Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 182

  • 33 431
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 31
  • Мнения: 10 240
Ани,  Hug благодаря за добрите думи.
Чак всичко не съм, но съм част от тази тема на любовта и красотата. И много ми се иска тя да си е такава винаги.  Peace


Здравче,  Hug радвам се, че ни харесваш!
Колкото до другото съм убедена, че не е правилно да се прави такава характеристика на който и да е човек.
 Момичетата, които бяха днес на срещата са като нас.
И ние сме като тях. Млади и стари, красиви и не толкова...
Това не е важно. Важното е да пазим достойнството си!   Peace
Ако върху нас се е изляла п***я, нека ние да не изливаме.
Да, вярно е, че имаше доста неприятни за нас моменти, подигравки, тенденциозни подмятания, но от това нито сериалът ни ще стане по негледаем, нито ние ще го харесваме по-малко. Рано и късно всичко си идва на мястото.  Peace
Радвам се, че на срещата имаше представители от нашата страна, че са се срещнали с наш любим актьор.  Peace
Приятна  вечер, мили дами!  Hug

 

# 32
# 33
  • Мнения: 0


Good evening   bouquet Congratulations on this new home. But tired in the search for you  newsm78

Добър вечер   bouquet Поздравления за този нов дом. Но уморен в търсенето ви  newsm78

# 34
  • Мнения: 8 479
Добър вечер момичета   Hug Hug Hug
Искам да поздравя Ринка Hugсъс страхотната зелена тема която е направила  smile3521.Удоволствие е човек да пише ,коментира и чете в такава красота  smile3521 smile3525
Мислех да взема отношение по пост 16 обаче се отказах да го правя. Безмислено е да го коментирам тук или в темите на ЛиН и Сускунлар. Няма смисъл от иронични подмятания или кавги защото нищо няма да се промени или подобри.Само искам да пожелая на всички тук пишещи да имат късмета и удоволствието и те да отидат и да видят своите любимци..От сърце ви желая на следващия рожден ден ,а защо не и по-рано да се срещнете с Мурат и с Туба smile3521.И се надявам че сега всички заедно ще надмогнем суетата и различията и ще се зарадваме на това че група български момичета са се срещнали с нашия общ любимец Мурат Йълдъръм. smile3521
А с ето това ви пожелавам лека нощ  smile3521



http://www.vbox7.com/play:31f00818

# 35
# 36
# 37
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро момичета!





Да ви е лек и успешен денят!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


Гостенката на Джамал ага ошашави всички! Но агата смело се защитава пред Нериман...

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


Аси е упорита и не отстъпва, но и Демир не се дава лесно... Любов ...

# 41
# 42
  • Мнения: 0
Данче, Hugхубав картинен разказ и прекрасно кафе с рози!
Ваня Hugхубава музика!
Ариж smile3525за упоритото търсене на новата тема!Красиви макове от Антакия!
Нели,  newsm10 за Демир!Всички  ще допълваме ако се наложи!
Ени, newsm17за толерантното отношение!редовно чета темата ,в която пишете!Харесва ми!Ние,Вие,другите-всички сме фенове на Мурат!
Рина Hug
Сиси Hug


# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт