Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро и от мен!
Фло - много ти е непълна графиката според мен, за да може да се коментира на 100% кога ти е била О. + това не си водила и следила БТ редовно, тестовете също се правят от - до -, поне от това, което Денис е споделя с моите графики знам.  Ако БТ ти се задържи висока, значи е минала, но ако почне да спада ... не знам
Маги - Нормално е да не се надяваш, но пък чудеса стават постоянно ... а и това странно зацапване, друг път имала ли си такова ... защо не направиш тестче ... ти кога чакаш М?
Кои са другите НЕчакащи тази седмица. Аз съм към края на седмицата, знам, че с мен имаше още момичета  newsm78 По мои наблюдения ще си ми дойде яко този път, имам всякакви ПМС Simple Smile Днес съм а ендокринолог и аз и мъжо ... за да видим какво ще го правим с тези хормони и така Simple Smile


 toito сподели след срещата с ендокринолог Hug то, и аз тази седмица съм при един нов такъв Crazy

# 61
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Знам Тоито.... Simple Smile Този месец нещо мн лабаво го раздавам, че ми идва в повече, но реших да мерна тази сутрин и се учудих, защото очаквах по късно да е.

# 62
  • Мнения: 1 056
Маги - Нормално е да не се надяваш, но пък чудеса стават постоянно ... а и това странно зацапване, друг път имала ли си такова ... защо не направиш тестче ... ти кога чакаш М?

Там е голямото очудване за мен - никога от както имам МЦ, не съм имала извън менструално зацапване - странното е, че беше вечерта на 6-я и до следобед на 7-я ден след предполагаемата О??? Което адски ме озадачи - тоест около 10-11 дни преди очаквания МЦ - твърде рано за МЦ, твърде никакво време за каквото и да било. Нямах болки и сега нямам никакви - появи се вечерта, кафяво зацапване и продължи до следобед на следващия ден. Имам още 7 дни до очаквания МЦ, сега ме болят гърдите, като за през М - те винаги ме болят, така че не го смятам за нещо странно и необичайно. Обичайното лошо и изнервено настроение, като за ПМС, за тест е рано. Надежда почти нямам никаква, така чеее не знам. Ако и другия месец се повтори може би ще се консултирам с лекар, защото знам, че нещо при нередност с хормоните пак се получаваше такова извънменструално кървене. А аз го отдавам и на големия стрес, който както знаеш изживявам през последния месец и половина. Каквото и да е ще стане ясно след седмица  Hug. Стискам ти палци и чакам да пишеш, какво е станало след днешния ти преглед  Hug

# 63
  • Мнения: 1 346
Здравейте, още ми е малко сдухано, но ще се оправя. Пандичке, благодаря! smile3525
Честито Sisinka! preggo smile3504
Прити, много мила снимка Hug
Snow_lady, Нели, хайде да ни зарадвате поне вие!
Nianka и аз отивам за направление днес, дано успея да си взема и утре ми 3 ден да пусна изследванията.
На всички нови момичета  Hug и на всички нечакащи стискам палци!


# 64
  • Мнения: 229
Момичета,вижте какво ми писа Денис току що,незнам какво да мисля вече.То бебе може и да няма,ама и психиката ми вече я няма smile3514
Здравей Денис,би ли коментирала графиката ми.Утре или най късно във вторник трябва да ми дойде цикъла.Тестовете са отрицателни а БТ се вдига  newsm78 може ли да е от това че спя с дебела завивка..
А също така на 12.04. си правих тест за овулация (9/10 дена след ову)и ми излезе бледа втора чертичка,на какво може да се дължи това.Дали изобщо е имало овулация или говори за някакъв проблем?

Супер ти е графиката дотук - дано това покачване  да е най-прекрасния инцидент  Simple Smile
Стискам палци - утре направи тест с първа сутрешна урина

# 65
  • Мнения: 2 003
Маги - стискам силно палци, мила ...  възможно е и да е от стрес, но изскрено се моля за теб, да не е Wink
Галка - няма нищо лошо в това, което ти е написала, Денис ... Simple Smile Но изчакай да ти закъснее, евентуално и тогава направи пак тест ... но пък графиката ти е тоооолкова хубава и ми намирисва на нещо още по хуууубаввоооо Simple Smile  Hug

# 66
  • Мнения: 1 056
toito, благодаря ти мила, връщам ти стократно и стиснатите палчета и хубавите пожелания ии всичко най-, най-, най-хубаво. И на всички тук желая прекрасна седмица и само положителни тестчета - я на отчет, кой не чакаше тия дни?

# 67
  • UK
  • Мнения: 5 999
toito, благодаря ти мила, връщам ти стократно и стиснатите палчета и хубавите пожелания ии всичко най-, най-, най-хубаво. И на всички тук желая прекрасна седмица и само положителни тестчета - я на отчет, кой не чакаше тия дни?
аз съм в подготовка за трансфер Blush и оттук насетне, никого не чакам (лелище) Crazy

# 68
  • Мнения: 1 056
kokona20 - ха така, стискам палци и се моля ииии никакви лелища повече аййй ш им се невиди гадни неканени гости, да не съм чула за лелища в следващите поне 9 месеца  Hug. Кога ти е трансфера? Да знам кога да стискаме мнооогооо мнооогооо палчета  Hug

# 69
  • Мнения: 742
Галче разбирам те, мила  Hug Аз за това не съм си правила тест. Чакам да ми дойде, пък каквото сабя покаже   bouquet  Мисля, че нивото ти на ЧХГ е малко и за това тестът не го хваща! Дано да ни зарадваш скоро  Hug Hug

maggie_m на мен ми намирисва на 1 чудо с 2 чертички  Hug Hug  Praynig Praynig
За отчета ти - аз съм днеска, но ще изчакам няколко дни , че с днешната БТ ... не знам...

!Diva! А дано, ама надали е за мен  Crossing Arms Дано snow lady да се похвали днеска и чакам с нетърпение резултата й  baby_neutral

kokona20   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 70
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро.

Фло,ако покачвнето се задържи О е минала.Може да е била инцидентно толкова висока,да мине в нормални граници за преди О.Трябва да мериш и нататък,за да видиш какво ще се случи.Но и да е минала вие си имате сърца
Маги,знам,че не се надяваш,но кога ти е датата на предполагемия М?
Галка,пък вземи послушай Денис  Laughing
Коконче,и твоята не е лесна
Нели А,май ще те навести омразната ни роднина

# 71
  • UK
  • Мнения: 5 999
maggi_m Hug след още май доста дни, аз съм само в 3 ден подготовка, а трансферите са някъде 17-18 ден  newsm78
Миленче, Нели   Hug bouquet

# 72
  • Мнения: 1 056
Аз чакам на 22-ри или 23-ти - другия понеделник. Не се надявам и сигурно ще си дочакам, обаче доколкото се познавам, мооже и да се изкуша към петък за едно тестче, обачеее така да ми писна от разочарование и от тази самотна една чертичка, че не ми се помисля за тестове. Все пак толкова светила се изредиха, да ни обясняват, как е почти невероятно с нашия мъжки фактор да се получи по естествен път, чееее ми е почти сигурно поредното разочарование. Обаче това зацапване съвсем ме метна в трета глуха така, чее... аз имам още седмица. Давайте другите вадете тежката артилерия с положителните тестове  newsm17 EFP

kokona20 - еее ще мине и това време иии всичко ще е наред  newsm17

# 73
  • Мнения: 1 512
Здравейте!
Да се запиша и аз със закъснение в новата прекрасна тема!
Прити страхотна точица!
Добре дошли на новите попълнения.
Честити чертички на Писенцето и Sisinka.
Маги страшна загадка. Ще има да тръпнем с теб още няколко дни.
Gаlka1985 какви тестове правиш? Графиката ти е супер.
 fingerscrossed за Тоито и Коконка
За всички разочаровани тези дни  Hug
tany3dj  страхотна изненада. Сладките са супер  newsm03

Последна редакция: пн, 15 апр 2013, 10:58 от lenivik

# 74
  • Мнения: 2 003
Маги ... ние с теб вървим не само с другите неща заедно, еми май и с цикъла Simple Smile Еее, дано вървим и живот и здраве в бременността си заедно Simple Smile
Аз също НЕчакам ... но тъй като гледам май ще я дочакам ... към 21-22ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт