Дванадесети клас - Абитуриенти

  • 84 489
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
и таз година децата ви пак се возят в автомобилите показали се почти целите.
и таз година пак са в нарушение.... до кога бре  #Cussing out


Ха-ха , не познавам такива, но съм виждала.

# 661
  • Мнения: 2 708
73-то са утре, на 25 май. Това на въпроса за 2-ра немска.Simple Smile

# 662
  • Мнения: 7 779
и таз година децата ви пак се возят в автомобилите показали се почти целите.
и таз година пак са в нарушение.... до кога бре  #Cussing out


Ха-ха , не познавам такива, но съм виждала.
дори на форумната снимка се виждат  Laughing
вчера една полицейска водеше 50-на  коли с абитуриенти. като ги погледнах през прозореца нямаше нормално движеща се кола. дори и полицейската  hahaha

# 663
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
и таз година децата ви пак се возят в автомобилите показали се почти целите.
и таз година пак са в нарушение.... до кога бре  #Cussing out


Ха-ха , не познавам такива, но съм виждала.
дори на форумната снимка се виждат  Laughing
вчера една полицейска водеше 50-на  коли с абитуриенти. като ги погледнах през прозореца нямаше нормално движеща се кола. дори и полицейската  hahaha


Понеже пишеш децата ви, днес видях цял клас нормално движещи се пред нас и само една се показваше и викаше така, не е мое дете де  hahaha . Да има такива ама обръщението доста ме подразни и определено тези дето по-трудно завършват, правят най-голямо шоу в това отношение.

# 664
  • Мнения: 7 779
"децата ви" - това е общо за родителите на дванадесетокласници.
моето не е в 12 клас  иначе и аз щях да съм в отбора  hahaha

# 665
  • Мнения: 6 895
И аз вчера видях двама юнака почти паднали от една супер луксозна кола.
Зад волана обаче седеше един прошарен на видима възраст към 50.
Та въпросът е неговият ум къде е  newsm78
Тези луксозни коли обикновено не се карат от абитуриенти.

# 666
  • София
  • Мнения: 217
   Успешен път на всички абитуриенти, да бъдат много доволни и щастливи на бала си, а и след това!  Heart Eyes
Преди един час се прибрахме от изпращането на децата до НЕГ и Шератон. Гостите ни бяха вчера вечерта, така че днес малко по-спокойно.
Не мога да не споделя за "уникалната организация" с мнооого кавички на директорката от НЕГ. - Дворът на училището беше старателно заключен и всички абитуриенти, родители, пристигащи автомобили бяха на УЛИЦАТА пред гимназията.
Въпреки полицаите регулиращи движението - навалица, колите едвам преминаваха, нито можеха да се направят хубави снимки, нито на децата им беше много комфортно в бутаницата. Просто уникална простотия, меко казано. Чух, не зная дали е истина, че директорката не разрешила да се използва двора, защото нямало кой да почисти след това.... Ами ако някой беше пострадал на шосето!!! НЯмам думи просто...
Добре, че пред хотела успяхме да направим хубави снимки и времето беше с нас - удържа да не завали докато децата влязат...

# 667
  • София
  • Мнения: 2 361
Кара.к, и аз бях бясна. Отидохме да изпратим племенницата и се надявах да видя вас и децата ви. И изведнъж улицата претъпкана, колите едва пъплят. Естествено в целия този хаос нищо не можахме да видим, дори и племенницата, която тръгна по-рано не открихме въпреки мобилните телефони. Безобразие!
Можеше и да има сериозни инциденти.
Все си мисля, че може да се намери решение. Ако ще би да се организират единадесетокласниците да почистят и догодина ще са по-внимателни с боклука. може да стане и традиция, ако е толкова голям проблемът.

# 668
  • София
  • Мнения: 18 226
Да, ужасна недомислица. Аз разбрах друго като обяснение, което е не по-малко малоумно. Неделята била почивен ден за охраната.  Тя отговаряла за отварянето/затварянето на двора и отказала да работи извън договореното. Shocked

Грегъри се беше постарал по своему да организира нещата. Беше се разбрал с полицията да спрат в рамките на 5-10 мин движението по Стамболийски с идеята целият випуск да мине пеша до Шератон. Ама пусто в тази навалица на улицата пред гимназията нямаше кой да го чуе, ръкомахаше и викаше, но в този шум изгледите да му обърнат внимание бяха нищожни. Добре че един младеж се провикна здраво, та да поемат в правилната посока.  Иначе според мен  преобладаващо децата бяха много хубави.  Нямаше "тунинговани" дами с килограми грим, с претенциозни,  сериозно състаряващи ги прически.  Peace И наквасили се преди бала още не видях.

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 08:03 от пенсионирана русалка

# 669
  • София
  • Мнения: 1 942
Много жалко за тъпотията във вашата гимназия.

И при нас нямаше кич и алкохол. Много ме е яд как манипулират нет аудиторията, като във всички публикации за баловете се пише само за дами с вид на фолк певици с купища грим и силикон и наквасени господа. Ми да вземат да поразгледат първо. А и коментарите на хората са масово на базата на тези внушения. Ми не е така. Или не съвсем. Сигурно го има, но може ли само за това да се пише!  #2gunfire

# 670
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
При това ги пускат всяка година едни и същи снимки от стари години. 

# 671
  • Мнения: 263
Кога са СМГ , НПМГ и 2-ра немска?
Пусти емоции и забравих датите на другите.
[/quote]

НПМГ и втора немска са днес.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 942
СМГ бяха на 23-ти.

# 673
  • Мнения: 1 934
http://www.podtepeto.com/pod-nebeto/abiturienti-s-taksi-na-bala/


Снощи опашката с автомобили за Новотела тръгваше от булевард "Руски"  Crazy  ooooh!

Затова мъжът ми в финтове паркира под моста и пеша закрачихме до хотела-народ бол, аз проправях пътя на момата  Laughing

Децата бяха прекрасни - ЖЕЛАЯ УСПЕХ ВЪВ ВСИЧКИТЕ ИМ НАЧИНАНИЯ!!!

# 674
  • Мнения: 204
Кливия, благодаря ти за четирилистната детелинка, пожелавам на всички абитуриенти успех в живота и много късмет  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт