Избор на хладилник

  • 40 459
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 057
Шани, а добре ли е да е с 2 компресора или, гледам и вашия е с 1, и аз не държа на това.
Защо обаче сте против моя тъй желан но фрост  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 295
И моят мъж е за Либхер. Това с децибелите за мен е много важно. С nо frost са ми скъпи.  Утре ще ходим да ги видим на живо. Нямам много време за размисъл, че без хладилник не си е работа.

# 77
  • Мнения: 46 640
Взехме Wirpool-a, 6-те години гаранция ни изкушиха (2 г. пълна и 4 г., в които се поема цената на частите), а и не открих друг с фризерна част 113 литра.
След толкова чудене, вчера точно за 3 мин. влязохме, платихме и си тръгнахме  Joy
Следобяд ни го докараха. Имаше натиснато на 3 места, съвсем леко, но го имаше. Обаче нямаше как да докажем, че не сме виновни ние и не се разправяхме, лепнахме по 1 магнит и готово, и без това детето го опакова с рисунки, няма да се вижда  Simple Smile

Подарихме му специални кутии за продукти, както и 3 за лук, чесън и лимон, доволен е, огромен, но тих  Heart Eyes сега двата са един с/у друг и направо стария ни се вижда като бебе  Laughing

Утре ще снимам, че след всичкото чистене и подреждане, нямам сили...


Благодаря за всички съвети!  bouquet

И моят мъж е за Либхер. Това с децибелите за мен е много важно. С nо frost са ми скъпи.  Утре ще ходим да ги видим на живо. Нямам много време за размисъл, че без хладилник не си е работа.

Либхер също са от тези с по-високите цени.
Аз ако е правено в чужбина, та даже Китай, ще го взема, но сглобявано в България - никакво доверие им нямам  Mr. Green

# 78
  • Мнения: X
Взехме Wirpool-a, 6-те години гаранция ни изкушиха (2 г. пълна и 4 г., в които се поема цената на частите),
Честито!   bouquet
Със здраве да си го ползвате и да не "стигате" до гаранция!
/ Да го експлоатирате оптимално, т.е. винаги да е "запълнен"!/  Peace

# 79
  • Мнения: 15 379
Честито!

# 80
  • Мнения: 18 057
Честито   bouquet

Ей, родно българско, 6 години гаранция.... ама не съвсем  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 295
Едно си мислихме, друго избрахме- един Самсунг. Утре ще го докарат и ще пиша отзиви.

# 82
  • Мнения: 61
Имаме проблем с Аристон ml 1922 cv.Размразих го и след включването.... край.Спря да изстудява а фризерната част е топла.Някой да е имал същия проблем?А когато си го купихме се оказа, че е с фабричен дефект /въпреки високата цена/.Нямаше тръба за отводняване и му вградиха.За Либхер само лоши неща чета.Въобще има ли марка на която да се доверя ако се ноложи да си купя нов след 4 г. употреба?

# 83
  • Мнения: X
Размразих го и след включването.... край.Спря да изстудява а фризерната част е топла.

Предполагам, че е терморелето.
Пробвай да го загрееш със сешоар /около 2 мин./
Това съм го правила на хладилник "Минск", но терморелетата работят на един и същ принцип.

# 84
  • Мнения: 61
Размразих го и след включването.... край.Спря да изстудява а фризерната част е топла.

Предполагам, че е терморелето.
Пробвай да го загрееш със сешоар /около 2 мин./
Това съм го правила на хладилник "Минск", но терморелетата работят на един и същ принцип.
Разгледахме го има платки и едно термореле, всичко е вряло.Явно повредата е голяма.Досега пекохме меса и затваряхме буркани хааха.Но благодаря за съвета и това ще пробваме

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 02:53 от epavlowa

# 85
  • Мнения: 19 559
Викнете техник да му провери фреона, ако не е терморелето. На мен така ми се беше развалил един Самсунг. След "много квалифицираната" поправка на един некадърник от Пан сервиз, който го "оправя" три пъти през юли ми писна и си купих Електролукс. Но по-интересното е, че стария Самсунг /на около четири години/ го оправиха от сервиз Силтал - запомнила съм това име на сервиза - точно изтекъл фреон беше и сега ми е в мазето за резервен. Та имайте си едно наум за обслужването от Пан сервиз, на мен ми струваше 1300 лв за нов хладилник  плюс около 100 лв за техните посещения и опити за поправки.

# 86
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честито, Човече  Hug
И безаварийно...  Peace

# 87
  • Мнения: 61
Викнете техник да му провери фреона, ако не е терморелето. На мен така ми се беше развалил един Самсунг. След "много квалифицираната" поправка на един некадърник от Пан сервиз, който го "оправя" три пъти през юли ми писна и си купих Електролукс. Но по-интересното е, че стария Самсунг /на около четири години/ го оправиха от сервиз Силтал - запомнила съм това име на сервиза - точно изтекъл фреон беше и сега ми е в мазето за резервен. Та имайте си едно наум за обслужването от Пан сервиз, на мен ми струваше 1300 лв за нов хладилник  плюс около 100 лв за техните посещения и опити за поправки.
Техник ще викнем.Те работят само през седмицата и имали много работа щели сме да чакаме.Ще пиша какви ги забъркват.Че какви неща четох за сервиза на Либхер не е истина.

# 88
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да се похваля и аз.  Grinning Взехме този http://www.technomarket.bg/products/09121854/indesit-biaa-13 ,в събота ще го доставят. Много бързо го избрахме,дано да е сполучлива покупка. Praynig

# 89
  • Мнения: 61
Бях обещала да пиша.Ремонта щял да струва 200 лв.Фреон + добавяне на тръби.Отказахме се да го правят.Гаранцията е само 6 месеца и няма смисъл.Взехме си нов.

Общи условия

Активация на акаунт