Отговори
# 45
  • Мнения: 1 569
Добро утро!   grinning012 И супешна седмица на всички!  Hug


Нелка стискам за днес да НЕ! Wink Аз съм ок, мерси мила. Нищо ново, имам цели 10 дни още до М, да видим...

Сисинка, честито! Лека бременност и здраво бебче на финала!  Hug

Прити, еха, супер! Аз защо бях останала с впечатление, че по-натам ще ходиш на док?  newsm78 Браво, много се радвам!  Hug

Миранда, добре дошла!   bouquet

# 46
  • Мнения: 28
Благодаря ви още веднъж момичета! Ще снимам тестчето, когато живо-здраво чертичките станат по-наситени. Сега ме подхващат едни притеснения , които не знам дали са нормални. Като ме боли корема:"Защо ме боли?" Като не ме боли:"Защо пък сега не ме боли?" Абе шантава работа smile3511. Пожелавам ви прекрасен и усмихнат ден от мен  smile3525 . Прашец- след прегледа при доки,стискайте палци.

# 47
  • Мнения: 1 898
Добро утро момичета Simple Smile

Прити много хубави снимчици имаш мила  Hug
Сисинка тихичко честито и от мен Hug Лека бременност ти пожелавам Praynig
На всички останали момичета пожелавам една страхотна седмица изпълнена с много любов и положителни тестчета.
Стискам палци и на всички нечакащи тези дни  Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 1 056
Еййй не мога да ви настигна и изчета. Аз уикенда не влизам, че милото ако знае къде кеся и пиша ще ми махне главата  Laughing (шегичка) ама е доста стеснителен и с нашите проблеми, категорично ми е забранил да споделям, какво ни се случва.

Честито на новодошлите и да не се задържат дълго тук.

При мен нищо ново - не знам какво ми се случи в четвъртък и леко в петък с това кафяво зацапване, факт е, че отмина за около ден. Сега нищооооо... не се и надявам на чудо с тази лоша СГ, амаа то Божа работа, а и сме се отчели само няколко пъти този месец, така че ще си чакам гадината към края на седмицата.

Прегръдки и успех - връщам се да ви чета и дано открия хубави новини   Hug

# 49
  • Мнения: 742
Добро утро, момичета  Hug Hug
Аз нещо не съм на кеф - БТ днеска ми е 36.70 и май ще си чакам леката  #2gunfire   #Cussing out  Времето е ужасно и ме депресира допълнително  #Cussing out
snow_lady не съм правила тест  Cry Страх ме е  Cry Ще изчакам закъснението и искам да видя БТ как ще е - дали ще падне още или това днеска е инцидентно  Praynig Praynig  Ти прави ли тестче?

Прити много са хубави снимките. Аз, която не разбирам от видеозони, разбрах какво е още преди да прочета какво си написала  Hug Да споделиш после как е реагирал ТМ  Hug

Фло моето предположение е, че О. ти е била на 10 ден, защото на 9-я нямаш тест за О., на 8-я ти е отрицателен, а на 11-я БТ ти е мн висока  Hug  Hug Така, че по логика няма в кой друг ден да е   Hug Hug Поне аз така мисля. Не искам да те подвеждам  Hug Hug

Niana Благодаря ти за кафенцето  Hug Hug

Успешен бебиправещ ден  luvbed fertilization

# 50
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро сладурки Hug
Ниана благодаря за кафенце  bouquet На кого да стискаме днес палчетата Praynig Hug

# 51
  • Мнения: 229
Здравейте момичета,едва сега успявам да вляза  Hug
Май засега теорията ми остава крива  Sad имам два отрицателни теста,бебе със сигурност няма...
Нианка съжалявам и за твоя цикъл,но не губи надежда,другия месец ще бъде нашия  Hug
Писенцеsisinka-happy честито ви положителни тестчета милички Hug и лека и успешна бременност на двечките.
за всички останали които не успяха не губете надежда другия месец ще бъде нашия  Hug Hug Hug Аз този вече го отписах,незнам каква е тази БТ - възможно ли е да е от това че спя доста завита  newsm78
Прити   bouquet за хубавата тема,дано я изпълним с много положителни тестчета
желая ви хубав ден момичета и успешна нова седмица   bouquet четита ти и точица и много лека бременност,а на финала пухкаво ревящо бебче Hug 
Ако  съм пропуснала някой моля да ме извини  Hug на всички  Laughing

# 52
  • Мнения: 79
Коконка, аз днес ще направя тестче  Praynig
Галка, мисля, че още ти е рано за положителен тест, изчакай си деня на месечния  Hug
Нели, нямах смелост да направя уикенда тест, не исках да си развалям почивните дни, днес обаче ще действам, по-късно ще пиша  Hug

 newsm51

# 53
  • Мнения: 742
Коконка, аз днес ще направя тестче  Praynig
Галка, мисля, че още ти е рано за положителен тест, изчакай си деня на месечния  Hug
Нели, нямах смелост да направя уикенда тест, не исках да си развалям почивните дни, днес обаче ще действам, по-късно ще пиша  Hug

 newsm51

 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 54
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Добро утро, сладурки  Hug
Прити, прекрасна темичка за пореден път и честита точица   bouquet
Браво и на новите успели момичета, а хайде и другите да ни настигат  Hug
Ние в петък вечер съобщихме новината и всички бяха безкрайно щастливи. Ето и снимки от десерта:
Скрит текст:


Някои ги изядоха, други им се радваха и така ...
Пожелавам ви страхотен ден и много усмивки   bouquet

# 55
  • UK
  • Мнения: 5 999
Коконка, аз днес ще направя тестче  Praynig
Галка, мисля, че още ти е рано за положителен тест, изчакай си деня на месечния  Hug
Нели, нямах смелост да направя уикенда тест, не исках да си развалям почивните дни, днес обаче ще действам, по-късно ще пиша  Hug

 newsm51

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm32

# 56
  • Мнения: 1 898
Момичета имате  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover и от мен дано да се похвалите с  EFP  Praynig
Стискайте палци и на мен че днес съм решила ако мога да взема направление да си пусна едни хормонални изследвания  Praynig

# 57
  • Мнения: 79
Niana  с теб сме, имаш силно Hug
и стиснати палчета

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 187
ДОбро утро и от мен, момичета!
Големи сте сладурки, признавам ви го, радвам се, че съм попаднала тук. Пожелавам ви успех и честито за положителните резултати, на останалите като мен скоро и ние да се похвалим с добри новини.
Спорна седмица!

# 59
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Фло - много ти е непълна графиката според мен, за да може да се коментира на 100% кога ти е била О. + това не си водила и следила БТ редовно, тестовете също се правят от - до -, поне от това, което Денис е споделя с моите графики знам.  Ако БТ ти се задържи висока, значи е минала, но ако почне да спада ... не знам
Маги - Нормално е да не се надяваш, но пък чудеса стават постоянно ... а и това странно зацапване, друг път имала ли си такова ... защо не направиш тестче ... ти кога чакаш М?
Кои са другите НЕчакащи тази седмица. Аз съм към края на седмицата, знам, че с мен имаше още момичета  newsm78 По мои наблюдения ще си ми дойде яко този път, имам всякакви ПМС Simple Smile Днес съм а ендокринолог и аз и мъжо ... за да видим какво ще го правим с тези хормони и така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт