Петъчна - сексуални традиции по света

  • 4 430
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Мда, единият от испанците, който всъщност май родом се оказа италианец беше с точно такава намазана прическа и тъмни очилца, кацнали над челото и колегите му се присмиваха, че като работи по машините, си слага ръкавици ( което пък според мен си е напълно в реда на нещата), но вярно, че леко чупеше китка като говореше.
При все това на мен ми беше много симпатичен и истински ме е разсмивал, което аз много го ценя във взаимоотношенията си с хората и мъжете. Може пък да е бил Би, човекът. Разправяше, че бил женен, ама се разделили с жена си, защото все отсъствал по работа. Та...може да се е почувствала пренебрегната горката. Но той иначе беше много миличък и работлив, което според мен е атестация, че и в секса не би го мързяло.

Аз бих пробвала с негър, ама хубав, снажен, а не като оня Лъки с четириъгълната глава, дето е по-дребен от мен.

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
С руснак бих потретила  newsm53

С немец - не бих повторила  Crazy имам плачевен опит  Mr. Green но пък човека се бе приготвил да ме взима за жена  Wink


п.п. стига толкоз  Laughing отивам да ви чета  Whistling

# 17
  • Мнения: 3 675
искам да  използвам темата, понеже е на секс тематика, та да попитам

има ли съотношение между размера на обувките и това на пениса, вярно ли е, че мъжете с малки крака са по-надарени

Ето ви още една статийка за митовете, но тук нищо не пише за номера на обувките
/този път за размера/
http://library.sexwell.bg/archives/216

# 18
  • Мнения: X
С руснак и аз бих потретила. Laughing Имах връзка с такъв,и специално за секса нямам забележки.
Имам опит и с ливанец..ще прозвучи пресилено,но беше перфектен във всяко отношение.
Имам прекрасни спомени и от един грък.. Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 965
....По принцип си падам по високи, да са поне 180-190 см, да са със средни кг, нито дебели, нито слаби.

Мъж под 190 см. не поглеждам.

С руснак стигнахме само до ... под масата. Бяхме в компания на руснаци и арменци и всички пиха на екс за мое здраве. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 457
Аз с руснак бих споделила живота си Wink Grinning
Но, българче ме взе, късно е Heart Eyes

# 21
  • Italia
  • Мнения: 1 059
....По принцип си падам по високи, да са поне 180-190 см, да са със средни кг, нито дебели, нито слаби.

Мъж под 190 см. не поглеждам.

С руснак стигнахме само до ... под масата. Бяхме в компания на руснаци и арменци и всички пиха на екс за мое здраве. Mr. Green



А не трябва така, момичета - мъжът трябва да е 5-6 см по-нисък. Като си легнете и реши да те целува трябва да се набира нагоре и навътре!

(ай стига съм ви отваряла очите!)

# 22
  • София
  • Мнения: 5 884
Хайде да раздвижим малко темата и да ви попитам с какъв чужденец бихте правили секс и защо?
Сърбохърватин smile3544

# 23
  • Мнения: 86
Австралиец (красив и френдли), ирландец (забавен и със секси акцент), бразилец (сърцат и горещ).  Embarassed

# 24
  • Мнения: 24
....По принцип си падам по високи, да са поне 180-190 см, да са със средни кг, нито дебели, нито слаби.

Мъж под 190 см. не поглеждам.




А не трябва така, момичета - мъжът трябва да е 5-6 см по-нисък. Като си легнете и реши да те целува трябва да се набира нагоре и навътре!

(ай стига съм ви отваряла очите!)
Ауууу,харесва ми как мислиш!  Mr. Green
А по темата - имам опит с италианец, този човек противно на очакванията ми никак не беше нежен, сякаш не знаеше какво точно върши... А и за тях бях чувала, че не обичат да се обезкосмяват, точно на такъв попаднах. Не че обичам голи охлюви, но поне може малко да пооправят храсталака  Mr. Green

# 25
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
След малко пак е петък и преди да сте пуснали новата петъчна, да драсна в тази.1. Руснак- бих казала страхотен, беше се засилил и да се женим и сигурно бих, ако не беше на ръба на злоупотреба с водката.
2. Грък- голяма страст, много нежност, точно мой тип. А бяхме на негова територия и много голяма доза романтика вкара. С него ми е едно от най- незабравимите преживявания в живота, а имено нощен секс в Егейско море. Излизайки обаче си набодох крака на морски таралеж  af Още ме боли като си спомня, но си беше уникален секса Simple Smile

# 26
  • Мнения: X
Аз пък не знам защо руснаците никак не ги включвам в групата на интересните за мен, защото все някакви като Иванушка Глупака си представям.
Обаче покрай вас се сетих за едни невероятно красиви бодиградове в дискотеките в Германия, които определено бях русские человеци. Ама те пък толкоз красиви бяха, че чак се чудиш дали са истински.

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз пък не знам защо руснаците никак не ги включвам в групата на интересните за мен, защото все някакви като Иванушка Глупака си представям.

Това е техния герой  Laughing нашия е Бай ГанЮ   Whistling Mr. Green

# 28
  • Мнения: 230
верно преди имаше по-добри петъчни темички. не съм опитвала с други освен с българи. един грузинец искаше да се женя за него преди 5-6 години, но разбрах, че те ако харесат някоя жена веднага й предлагат да се женят и някак си ми се видя повече забавно отколкото сериозно.

# 29
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Латиноси - нямат равни Wink Но ми беше супер странно, че се възбуждат от космати женски крака. Joy
Араби и иранци - ако искате някой да ви носи на ръце към леглото и извън него, това са хората.

Общи условия

Активация на акаунт