90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 935
Днес ми е много натоварено та на бързо.
Да ходи по дяволите смесеното хранене  Twisted Evil
Влязох си в едни дънки. От миналата седмица насам панталон, клинове, джинси, сега и дънки  Party
В същност за 37 дена от 75.2 съм вече 64.8, т.е. -10.4 кг. Гардеробът ми е за 60 килограма  Laughing, остават има няма 5. Ноооо искам да го сменяяяяям, ще се пробвам на 55 да видим до къде ще стигна тази врътка, а защо и да не направя още една след почивката  Hug

 Страхотен резултат!Пожелавам ти скоро да смениш и гардероба!Усещането е страхотно...на мен определено ми се наложи да го сменя(макар,че съм свалила до сега колкото теб,но съм с качени килограми достатъчно години,че да не ми е останало нищо от дрехите,които съм носила преди)Вече съм си купила 2 рокли,2 панталона,дънки,къса дънкова поличка и нов бански!  Heart Eyes и направо не мога да се спра...  Joy Преди,когато ми харесаше нещо в магазина и го премеря не ми заставаше точно както исках  Sad ,а сега всичко ми лепва супер и се изкушавам да пазарувам яко  Joy

# 496
  • Мнения: 0
Здравейте! Отчитам варива:

З: 2 ябълки
О: ориз със малко картофи
В: боб

Успешна седмица Simple Smile

# 497
  • Мнения: 1 887
Задължително ли след като съм яла на обяд яйца,вечерта пак трябва да е същото?Що не ядох мръвка да се.... Laughing
По правилата да. Много дами тук обаче ядат различни групи белтъчини на обяд и вечеря и пак свалят. прецени си сама Peace
ето и моя отчет
з- 1 ябълка
о- салата от зеле сирене и кашкавал
в- същото + няколко лъжици к. мляко. Голям глад ме гонеше не знам защо. Сега ми е сито Mr. Green Heart Eyes и мааалко виновно.

# 498
  • Мнения: 4

Ама така и не си купих домакинска везна ......голяма съм бяла птица значи.....Филийката хляб се добавя към обяда във белтъчен ден само - така ли .....че немога да намеря постовете , където се пишеше това .......Нали темата се пише със скоростта на светлината  hahaha

Филийка хляб може да си хапваш първите три дни на обяд, вече в зависимост какво ядеш и както ти сама си прецениш дали ти е нужна или не. Примерно във варива с леща може спокойно и една филия хляб, ама ако са картофи по-добре без нея.
А за водния аз не мога да се оплача, избутвам го с лекота и затвърдявам свалените кг от него.
Щом не ти понася по-добре не го прави наистина.

# 499
  • Мнения: 34
Да поздравя момичетата на воден ден! И аз съм във вашите редици днес и оцелях до сега Grinning

# 500
  • dobrich
  • Мнения: 1
и аз оцелявам за сегал утре отчет за първата врътка

# 501
  • Мнения: 16
Да се отчета и аз за вчера въглехидратен ден: закуска-банан, обяд-постна пица; вечеря-макарони със захар и шоколад; Днес плодов ден: закуска-ябълка, обяд-банан, вечеря-зелева салата.

# 502
  • Мнения: 0
Да се отчета и аз днес ВОДЕН Simple Smile
Поздрави и от мен на другите водни момичета   bouquet

# 503
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте момичета, тъкмо приключвам парчето козунак за вечеря. Малко големичко го отрязах  Embarassed ама на козунак не мога да устоя. Сега почвам черния шоколад. За утре си взех сини сливи да си накисна, както пише в книгата, че днес малко почетох от нея. Това е за днес, утре продължаваме. Peace

# 504
  • Мнения: 51
Аааа и аз въглехидратен днес. Доявам едни макаронки със захар, че ей сега ще ударят кепенците на кухнята.
За утре плодове - ябълки и банани съм приготвила, смес семена, стафиди и червена боровинка.   bouquet

Какво стана с прекрасната идея за нова теме с читави рецепти? Хайде

КЮФТЕНЦА ПО МАНАСТИРСКИ
кайма - 500 г телешка + 200 г свинска
чесън - 4 скилидки + 3 скилидки
лук - 1 малка глава
чубрица - 1 ч.л.
кимион - на вкус, млян
дафинов лист - 1 бр.
сол
черен пипер
домати - 1 кг
олио - 80 мл

Омесете каймата с 4 скилидки пасиран чесън, наситнения лук, сол, черен пипер, кимион, малко червен пипер и 2 с. олио. Объркайте добре. Оформяйте малки кюфтенца и ги пускайте да се изпържат в сгорещена мазнина. Обелете доматите, като ги бланширате преди това за по 20 - 30 секунди в гореща вода. Накълцайте ги ситно. Загрейте олиото в тенджера и запържете 3 скилидки чесън за кратко. Добавете доматите и оставете сосът да се свари, докато се редуцира, като добавите дафинов лист. Накрая овкусете със сол и черен пипер. Пуснете кюфтенцата в соса и оставете да врат заедно около 10 минути. Поднесете кюфтенцата по манастирски с малко скълцан магданоз

Последна редакция: пн, 15 апр 2013, 19:16 от tanya_76

# 505
  • Мнения: 1 156
Много гладен плодов приключих. Закуска - банан, обад- банан, сл.закуска - 90гр. сурови слънчогледови семки (бяха отврат, но не успях да купя друго  ooooh!) + 2 още по-ужасни кивита (наистина днес глад и гадна храна, никакъв късмет) вечеря: стафиди  ooooh!


п.с. В плодов ядките + сушените плодове ли трябва да са до 100гр?

# 506
  • Мнения: 292

п.с. В плодов ядките + сушените плодове ли трябва да са до 100гр?
Ядките до 100 гр. за деня.За сушените плодове-8 бр.,ако са големи или 1 шепа за дребните сушени плодове(това е за едно ядене).

 Сладкиша ми се получи доста добре,само където вместо кокосови стърготини сложих орехи и то мноооого от тях Heart Eyes  :

http://kulinar.bg/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D1%88-%D1 … _l.r_i.23990.html

 Лека вечер.

# 507
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
Записвам се и аз в темата днес ми е воден ден правя първа врътка и реших да се запиша утре ще видим колко съм свалила първия месец  Crazy

# 508
  • Мнения: 51

п.с. В плодов ядките + сушените плодове ли трябва да са до 100гр?
Ядките до 100 гр. за деня.За сушените плодове-8 бр.,ако са големи или 1 шепа за дребните сушени плодове(това е за едно ядене).

 Сладкиша ми се получи доста добре,само където вместо кокосови стърготини сложих орехи и то мноооого от тях Heart Eyes  :

http://kulinar.bg/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D1%88-%D1 … _l.r_i.23990.html

 Лека вечер.
Веднага го забърках, пече се вече. Нямам стърготини и аз ще сложа орехи   bouquet

# 509
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736

п.с. В плодов ядките + сушените плодове ли трябва да са до 100гр?
Ядките до 100 гр. за деня.За сушените плодове-8 бр.,ако са големи или 1 шепа за дребните сушени плодове(това е за едно ядене).

 Сладкиша ми се получи доста добре,само където вместо кокосови стърготини сложих орехи и то мноооого от тях Heart Eyes  :

http://kulinar.bg/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D1%88-%D1 … _l.r_i.23990.html

 Лека вечер.
Веднага го забърках, пече се вече. Нямам стърготини и аз ще сложа орехи   bouquet
   Забърка го ,ама за кога ,да те запитам аз .Идвам да събирам ключовете от кухните ,ако ще се изпече в следващите 1 минута и успееш и да го изядеш - става ,иначе  Stop   

Общи условия

Активация на акаунт