Диетата на д-р Ким Протасов

  • 43 499
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Правя диетата вече трета седмица,и има много добър резултат,като се храня с всякакви пълномаслени сирена кашкавали и млека. Обезмаслените повече вредят.Но комбинирам и с тренировки. Единственото е че не ми се яде толкова месо и си продължавам на повече млечни и по малко месо, и на гергьов ден голямо ядене на агнешко падна ,което уж не е по режима,но ми се отрази добре.Ами това е,Диетата е много лесна и приятна.Не се гладува.Яде се докато си гладен. може би са паднали около 4кг,но видимо дрехите ми виснаха малко.
Радвам се за теб и другата мацка,която пишете че е ефикасна диетата и имате минуси.Може би аз не трябва да свалям нищо просто си мисля,че ми трябват поне десет килограма да сваля.Всеки ми казва,че съм с идеална фигура но .. Simple Smile

# 301
  • Мнения: 342
Здравейте, харесва ми диетата и смятам да я зпочна.
Имам въпрос, свързан със сезонните салати - на пазара има тиквички, зелен фасул, и други, за които сега не се сещам.
Въпроса ми е към тези, които са компетенти - може ли и тези зеленчуци да се включени в менюто бланширани? И въобще бланширани зеленчуци позволяват ли се?

Предварително благодаря на отговорилите!

# 302
  • София
  • Мнения: 2 856
Не, зеленчуците са само сурови.

# 303
  • Мнения: 342
Не, зеленчуците са само сурови.

Благодаря!   bouquet

# 304
  • Мнения: 2 074
Днес почнах най-после, ядох много сирене "Хелиос", мляко "Култура", краставици и едно 2в1. След малко ще хапна още обаче, гладна съм...

Общи условия

Активация на акаунт