуриенти? Simple Smile

То ясно, че в темата е опасно, защото ще ни погнат от онази тема, дето разкостват снимки на абитуриентиMr. GreenНо във  фейсгрупата ...

Има много истина в последното.... hahaha Аз нямам против  да пусна снимки в групата, ще го направя, но утре.

Аз пуснах там и нямаше разкостване Simple Smile Но щом казвате ще пуснем в групата !

# 678
  • София
  • Мнения: 383
Ааа, тук не пускам за нищо на света  Twisted Evil. Но ако ме приемете в групата, пускам веднага.

# 679
  • Мнения: 1 934
Акцентът в онази тема е външният вид /явно той е много важен за някои хора, даже най-важният?!?/


Не че не е важно как изглежда човек, но ... ненапразно народът е казал "По дрехите посрещат, по ума изпращат"  Mr. Green


А от нашите гарджета по-умни и по-красиви просто няма  Grinning


Аз фейсбук нямам, анонимност пълна общо взето следвам в нета  Peace

Девойката ми изглежда приказно  Heart Eyes

Ако си качи снимки във фейса, ще пусна линк.

# 680
  • София
  • Мнения: 320
Чудя се как още не са захапали дъщеря ми. Беше по-различна,беше бум . Но такава си ми е тя ексцентрична водолейка. Grinning


На добър час на порасналите ни деца. Безоблачно бъдеще Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 1 942
Направих албум в групата, където можем сда се похвалим само в тесен кръг с красивите си деца. Аз обаче имам един проблем. Не всички мога да разпозная. Като админ на групата приемам за нови членове всички, които пожелаят, но не ги свързвам с никакъв ник от тук. Много съм зле, познавам си само мамите, с които редовно се събираме на живо на по биричка и още 2 - 3 редовни и толкоз.

Това не ми пречи да харесвам всички красиви абитуриенти в албума, разбира се  Laughing

# 682
  • София
  • Мнения: 18 123
И аз вкарах снимките от изпращането и бала в албума, а изтрих предходната публикация. Peace

Много са хубави децата, да им върви по вода и да сбъдват мечтите си!

Последна редакция: пт, 29 май 2015, 16:29 от пенсионирана русалка

# 683
  • Мнения: 1 674
Прекрасни деца! Да са живи и здрави, щастливи и успешни! На добър час в  живота! Hug

Направих албум в групата, където можем сда се похвалим само в тесен кръг с красивите си деца. Аз обаче имам един проблем. Не всички мога да разпозная. Като админ на групата приемам за нови членове всички, които пожелаят, но не ги свързвам
Ще се представя в групата, че и ника съм си сменила през годините. Wink

# 684
  • София
  • Мнения: 383
Как се казва групат? Ако може да се присъединия?

# 685
  • София
  • Мнения: 3 172
Качих две снимки на моето момче в албума. За съжаление категорично отказа да ходи на абитуриентска. Затова снимките са от деня на изпращането.
Съжелявам, че доста време неможах да пиша във форума, но освен матурите, работа имах и рожденници.
Утре ни е втори ден на изпит за сертификат за английски език и остава да чакаме резултати.
От първата матура едва ли ще съм доволна от резултата, но все пак се надявам да бъда изненадана  Simple Smile

Захарно цвекло Форумски майки и деца

# 686
  • София
  • Мнения: 802
Ама много са ни красиви абитуриентите!  Hug Най-хубавото е, че красотата им е също и отвътре!

Моето също си няма снимки с костюм.
Когато щерката не пожела да ходи, много ми беше тъпо, убеждавах я всяка седмица по един ден.
Ама сега с Номер 2 ич ми не пука  Laughing Бонусите. Изхабяваш емоцията за първото дете, и за второто не остават  hahaha

vanian, успех на изпита! Тамън към еднакви дати ще ви излязат и матурите, и езикът  Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 3 172
Sandalka За големият не съм си и помислила, че ще реши да ходи на бал. В малкият ми беше надеждата....

# 688
  • София
  • Мнения: 2 361
Момичета, ако тези дни излезат по-рано резултатите от матурите, моля ви, пишете в групата във фб. През телефона си мога да следя фб, но не съм се закачила и за сайта на бг мама.

# 689
  • София
  • Мнения: 18 123
И аз щях да питам Сандалка нещо в тази посока. Тя нали има опит и от миналата година... Grinning

За тази е обявено, че резултатите ще бъдат оповестени  до 09.06. Снощи разгледах темата на миналия випуск и видях, че още на 06.06 са коментирали оценките на зрелостниците си. Та питането ми е дали и тогава датата по план е била девети и са ги изнесли по-рано или по принцип си е била обявена тази на 6 юни?

Общи условия

Активация на акаунт