Отговори
# 135
  • Враца
  • Мнения: 458
Пловдив - Пощенска банка - има детски, както и 50лв. за дете с увреждане.
Здравейте,някой освен viktory_81 да е получил тези 50 лв за дете с увреждане.Аз имам само превод на детските и чл.8.Райфайзен Враца.

# 136
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз не прочетох някой да е получил тези 50 лв за дете с увреждане. Доколкото ми е известно ще ги пуснат накрая на месеца с интеграционните, все пак има още няколко дни този месец.

# 137
  • Мнения: 413
Здравейте  Simple Smileможе ли някой да ми каже сега за март ли взимаме детски?
В смисъл дали този месец трябва да получа за последно ,след като трябваше да подам сега април, но надхвърляме дохода  newsm78 Нямам превод...но си мислех ,че взимаме с един месец назад и очаквах ,че ще имам превод и този месец!?!  newsm78 Или живея в заблуда???
Предварително благодаря  bouquet

# 138
  • Мнения: 83
На мен също са ми ги превели 50лв за деца с увреждане.От Пловдив съм на ЦКБ.И други майки също казаха че имат.

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 11:58 от BetiBoko

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 722
На мен днес са ми превели парите за дете с увреждане,но 50 лева допълнително няма.Да не би да има значение процента на увреждане.Въпреки че не пише такова нещо в наредбата,знам ли?

# 140
  • Враца
  • Мнения: 458
На мен също са ми ги превели 50лв за деца с увреждане.От Пловдив съм на ЦКБ.И други майки също казаха че имат.
Някой има ли представа защо на едни са преведени тези 50 лв за дете с увреждания,а на други не?Да ни би да има някакви изисквания,молба ли се подава?Аз ще ида утре до социалните да питам и ако ми отговорят нещо интересно,ще пиша.

# 141
  • Мнения: 199
И аз имам чл.8 + детски и допълнителни 50 лв. / но не знам интеграция ли са или добавките за деца с ТЕЛК/

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 722
Аз сега се обадих в СП и ми отговориха,че имало списъци,по които превеждали допълнителните 50 лева,и аз най-вероятно съм била в списъкът за следващият месец,защото не им стигали парите  за всички.

# 143
  • Мнения: 185
а дали списъка го има някъде публично?????

# 144
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз днес чух за някакви молби относно 50 лв.Моля някой да каже пускал ли е такава или просто слух?Аз също получих само чл8 и детски днес.

# 145
  • Мнения: 185
молбите са само за тези, които са надвишили доход за енергийни помощи до 10лв, поне така прочетох newsm78

# 146
# 147
  • София
  • Мнения: 1 626
Добре, де, аз защо нямам още детски? ДСК, Подуяне, някой да е получил? ДСК-то винаги е последно да му се не види  Sick

# 148
  • Мнения: 83
На мен ми казаха че не трябва да се подават молби и не съм подавала.И аз се учудих че едни имат а други не.Интеграция още няма, има само детски,член 8д и еднократната добавка.На едно място четох че са казали че тази добавка щели да я преведат с интеграцията накрая на месеца.

# 149
  • Мнения: 33
Здравейте!Да внеса малко яснота по въпроса с тези 50 лв.!Обаждах се в социални грижи за информация и ми обясниха така:молба не трябва да се подава,те се начисляват автоматично,като не е задължително да са пуснати заедно с детските,а в момента в който определената община ги има парите ги пуска,но не и по-късно от края на месеца,т.е. до края на месеца във всеки един ден могат да бъдат пуснати в различните градове!Във всички соц. грижи има списъци  по,които ако се обадите по телефона на соц. грижи във вашия град ще ви кажат дали са ви начислени!!!Хубав ден от мен и много здраве за дечицата,да се оправят,за да не чакаме тези пари!

Общи условия

Активация на акаунт